Volkswagen 77 відгуків про автомобілі

4.9

керованість, якість матеріалів, якість збірки, витрати палива, простір салону

Висока ціна автомобіля
Водії вважають, що ціна на цей автомобіль завищена

Дивитися всі вживані Volkswagen Golf VI

Volkswagen Golf VI 2011

дизайн кузова, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, шумоізоляція

динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, вартість обслуговування, ціна

250 тис.км 6.5 л / 100 км Сім'я

Дуже дороге обслуговування, поганий обзор з водійського місця, корозія кузова. Якщо і купувати таку машину то з мінімальним пробігом, або після повного капремонту, бо після 200тис вилазять всі недоліки - масложер, форсунки, демпфер зчеплення, каталізатор, ходова і ржавчина. Щоб це все зробити треба в неї вкласти ще мінімум половину вартості цього авто.
З переваг це комфорт їзди на високих швидкостях за 100км/год, якість зборки, великий багажник, розхід.

Volkswagen Golf VI 2010

дизайн кузова, якість збірки, витрати палива, гальма, керованість, шумоізоляція

динаміка, коробка передач, вартість обслуговування

Владел гольф 6 1.6 дизель, 2010 года.
Купил на пробеге 107 тыс км, был официал, я 2 владелец. Проехал 20тыс км, в основном в городе на работу и с работы, коробка дсг 7 сухая.

Из плюсов это маленький расход топлива, прям реально маленький. В Киеве зимой с огромными пробками и климатом , расход был 6-6.5 литров. Летом меньше 6 .по трассе можно было уложить в 3.5 литра.

Из минусов коробка.... Менял мехатроник.
И слабоватый двигатель, быстро привыкаешь , в идеале взять 2.0 дизель хотябы с мокрой дсг.

вартість обслуговування

145 тис.км 6.5 л / 100 км

Мій другий відгук. Залишав за свій Сітроен С3 2018 року. Зараз на німця. Чудове авто.С двигуном 1.4 tsi CAXA. Купив на подарунок дружині, на початку 2020 року. Латять DSG 200, але на цій автівці його замінили по гарантії, в 2014 році та пробігом 40 тисяч км. на новий, надійний, бо нового зразка. Працює чудово. Було, до нас три власника. Два з них дівчата. Окрім DSG, нічого не мінялося. Зовсім. І це 130 тисяч пробігу, та 9 років експлуатації. Були вбиті рідні стійки стабілізаторів та комплект передніх гальм - замінили, пїд час першого нашого ТО в офіціалів. Сам міняв лівий ШРУС. Також дві шарових, задля безпеки, бо вони ще були живі, та помпу, протікала манжета. Фільтра та мастила, за регламентом. Масло машинка не їсть. С дорогих ремонтів: заміна комплекта ланцюга ГРМ, та нової турбінки-так як у них ресурс близько 150 тисяч. Ремонтував в офіційному центрі. Заміна влітку 2021 нової турбінки Borg Wargner, загалом за все близько 22 тисяч гривень, та в січні 2022-заміна ГРМ на 143 тис. пробігу, та відразу зробили ТО, ціна питання була теж близько 20 тисяч гривен. При купівлі звертайте на це увагу. Машинку на останні гроші купувати не можна. Бо б/в свіженькі VWAG просять періодично ГРОШІ. А так машинка просто бомба... НАРОДНИЙ АВТО!

Volkswagen Golf VI 2011

динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дизайн кузова, дорожній просвіт, вартість обслуговування

Владею авто пол года
Зимой тепло с первых километров, стоит ТЭН
Климат работает отлично.
Огромный багажник
Маловат клиренс, проставки решают проблему.
Расход по городу 6литров +/-, трасса 5 при 140
По управлению лучше всяких Focus и Меганов
Не дешевое обслуживание, но если качественные детали , то хотя долго и надёжно.
Дизайн только морда нравится, остальное же идентично с Гольф5 экстерьер.
Хорошо собран салон, приятные материалы, нигде ничего не скрипит.
Поменял бы на новее гольфа.

Volkswagen Golf VI 2011

якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна, шумоізоляція

311 тис.км 5 л / 100 км

Очень доволен авто. Дизель, универсал.
Расход по городу активной езды в районе 6 литров или чуть больше, при пустом трафике 4.8-5.5 литров.
Трасса расход при скорости 90-100 км - 4.2 литра.
Трасса при скорости 130 км и выше - 5-5.2 литра.
Замена Полный комплект грм = в районе 10.000 грн., если у официалов то множьте в раза полтора минимум.
ТО по замене масла + всех фильтров: топливный, масляный, воздушный и салонный - в районе 3.000 грн. с работой.
Езжу как по городу каждый день, так и в путешествия. Места хватит всем и задний ряд также отлично, багажник в универсале это топ.
У меня проставки на 2 см по кругу, такой себе почти кроссовер, ничего и никогда не цеплял, авто с Германии без пакета плохих дорог низковат для наших бордюр.
Никогда не ломалось ничего за 40.000 км пробега, а общий пробег уже 311.259 км.
Движок без проблем, родные форсунки стоят и топливная.

об`єм багажника

Мій гольф був в ідеальному стані. З класним двигуном 1.6 дизель. Проблеми були тільки з тим що не вистачало опцій через бідну комплектацію.

Volkswagen Golf VI 2010

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, шумоізоляція

вартість обслуговування, ціна

Наша перша машина. Купували для сім\'ї. Як для мене, водія без стажу, машини дуже цікава й хороша. Двигуна 1.6 вистачає для траси По трасі витрати десь 4.8-5л/100. По місту можна і в 6-7л/100 вкластися. Коробка працює добре, dq-200, проблем не маю. Простору в салоні достатньо. Величезний багажник. Для подорожей саме то. Як на мене, то шумоізоляція в нормі. Навіть без музики шум не напрягає при поїздці. Якщо недостатньо шумоізоляції, то можна навалити музики та проблема відпаде. А от вартість обслуговування іноді дивує. Якщо обслуговуватись у ділера, то це просто жах, а не ціни на запчастини. По якості збірки, то навіть за стільки років в салоні нічого не скрипить і не шумить. Машиною дуже задоволені!

Volkswagen Golf VI 2010

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

об`єм багажника

140 тис.км 7.5 л / 100 км Поїздки в місті

Ідеальне авто для регулярного використання як для використання в комерційних чи таксі - так і сімейного авто. Ідеальне поєднання комфорту дизайну надійності та дешевої вартості обслуговування... Мотор tsi економний і в той самий час динамічний. Але головне дивитись за станом ланцюга часто розтягування його на 60000, а не на 100000 як по регламенту. Якісне пальне треба заправляти. І треба завжди при паркуванні класти на ручний тормоз - не залишати на передачі!!! Бо навіть при маленькому уклоні дороги, може перескочити ланцюг. Це приведе від просто заміни ланцюга-до повного ремонту двигуна і заміни клапанів зігнутих....Як вже пощастить. На ринку ця модель завжди тримає ціну і попит. Купивши її й рік користування продати її можна за ту ж суму. Рекомендую це авто тим хто хоче повсякденне авто і дивиться за своєчасне обслуговування розхідників. Свого гольфа продав, хочу спробувати дизель 2.0. Кажуть що це найкращий двигун на теперішній час ринку. Це мій 7 автомобіль і скажу зі свого досвіду. Тепер машини роблять не інженери, а маркетологи! Якби був новенький 124 чи Нісан кінця 80-х і так далі... І було за ту суму нове авто ВМВ чи не важливо! Ви, думаю, знаєте яке я би купив авто з цих двох варіантів! Дякую що почитали. Бажаю вам, щоб на сто ходили в рік один раз, а на приємні поїздки чи подорожі кожні вихідні.

175 тис.км 7.2 л / 100 км

Пишу відгук оскільки мало інформації про двигун 1.4 звичайний атмосферний 80к.с. Машина дуже гарна, двигун звичайний, простий, достатньо прудкий у місті, на трасі також питань та нарікань до нього не має. Достатньо дешевий в обслуговуванні. Пересів на гольфа після Пасат 1.8т, гольф подобається більше, комфорт та якість матеріалів на вищому рівні.

шумоізоляція

5.5 л / 100 км Поїздки в місті

авто у нас в семье больше 2-х лет. я с этого хочу написать что бы люди понимали что авто в принципе выучил хорошо.начнем .очень порадовал расход дизеля за городом мв спокойном режиме можно легко уложится в 4л на 100км .иногда даже показывал расход 3.7 л . в городе естественно хочеш попадать в ритм езды от светофора до светофора расход около 7 л на100 км
по обслуживанию могу точно сказать что по сравнению с пассатом в разы дешевле запчасти .в принципе авто меня устраивает полностью как не дорогое очень вместительное и просто симпатичное. думаю .подойдет для семьи у которой есть дети также какие-то дела за городом .очень хорош для поездок на море вместительный багажик позволяет взять с собой все небходимое и даже лишние.

Перший власник 242 тис.км 5 л / 100 км Сім'я

качество материалов, управляемость, качество сборки, расход топлива, динамика єто плюси!
Водители считают, что цена на этот автомобиль завышена

Volkswagen Golf VI 2013

Volkswagen Golf VI 2013

якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, шумоізоляція

156 тис.км 5 л / 100 км Подорожі

Автомобіль дуже надійний, комфортний та економний. За рік володіння не підвів жодного разу. Головне - своєчасне технічне обслуговування всіх вузлів і будь-яка техніка довго служитиме. В мене був мотор CAYC 1.6TDi. Для міста - супер! А от на трасі трішки не вистачало динаміки, особливо для безпечних обгонів. А коли в машині декілька людей, повний багажник речей для відпочинку і включений клімат-контроль то взагалі можна не старатись обганяти - ну дуже повільно розганяється. Тому для майбутніх власників наголошую - авто для СПОКІЙНОЇ їзди, бажаної динаміки в ньому ви не знайдете. Салон скромний і такий по-німецьки строгий, але все зручно і наче на своїх місцях, інтуїтивно зрозуміло що де знаходиться. Ще мені трішки не подобалась якість роботи мультимедійної системи, а саме перебої і затримки в роботі bluetooth. Але це дрібниці. Загалом авто дійсно вартує своїх грошей.

Volkswagen Golf VI 2010

дорожній просвіт, вартість обслуговування, ціна

Управляемость великолепная, в багажник влазит два велика на 29х колесах, обслуживание значительно дороже, чем мой предыдущий авто - Шкода Фабия, но и значительно лучше просто во всём. При покупке вкинул новую ходовую, ремни, помпа, ролики, масла и фильтра и последующие пару лет только замена масла

Volkswagen Golf VI 2012

Идеальный автомобиль для семьи на каждый день. Расход топлива приятно радует 5-6л/100км. Багажника достаточно для перевозки коляски и даже велосипеда. Если в хорошей комплектации то есть всё что нужно для комфортной езды.

Volkswagen Golf VI 2011

якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, вартість обслуговування, керованість

Гольф 6 две двери в богатой комплектации .если автомобиль в ухоженном состоянии, он готов подарить комфорт, надежность и и радость его владельцу.замена масла и фильтров 1500-2000 грн, большое ТО с заменой ремней , роликов , помпы 8-9 тыс грн каждые 60тыс км.конкуренты отстают по многим параметрам, но это понимаешь только после продолжительной эксплуатации

Volkswagen Golf VI 2000

Volkswagen Golf VI 2000

динаміка, дорожній просвіт, об`єм багажника

Авто варте уваги, розхід приємно радує, в обслуговуванні не дорога, якість збірки радує, хороша керованість
За роки користуванням авто не побачив недоліки.

Перший власник 231 тис.км 6 л / 100 км Сім'я

Автомобіль ідеальний, якщо вчасно міняти масло і розхідники, типу фільтрів, гальмівних колодок тощо. У авто з пробігом 230 тис. недоліків практично не було. За час експлуатації по ходовій підсіла лише тяга стабілізатора задня. Ціна і робота по заміні оригінальної запчастини 1280 + 380 грн. Регенерація сажовика, це взагалі окрема казкова історія, при діагностиці на вказаному вище пробігу, комп\'ютер показав орієнтовний час його заміни через 27 тис.км. Тобто живучість сажовика в Golf 6 2012-р. приблизно 260 тис.км, що набагато перевищує показник заводу виробника. Автомобіль був ідеальний в усьому від зовнішнього стану з мегастійкістю до корозії й аж до помічних дрібничок, типу асистента старту на підйомі. Електроніка чудова, масло не бере, економність люксова, на трасі максимально малий розхід, який вдалося досягти - 5,0 л на 100 км при середній швидкості - 90 км. Середня вартість ТО на рік 2500 грн, сюди входить заміна масла та усіх фільтрів + робота.

дорожній просвіт

Авто чудово поводиться на дорозі.
Зручна посадка у салоні, вмістимий багажник,
Якщо потрібно перевезти щось більше задні сидіння складаються,
Підвіска хороша та зручна на трасі
Дизельний мотор не вибагливий, має хорошу продуктивність!
Автомобіль не є проблемний рекомендую!

дорожній просвіт

Чудовий автомобіль, надійний, проблем не було
Набирає з низів гарно, на трасі відчувається впевненим, системи працюють гарно, для наших зим якби трішки вищим

витрати палива

Перший власник 113 тис.км 11 л / 100 км Поїздки в місті

Приятный и комфортный автомобиль, хороший обзор , классный мотор и АКПП, из недостатков - расход топлива великоват.

Відгуки про моделі Фольксваген

Відгуки про Фольксваген Гольф 6 по рокам