Honda 2 отзыва о Honda Transalp 650

4.9

дизайн кузова, дорожный просвет, качество материалов, стоимость обслуживания, цена

динамика, расход топлива, тормоза

Смотреть все б/у Honda Transalp 650

Honda Transalp 650 2001

дизайн кузова, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, стоимость обслуживания, управляемость, цена

динамика, расход топлива

65 тыс.км 6.5 л / 100 км Путешествия

Хорош как в городе, так и вне асфальта. Подходит для путешествий. Из минусов: динамика, расход топлива.

Honda Transalp 650 2001

дизайн кузова, дорожный просвет, качество материалов, коробка передач, объем багажника, простор салона, стоимость обслуживания, цена, шумоизоляция

динамика, качество сборки, расход топлива, тормоза, управляемость

Мотоцикл на все случаи жизни. Очень надёжный мотор, множество запчястей в наличии, много тюнинга

Смотреть все 3428 отзывов об Honda
  • Honda Stream 2002

Honda Stream 2002

Honda Stream 2002

дизайн кузова, динамика, качество материалов, качество сборки, коробка передач, объем багажника, простор салона, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена

310 тыс.км 10 л / 100 км Коммерческие перевозки

Взяв авто в 2017 році з пробігом 230 тис км. Проїхав 70 тис км за 3 роки в основному по місті, багато в пробках на газу. Їздив в подорожі на 3000 км. Авто до мене прийшло з Литви,все крім стойок було в оригіналі. Ніразу не підвела. Все міняв тільки у зв\'язку із старінням деталей. До стрима мав автомобілі марки ВАЗ Рено кенго логан доккер шкода рапід Опель вектра, вольцваген пассат б5+. Деталі не дорогі порівнянно. Ставити бажано тільки оригінал тоді запчастини ходять дуже довго. Коли ставив замінники по ходовій то їх хватало на 10-15 тис пробігу. Де міняв оригінал на оригінал, проблем за 50+ тис немає. Ходову поміняв по нашим українським дорогам один раз, оскільки всі деталі було видно стояли дужу дуже довго. 200км/годину їхав один раз, а ось 180 багато разів. В мотор ще ніхто не залазив. Клапан втек міняю зараз на 310 тис ціна 150 американських. Робочі швидкості на трасі 120-150км/годину. Машина надзвичайно м\'яка, багато хто дивується коли їде зі мною. На трассі керованість дуже класна можу порівняти з авто вказаними вище. Гальма супер розгін до сотні до 10 секунд перевіряв. Педаль газу чуттєва, сцеплення ще рідне це тож 100% з Литви була сервісна книжка нормально складена, і перевірена чітко. Зараз чути видимий, але поки їжджу і з таким вижимним уже 20тис пройшов. Кліренс так низьковато, але це легковушка ззовні, а всередині справжній мінівен, вирішив проставками за 50 дол. Масло міняю по регламенту не більше 10 тисяч на одній заміні. Коробка високообооротиста, бракує шостої передачі на великих швидкостях. На ліворульних круїз контролю немає або найти нереально це мінус на тривалих поїздках. Якби не цих два мінуси я б міг жити з цим авто до кінця життя. Клімат працює супер не продуває, не вибуває. Шумка так, не така як в пассат з 2000х, але це все рішається. Кузов в мене 100% не битий, арки, пороги, так як в усіх японцях, але це вже через 15 років життя авто. На 300 тисяч відмовив 1 склопідйомник позаду, боюсь розбирати дверку, оскільки за 20 років їх ще не розбирали. Поміняв подушки мотору, акумулятор рідний, я досліджував, фірми Бош 35ка, але і в мороз -25,коли авто стояло два дні, заводить супер дуже здивувався. По електриці проблем нема і не було. Каталізатор ще на місці проблем не було. Свічки 1 раз міняв 15 доларів за всі. Міняв датчик масла. Відмовив на 290 тис моторчик омивача, оригінал 75 дол, підійшли від део нексія за 4 дол, це тільки 1 колгосп в мене, підозрюю що і ще якісь деталі можна підбирати. Газ сприймається дуже добре реальний розхід 11газу трасса і 15 місто, при цьому їжджу я як бмвісти. Бензин розхід так і є як по тех паспорту 8 замісто 12-13місто і 10середній, але це цього варто. Ривок в авто супер. На обгонах по трассі при перегрузі авто проблем не створювало, як не як 156 коників. Дверки закриваються як холодильник вдома до цього часу, не треба стукати як в Кіа ВАЗ wv Ніссан і т. Д., Знаю про що говорю на всіх їздив. Пригоном авто не займаюсь, але покататись на чужих авто люблю. На третьому ряду їхати дітям до 12років нормально, а якщо їхати дорослому то не навеликі відстані думаю до 100 кілометрів, але це не бус. Коли скласти другий і третій ряд перевозив двометровий холодильник, ліжко з матрацом, холодильник 1,2метри і 5 чоловік, є багато класних карманчиків, бардачок нормального розміру. Огляд з авто кращий ніж в багатьох легковушках, кращий 100% як в 98%хюндаїв, кращий як в більшості шкода в цій ціновій категорії. Придбав за 6500 євро з них 4000 розмитнення і пригон в Україну. Ще хочу сказати про освітлення вночі супер, таке ж як на кенго 2012+року, хто їздив той знає Авто треба зрозуміти і тоді полюбиш, це неоціненний досвід. https://youtu.be/kV51diyeH_E

Орест Сулима

Отзывы о моделях Хонда

Отзывы о Хонда Трансальп 650 по годам

Хотите купить Хонда Трансальп 650 и сомневаетесь в правильности выбора комплектации или модификации? Читайте отзывы о Honda Transalp 650 от владельцев, на личном опыте которых разобраны плюсы и минусы авто, проблемы в эксплуатации и обслуживании. В каталоге автоотзывов на AUTO.RIA собрано более 2 отзыва о Хонда Трансальп 650 любых годов, комплектаций и модификаций, которые предназначены помочь Вам с правильным выбором машины.