Volkswagen 116 відгуків про автомобілі

якість збірки, керованість, простір салону, вартість обслуговування, дорожній просвіт

шумоізоляція

Дивитися всі вживані Volkswagen T4 (Transporter) пасс.

Volkswagen T4 (Transporter) пасс. 2000

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, ціна, шумоізоляція

керованість

300 тис.км 6.5 л / 100 км Поїздки в місті

Отличный бус, большая разница с транспортером, мягкий и тихий, резвый и экономичный, 75 квт расход по городу 6.6 дизеля на сотню

Volkswagen T4 (Transporter) пасс. 1996

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

Очень простая и не дорогая в обслуживании.На 10000км расходы составляют 100 зелёных.Вобщем машина надёжная.

Volkswagen T4 (Transporter) пасс. 2003

дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна

350 тис.км 8 л / 100 км Подорожі

В обслуживании не дорогая,не прихотливая,электроники минимум,поэтому ломаться нечему

Volkswagen T4 (Transporter) пасс. 1996

дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

Главное вовремя делать ходовую,менять фильтра и масла и машина не подведёт.

7.5 л / 100 км Сім'я

Трудяга, дешевий в обслугуванні, надійний. Ніколи не підвів, реально заробляє на себе та на власника.

400 тис.км 8.5 л / 100 км Подорожі

Простий як двері, надійний як ак-47, не дорогий в обслуговуванні!Рекомендую.

динаміка, шумоізоляція

Просте і невибаглеве авто, дешеве в обслуговувані і економне, тільки іржа бере своє

простір салону, витрати палива

Сім'я

большой, удобный, семейный автомобиль, экономичный для своего класса.в обслуживании относительно не дорогой. минус- в моторном отсеке мало места, чтобы что-то заменить иногда надо разобрать пол машины.

Volkswagen T4 (Transporter) пасс. 1997

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, керованість

дизайн кузова, якість збірки, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, ціна, шумоізоляція

470 тис.км 10 л / 100 км Комерційні перевезення

Ведро с болтами не надежное! Каждую зиму здыхает стартер, потом генератор. Фильтр замерзает. Шумный как трактор.

Volkswagen T4 (Transporter) пасс. 2001

Volkswagen T4 (Transporter) пасс. 2001

350 тис.км 8.2 л / 100 км Подорожі

На свої гроші машинка хороша..все супер! Я раджу всім! Саме головне знати, що ти хочеш від машинки)

Volkswagen T4 (Transporter) пасс. 1999

Volkswagen T4 (Transporter) пасс. 1999

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість

вартість обслуговування, ціна, шумоізоляція

450 тис.км Сім'я

машина отличная. только нужно следить. делал топливную т.к. плохо стала заводиться. сам виноват часто заканчивалось топливо и насос мослал вхолостую чтоби закачать. замена распылителей плюс реставрация плунжера. в итоге отдал 8000 грн. В Опель Виваро ремонт только двух форсунок стоит 14000 тыс. менял пружины по 700 за штуку. гранату с подшипником. радиатор печки. шаровые опоры часто летят из-за наших дорог

Volkswagen T4 (Transporter) пасс. 1996

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, шумоізоляція

якість матеріалів, вартість обслуговування, керованість, ціна

Перший власник 998 тис.км 7 л / 100 км Комерційні перевезення

Чудомашина. Якщо потрібно гроші за сутки ти її продаєш майже за ринковою ціною. Без перекупів

Volkswagen T4 (Transporter) пасс. 1994

Volkswagen T4 (Transporter) пасс. 1994

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, ціна

гальма, керованість, шумоізоляція

Машинка бомба.Відїздив рік(80 тис )Машина практично не ламамалсь,в обслуговуванні не дорога і проста

Volkswagen T4 (Transporter) пасс. 1998

Volkswagen T4 (Transporter) пасс. 1998

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість

ціна, шумоізоляція

360 тис.км 9 л / 100 км

Хорошее авто,но немного уже устарело...А вообще у меня с этим авто проблем не было,только хорошие воспоминания.

якість матеріалів, шумоізоляція

Комерційні перевезення

Сказать про Течика щось поганого неможна взагалі машина просто клаас.це те саме що вазовська копійка їй 45років а вона їздить
Течик проїде й 60 років

Volkswagen T4 (Transporter) пасс. 1997

Надёжный, экономный и не требовательный.

Устаревшая модель

420 тис.км 8 л / 100 км Комерційні перевезення

Жаль, что в 2003 году эти авто перестали выпускать... И жаль, что и из Европы мы их все вывезли. Их там почти не осталось.

Volkswagen T4 (Transporter) пасс. 2002

Простий,надійний турбодизель,не вибагливий до якості пального,великий кліренс,що дає змогу іздити не тільки по дорогах з твердим покриттям,висока посадка дає змогу добре бачити всі дефекти дороги та краще сприймати світло зустрічних авто вночі.

Не достатній комфорт,висока витрата пального,погана аеродинаміка/в вітряну погоду велика хитавиця.ричаг КПП не зручно розміщений,порівняно з Т5.Чомусь виходить з ладу 5 передача КПП.

312 тис.км 9.3 л / 100 км Сім'я

Досвід керування цією маркою авто-понад 10 років.Ніколи не підводив в дорозі.Веду сервісну книжку.Рекомендую для подорожей,для сім'і

Очень надежный автомобиль.

Нету.

Лучше нет машины в мире, чем Фольсфаген Т4.

Volkswagen T4 (Transporter) пасс. 2000

Пасажир + вантажний+ розхід для нього помірний, волочить мох і болото . для сімі чи для бізнесу - супер.

Важкий перед

330 тис.км 7.5 л / 100 км

Самий класний автомобіль як для сімі так і для бізнесу. Керувати зручно. Розхід помірний 7л літом 9л взимку -на підігрів салону і мотора. Міцний кузов. Зроблено з душею для людей. Підігрів мотора в зимовий час,. Вебасто підігрів салону пасажирів. Підігрів передніх крісел водія і пасажирів. Використовувати в зимовий період одне задоволення. 8 пасажирів + великий багажний відсік.

Просте в обслуговуванні.

Критичних немає. В більшості повязане з комплектацією.

Машина при кращій комплектації, чудова. Кліренс машини достатній для наших грунтових доріг, а також і для міських тротуарів. Мотор ABL 1,9TD мені дуже сподобався, можливо для когось не достатньо потужний, але для нас при їзді з міста в село, і навпаки, а також помірній їзді, споживав 7л дизпалива. Бувало навіть розганяв машину до 135км/год. Хороша доступність до ремонту своїми(не кривими) ручками. В загальному авто Хороше. Велика справа, хто як обходиться з своїм авто, доглядати, обслуговувати вчасно, і, авто довго послужить.
Таких страшних недоліків,- не виявлено. В мене в основному недоліки пов"язані з самою комплектацією машини. Машина була пригнана в грузовому варіанті а уже на Україні переоблена на грузопасажир. Але при достатній фінансовій стороні і їх можна було б в більшості виправити.

Відгуки про моделі Фольксваген

Відгуки про Фольксваген Т4 (Транспортер) пасс. по рокам