Opel 2 отзыва о Opel Vectra C 2002 года

динамика, коробка передач, объем багажника, простор салона, расход топлива

Низкий уровень надежности
Водители считают этот автомобиль недостаточно надежным

Смотреть все б/у Opel Vectra C 2002

Opel Vectra C 2002

динамика, коробка передач, объем багажника, простор салона, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена

дизайн кузова, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, шумоизоляция

Первый владелец 330 тыс.км 8 л / 100 км Поездки в городе

Машиною був задоволений .
Дизель економне авто.
Не дорогий в ремонті .
З мінусів робив турбіну.

240 тыс.км 7 л / 100 км Путешествия

Взагалі не поганий автомобіль, за рік користування можна сказати не підвів ні разу, але як і всі автомобілі потребу уваги до себе як то кажуть любиш кататися люби і санки носити, що можу сказати, комфортний, великий і що ще хочу підкреслити що у ній майже немає сторонніх звуків салону усе зібрано і підігнано ще по людські чим звісно не славиться більша частина наших автомобілів ну звісно цього класу, загалом раджу!

Смотреть все 128 отзывов об Opel Vectra C
  • Opel Vectra C 2004

Opel Vectra C 2004

Opel Vectra C 2004

коробка передач, стоимость обслуживания

При всій повазі до автомобіля та автопрому Опель, хочу сказати, що дані автомобілі є дуже добрими в плані використання, ніяк не хочу образити інших власників даної марки, але модель Опель Вектра Ц рік випуску 2004 з дизельним двигуном 2.2 та японською автоматичною коробкою Айсін, повне .., це при тому що я ніколи нікого не ображаю. Придбав я дане авто зі своїм приятелем в м. Штутгарт у 2017 р. з оригінальним пробігом 117 т. сервісною книгою,без, підкрасив. На власному ходу приїздив в Україну, розмитнили, та почав користуватись, наїздив Близько 30 тис. та мої загальні витрати на нього перевищили ліміт його першочергової вартості з урахуванням розмитнення, я не жартую, оскільки до останнього вірив що дане авто буде їздити. Терпець настільки увірвався, що я хотів його розбити, але здоровий глузд взяв своє. Продано.

Андрей

Смотреть все 5276 отзывов об Opel
  • Opel Zafira 2009

Opel Zafira 2009

Opel Zafira 2009

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, объем багажника, простор салона, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена

коробка передач, шумоизоляция

Салон.Дуже просторе сімейне авто, зручна посадка усих 7-пасажирів! Багато вільного простору, складветься враження «свободи» Дійсно, поганий обзор у місті передніх стійок, треба час, щоб звикнути. Шумоізоляція заводська слабенька. Мотор. Вибрав 1,8 бенз, і не пожалкував - ремонтопригодний! Гідріки є газ ставиться! Коробка. В мене 5-ст. Не вистачає 6-передачі! На трасі не політаєш. Підвіска. Норм, проста, в ремонті не дорого. Кузов. Міцний,ЛФП-норм.

Володимир

Отзывы о моделях Опель