Volkswagen 6 560+ відгуків про Volkswagen

дорожній просвіт, об`єм багажника

Подорожі

Пуля. За 6 лет проблем нет. Расходники не всчёт. Обслуживание только на фирменной станции. Пробег 155 тыс. На 140 ремонт турбины. Расход масла в норме. Один минус открытие богажника, в шкода супер б лучше

Volkswagen Passat CC 2011

дизайн кузова, динаміка, коробка передач, витрати палива, гальма, керованість, ціна

шумоізоляція

Хочу лишити відгук про свій Pasat CC 2011року 2.0 TSI. Пригнаний з США на пробігу 118тис, в мене він появився на пробігу 170тис тому, що я другий власник. Авто варте уваги, але тільки якщо коробка DQ250 і це америкос тому що не тільки я скажу що в них там є різниця по мотору. В цілому я задоволений, машинка їде до 100км за 7сек, на 1 стані 6сек! Запчастини як кому по карману, при мені на пробігу 175тис заміна помпи 4200грн, форсунки 4 шт 8000грн, ходовка як у всіх авто не дорого, колодки передні брембо 1200 задні 900. Автівка не роздіне до трусів, розхід реальний по городу якщо навалювати з кондиціонером, то 15л, спокійна їзда 11-12, траса 120км год 7л якщо спішите 10! Ставлю 5 за авто, можливо тому що перед цим їздив на мерсі в200. І наостанок лийте тільки 95+ і вище якщо хочете, щоб їздила.

Volkswagen Caddy пасс. 2006

Volkswagen Caddy пасс. 2006

дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, гальма, ціна, шумоізоляція

200 тис.км 6 л / 100 км

Каді з мотором 2.0 сді самий непотрібний мотор не рекомендую мало. Кіловат тахометр завжди на 3 стоїть пічка нормально не гріє провірено даю такій машині не більше3500 доларів , це не їзда, а мука .для консультації дзвоніть за спасибі розказувати не буду, мав близько ста машин практика велика .

Volkswagen Jetta 2015

Volkswagen Jetta 2015

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, керованість, ціна

якість матеріалів, витрати палива, шумоізоляція

Машиной больше чем доволен
Использовал как по трассе так и в городе
В городе зимой с кондиционером расход около 11л/100км
По трассе,до 90км/ч расход показал на бортовику 5.7л/100км
Это радует
А при скоромном режиме от 100-140 км/ч расход показывает 7.1л
Очень маневренная и простая в обслуживании.

Volkswagen Passat B7 2013

Volkswagen Passat B7 2013

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, шумоізоляція

якість збірки, вартість обслуговування, ціна

180 тис.км 7.4 л / 100 км Сім'я

Хороша машина. Дорога в обслуговуанні. Ідеальна для трасс. Хороший розход палива. Коробка автомат працює дуже плавно. Як електрокар.

Volkswagen Polo 2007

Volkswagen Polo 2007

об`єм багажника, шумоізоляція

Перший власник 186 тис.км 9 л / 100 км Подорожі

Авто пушка , як для жінок, так і для чоловіків. Не зрозуміло чому не має попиту на це авто, я свою продавав десь рік, Авто компактне, в середині воно доволі просторне .За 14 років ніколи не підвело , це авто дуже надійне. ТО -+2500 грн ориг запчастини.

Volkswagen T5 (Transporter) пасс. 2004

Volkswagen T5 (Transporter) пасс. 2004

динаміка, шумоізоляція

Супер бус ,коротка база 8 місць.
Отличный семейный и не только бусик. На все случаи жизни. Обслуживание бензинового 2 литрового мотора копейки .
Все просто надёжно и комфортно.
Очень доволен бензинкой с газом ,дешевле в разы чем дизельные собратья и экономнее!

Volkswagen Sharan 2007

Volkswagen Sharan 2007

шумоізоляція

Економне авто, хороша динаміка, дуже тяговитий мотор ,комфорт, Webasto.

5 л / 100 км

Красивый ,хорошая динамика ,качество материала салона ,отличный двигатель ,а также крепкая коробка передач, хорошие тормоза, в целом хороший стильный автомобиль. Из минусов плохая обесшумка.

• Погано
    2.4
Volkswagen Polo 1996

Volkswagen Polo 1996

дорожній просвіт, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, ціна, шумоізоляція

70 тис.км 7 л / 100 км Подорожі

Машиной владел почти 2 года. Расход радовал по трассе 7 л. газа. За время эксплуатации гранаты и подшипник ступицы были как расходники, кроме того плохо заводилась в мороз и когда-то вырвало прокладку верхней крышки мотора, потеки масла это тоже была норма для её лет. Была произведена замена на б.у. коробку. Вышла из строя синхронизатор 5 передачи, но домой довезла, замена на б.у. дешевле чем ремонт своей. Проходимость данного автомобиля удивил, но трассу трудновато держала машина лёгкая и любой ветер или встречная фура не давала расслабиться в дороге.

Volkswagen Passat B6 2008

Volkswagen Passat B6 2008

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, керованість, ціна, шумоізоляція

вартість обслуговування

240 тис.км 9 л / 100 км Подорожі

Ідеальний стан, лише гнилі передні крила, рідний пробіг.
Задоволенеий продажею

Volkswagen Passat B6 2007

Volkswagen Passat B6 2007

дизайн кузова, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, шумоізоляція

динаміка, вартість обслуговування

Перший власник 273 тис.км 8 л / 100 км Сім'я

Хороший надежный автомобиль. Вначале эксплуатации были небольшие проблемы - детские болезни новой модели, которые были устранены еще по гарантии в течение первого года эксплуатации. Поскольку машина всегда обслуживалась на СТО Фольксвагена, то расходы, на Т.О. и запчасти были достаточно заметными.

Volkswagen Jetta 2020

Volkswagen Jetta 2020

дизайн кузова, динаміка, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість

ціна

Машина маневренная и комфортная.
Есть режим ECO и SPORТ. На спорте вообще ракета! По сравнению с предыдущей Jetta- совершенно разные авто.
Система старт/стоп незаметно быстро срабатывает. Множество разных датчиков, парктроников.
Пригоняли для себя из Америки и ремонтировали сами, поэтому скажу, что Запчасти совсем не дешевые.
Расход топлива в городе от 8 литров.

Volkswagen Golf VII 2017

Volkswagen Golf VII 2017

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

об`єм багажника

65 тис.км 6.5 л / 100 км Сім'я

10 місяців тому, на своє Д.Н., я став власником Volkswagen Golf 7 хетчбек 1.8 TSI 170 к.с.125 кВт, із США 2017 року випуску, МКП, 38 тис. км пробігу, з великим панорамним люком, в максимальній комплектації, мультифункціональне кермо, круїз контроль, 2х зонний клімат контроль, старт стоп, безключевий доступ, фронт асіст, датчики мертвих зон, камера заднього виду, шкіряний салон... Це мій четвертий автомобіль марки Volkswagen Golf. Автомобілем Мк7 в кузові хетчбек задоволений на всі 100%! В моделі хетчбек була і є своя родзинка, він виділяється своїм зовнішнім виглядом в потоці автомобілів! А якщо він ще оснащений тяговитим 1,8 TSI 170 к.с. двигуном, то це дає просто чудову динаміку! На гольфі хетчбек дійсно дуже приємно їздити. У нього до речі ззаду незалежна багаторичажна підвіска. Тормоза чудові. У гольфа просторий салон, чудові сидіння з підігрівом та електро регуліровкою. Панель приладів і мультимедіа виглядають дорого, мають багато функцій, хоча і базові, розмір екрану великий, хороша графіка, швидкість дії, а саме головне є можливість підключити телефон за допомогою Android Auto, Apple CarPlay, є навігаційна система, AUX, Bluetooth, USВ. Щодня отримую масу позитиву від керування своїм Гольфом. Він справжня запальничка. То ж рекомендую даний автомобіль, не пожалкуєте, це гарантую. Дійсно, авто Volkswagen Golf Mk7, а саме в кузові хетчбек заслуговує Вашої уваги ! Так, я впевнений, що це можливо один з кращих авто на сьогодні!

коробка передач

Перший власник 220 тис.км 8 л / 100 км Подорожі

Хороший автомобіль , але .
Нажаль , проблеми з механікою , проблеми з щепленням .
І це все на 220 тис. пробігу . Я розчарований . Так , їде добре . Але таке ..

Volkswagen Golf VI 2010

Volkswagen Golf VI 2010

об`єм багажника

Мій гольф був в ідеальному стані. З класним двигуном 1.6 дизель. Проблеми були тільки з тим що не вистачало опцій через бідну комплектацію.

Volkswagen Passat B7 2012

Volkswagen Passat B7 2012

1.6 дизель механіка 6ст. На 100 км на годину 6 передача розхід палива 3.5л на 100 км. Більше 160км/год їхати вже тяжко, але по місту вистачає з запасом.

• Погано
    2.4
Volkswagen Vento 1993

Volkswagen Vento 1993

динаміка, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, керованість

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість збірки, простір салону, вартість обслуговування, гальма, ціна, шумоізоляція

Купував як першу машину в 2017. Тоді за неї дав 3 400₴. З вигляду ціла була. Попередній власник добре її для продажі підготував, попався перекуп. З часом я замітив, що пороги шпакльовані, а самі вони вже прогнилі з переді де піддомкарчується. Провів ТО. Замінив всі розхідники. Постійно проблеми з нею. Як не електроніка то ходова. Двигун троїти почав, Замінив всі датчики, результату 0. Кожних 600-800км появляються якісь поломки.Помпу замінив, почала гудіти і люфтити. Патрубки охолодження кожних 200 км тріскали і поротікали. Поки не замінив всі на нові, Радіаторо олодженя почав пропускати тосол. Щоб його зняти треба всю передню частину розібрати. З часом радіатор пічки потік.Всю торпеду знімати прийшлось. Ні, причина не вкришці розширювального бачка як ви подумали а від старості. Кузов гниє особливо в місцях бризговиків, нижня частина крила, пороги, знизу під задніми фарами постійно зупиняється вода і гниє там. Тормоза почали зажимати і не відпускати. Думав поршень в супорті заклинив, розібрав, як новенький. Причина в ГТЦ. Машина стара, ресурс вичерпаний. Своє вже давно відїздила. Не знаю як в інших людей но після цієї машини на Фольксваген більше не має бажання пересідати. Скільки нервів потріпала.

Volkswagen Passat B7 2015

Volkswagen Passat B7 2015

Авто в своём классе бомба. Динамики хватает за глаза , клиренс очень хороший,шумоизоляция хорошая в отличии от конкурентов.

Да

Volkswagen CC 2012

Volkswagen CC 2012

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дорожній просвіт, простір салону

135 тис.км 9 л / 100 км

Автомобиль, который вызывает только положительные эмоции,низкая посадка заставляет всегда себя держать в спортивной форме. Он приковывает к себе взгляд! Хорош в динамике. Скорость не ощущается.

Відгуки про моделі Фольксваген

Хочете придбати Фольксваген та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Volkswagen від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 6 560+ відгуків відгуків про Фольксваген будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.