Відгук Volkswagen Polo 2000

Газ / Бензин Двигун
Передній Привід
Більше 5 років Водійський стаж
2-3 роки Час володіння

дизайн кузова, дорожній просвіт, простір салону, гальма, керованість, ціна

динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, шумоізоляція

Купив у жовтні 2019 року за ринковою ціною, але як виявилось — корч. Жер масло літрами, довелось одразу капiталити.

За рік володіння окрім планових робіт:
- капіталка двигуна
- заміна комплекту зчеплення
- заміна проводки
- заміна комплекту ГРМ двічі! - в "подарунок" до авто був неякісний комплект і засвистіли ролики.
- ремонт електросклопідіймач двічі!
- заміна ременя генератора, ремонт генератора
- заміна куліси та тросів М КПП
- реставрація дверної карти

Одразу викинув з машини чохли, відчистив оригінальний салон, викинув ідіотські діодні стрічки в салоні. Максимально наблизив до стокового стану.

Кузов ще доволі живий. Можливо, бита. Щось попередній власник фарбував, але у 20-літньому авто мене це не турбує.

Пробіг кручений. Купив з "пробігом" в 188 тисяч кілометрів у 2019, але потім знайшов наклейку за 2006 з пробігом в 166 тис.км. Тому, думаю, що десь 450 тисяч відходила.

Особисто я за рік від\'їздив 34 тисячі км. 90% - траса, 5% - місто, 5% - ґрунт. Кліренс нормальний, неодноразово їздив у Карпати, і до верхньої частини населених пунктів доїхати можна.

Двигун - 1.4 16V AHW. Витрати пального по трасі: 7-8 л/100км газу, 6-7л/100км - бензину.

При складених задніх сидіннях влізає велосипед зі знятими колесами.

Вклав багато грошей, тому продавати вже нераціонально. Їздитиму далі. При вчасному обслуговуванні — нормальне авто. Я за 34 тис.км жодного разу не зупинився в дорозі через поламання.

Дивіться на стан салону. На разборці їх мало і знайти нещасні ручки дверей — проблема. Не повторюйте моїх помилок, ретельно перевіряєте те, що купуєте.

Влад Муравицький
13 грудня 2020

Підпишіться на розсилку відгуків про Volkswagen Polo

Коментарі (1)
avatar
Влад Муравицький | 13 грудня 2020 р., 20:39
Здається, текст під час модерації прогнали через автоматичну перевірку, яка створила купу помилок. Не варто так робити.

Відгуки про моделі Фольксваген

Відгуки про Фольксваген Поло по рокам