Citroen 66 відгуків про автомобілі

простір салону, витрати палива, якість збірки, об`єм багажника, дизайн кузова

Низький рівень надійності
Водії вважають цей автомобіль недостатньо надійним

Дивитися всі вживані Citroen C4 Picasso

Citroen C4 Picasso 2009

дорожній просвіт, вартість обслуговування, шумоізоляція

180 тис.км 7.5 л / 100 км Сім'я

Володію машиною більше року. Брав пригнану з Німеччини. Пробіг був 170000, у чому я дуже сумніваюсь... Спочатку про те, що сподобалось. Дуже хороше авто для сімейного використання. Французи у цьому специ. Машина має гарний зовнішній вигляд. В середині дуже простора, зручна. Багато ящичків, бардачків і т.п. Все в салоні зручно - кожна кнопочка на своєму місці. Функціонал - ну дуже багатий - продумано все, чого душа побажає і навіть більше! Не дивлячись на те, що машині 13 років, кожна кнопочка працює. До електроніки претензій немає. Словом, комплектація супер! Салон трансформер, дуже місткий, багато чого можно перевезти. Є ще два додаткових сидіння , але я ними поки що не користався. Ходова частина міцна, дорогу тримає добре, їхати комфортно, в керуванні легка. Назад поставив проставки приблизно 4 см для більшого кліренсу. Кузов має добрий антикорозійний захист. Капот алюміній, передні крила - пластик. Розхід пального в принципі влаштовує. Враховуючи те, що це великий і важкий мінівен, по місту вкладаюсь, як написано в "книжці" - 10.3 - 10.5 л. По трасі приблизно 6.3 л.
Короче кажучи, в авто влаштовує майже все.
З недоліків можу виділити шумовіброізоляцію. Можна було б французам постаратися зробити трохи краще. Бо буває чути мотор на високих обертах. Щоправда, з часом звикаєш і не дуже звертаєш на це увагу.
А тепер про головний недолік цього авто. У випусках з 2006 до 2012 року є дуже неприємні проблеми з ГБЦ. Це стосується бензинового мотора ЕР6. Не буду вдаватися в подробиці і нюанси. Короче кажучи, в ГБЦ є часті проблеми з роботою фаз газорозподілу, які потребують втручання професіоналів. Особисто мені довелось робити дуже недешевий капремонт ГБЦ. Зараз все добре. Але порада для того, хто хоче купити таке авто - добре перевіряйте мотор, бажано на спеціалізованому СТО. Доречи, такі мотори стоять ще на Міні Куперах, Пежо 308, БМВ якихось моделях. Цей мотор ЕР6 вважається дуже "сирий". Згодом, з 2012 року усі "косяки" убрали, мотор доробили і таких проблем з ГБЦ на більш молодих моделях вже немає.
В принципі, це все, що я хотів розповісти. А взагалі машиною задоволений. Ціна на ці машини приємна, вони того коштують.
Бажаю всім миру і вдалих покупок.

Citroen C4 Picasso 2008

дизайн кузова, динаміка, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, вартість обслуговування

После этой машины трудно вообще, что то выбрать. Есть все, что нужно. Но время не стоит. Я захотел что то новое, таков я. Три недостатка:ЕГР ошибки, сиденья боковая подножка и клиренс. Сцепление 60 тыс. замена. Машина бомба…для своего времени революция прогресса. Да по ТО дороже чем Ланос, но дешевле чем мерс или бимер.

Citroen C4 Picasso 2010

динаміка, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

Перший власник 199 тис.км 69 л / 100 км Сім'я

Хороший мінівен з багатьма плюшками..дуже комфортний в користуванні й надійний двигун.ходова.і хороший кузов що не гниє.

Citroen C4 Picasso 2009

дорожній просвіт, об`єм багажника, простір салону, витрати палива

170 тис.км Сім'я

Авто для великої сім\'ї підходить на 100%. Рекомендую.
Великі дзеркала , велике панорамне вікно, зручні крісла. Дітям каркасні крісла не купували, а от безкаркасними додатково користувались. Салон великий, нікого ніколи не вкачувало [хоч такі є].
Ремонт коштує відповідно до вартості деталі +робота майстра [якщо обслуговується на СТО]. Вартість ТО залежить від цін на сервісі.
Єкономна по витраті палива, звісно то залежить ще від вміння керуванням авто. Якщо третій ряд крісел розкоадений [в багажнику] то може ще поміститись "передачка від бабусі".

Citroen C4 Picasso 2014

дизайн кузова, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість

динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, ціна, шумоізоляція

200 тис.км 6.5 л / 100 км Сім'я

Брав б/в з Європи з пробігом 190т.км
Брав,бо збільшилась кількість членів сім\'ї й в минулу машину всім розміститись з комфортом було вже проблематично.
Сподобався інтер\'єр, трансформація салону, роздільні сидіння другого ряду, третій ряд сидінь,багато електронних помічників, бо комплектація Exclusive. Також приємний бонус, це додаток My Citroën.
Не сподобалися якість запчастин та їх ціна, також якість електроніки. На 195т.км вилетіла форсунка двигуна - 200$+робота,197т.км застукала рульова рейка 900$+80$ робота. Рейка тільки оригінал, замінників не існує, б/в від 300$,реставровані від 500$.
Перестала працювати передня камера, а вона відповідає за датчик світла, датчик дощу, автоматичне перемикання світла та контроль дорожніх смуг. Телекодування можливо зробити тільки на офіційному сервісі, вартість 60$+30$ діагностика.
Вийшов з ладу нагрівальний елемент спинки водійського сидіння, навіть не став шукати оригінал, поставив універсальний.
Постійно вилазить помилка по сервісному АКБ. Відключення системи StartStop трішки зменшило інтервал. Проблема вирішується тільки заміною модуля. Ціною нового навіть не цікавився? Поки їжджу так.
Ричаг перемикання передач дуже не чіткий, на СТО сказали замінити комплект тросів. Ціни не знаю, руки ще не "дійшли".
Розборок в Україні не знайшов, всі б/в запчастини тільки з Польщі.
Двигун 1.6 на 115к.с.слабкий для авто таких розмірів.
Витрата палива нормальна для компакт вена.
Раджу брати тільки рестайлінгові версії з двигуном 2.0 та комплектацію Exclusive.
Також при купівлі будь-якої машини PSA одразу купуйте Китайську Lexia, знадобиться, повірте на слово.
На сьогодні, мабуть найкращій варіант по дизайну, трансформації салону, розмірам та ціні. Найближчий конкурент Renault Espese з 2016р.в., моя суб\'єктивна думка, але там цінник буде вище.

165 тис.км 9 л / 100 км Подорожі

Космолет, так называет его вся моя семья. Огромный салон, панорамное лобовое стекло, 7 мест, бензиновый 1.6 с турбиной 150 ти сильный мотор, коробка автомат, круиз, климат, ну что еще нужно для полноценных поездок? Машиной доволен на все 100. В ней все необычно: руль, лобаш, селектор переключения скоростей, зеркала, высокая посадка, короче недооцененный автомобиль. Все отлично, владение этим авто приносит максимум удовольствия, заправляй бензин, меняй масло и вперед!

Citroen C4 Picasso 2015

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дорожній просвіт, вартість обслуговування

210 тис.км 6.5 л / 100 км Сім'я

Это очень яркий автомобиль,как и все новые Citroen.. Несомненные +:
1. Расход топлива
2. Шумоизоляция
3. Сложенные задние сидения образуют ровный пол с багажником
4. Коррозионная стойкость - задняя часть полностью пластиковая,передние крылья - алюминий,остальные детали - двойная оцинковка
5. Хороший звук штатной системы
Несомненные минусы:
1. Мультимедийный монитор 12# покрывается пятнами на автомобилях до 2017 года
2. Крайняя прихотливость к качеству топлива
3. Система выхлопа и сажевого фильтра Евро 6 попали в отзывную компанию Citroen.
4. Распредвал попал в отзывную компанию.
5. Сцепление тоже требует доработки.

Citroen C4 Picasso 2017

Citroen C4 Picasso 2017

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, шумоізоляція

Современное классное авто, в котором приятно ездить. И не нужно сравнивать её, с каким не будь двух литровым чипованым танком , здесь эмоции совершенно другие . Машина очень дружелюбная к водителю на ней поедет кто угодно от 10 летнего ребенка до настоящей блондинки. На старте в городе очень хорошая динамика, несмотря на обычный автомат и двигатель 1.6. По трассе 140 очень комфортно. Для семьи идеальное авто. Цены на запчасти обычные , комплект ГРМ 2500грн. Средний расход на автомате 6.2 л. Тормоза резковатые, клиренс обычный.

дорожній просвіт, шумоізоляція

235 тис.км 4.5 л / 100 км Поїздки в місті

У меня дизельный автомобиль двигатель DV6C, 112 л/с. 8 клапанный. КПП 6 -ти ступка. Плюсов очень много, очень. Отличный двигатель, лучший в этом классе автомобилей. Не советую брать бензинового 1,6, имел опыт владения на 308 пыжике, очень проблемный двигатель. Кпп механика, лучше этой кпп только АКПП японская AISIN, но только с 2,0 идёт на 165 л.с. Робот не использовал, но те кто брал на не перепродажу, жаловались, что малейшие протечки масла или попадания воды, останавливают авто на ремонт. Просторный салон, удобные приборы, в авто есть всё, что нужно для комфортного владения. Высокое лобовое стекло оценил в городе, очень удобно стоять под светофорами, реально! Передняя подвеска ремонтируется всё по отдельности, это сильно удешевляет ремонт. При этом покупать полиуретановые , /жёлтые/ сайлентблоки фирмы PolyBush из Черновиц не рекомендую, при заводских размерах при покупке, они сильно "оседают" и в своих местах не держаться, проверять на дороге не советую, опасно, всё равно придётся покупать другие. Немного о минусах. Отдельная регулировка климата справа и слева неудобная, удобнее когда на центральной консоли эти два регулятора, иначе нужно тянуться к правому. Скрипят шторки задних дверей. Подвеска как на мой вкус, жестковатая, может у меня конечно и не те амортизаторы стоят , но утопает в ямках сильно, но амортизаторы целые, рабочие и не текут. Кнопка багажника часто выходит из строя, попадает вода, даже б/у стоит дороговато, примерно 1500грн. Но при этом легко ремонтируется своими руками и без покупки дорогостоящих запчастей или новой или б.у. кнопки, думаю, что это уже на всю жизнь этого автомобиля. Думаю это все минусы этого автомобиля. У меня было 93 автомобиля до этого, этот ситроен оказался самым универсальным и при этом очень удобным для всей семьи. И ! Недорогим в ремонте.

дорожній просвіт

Красивый и экономный апарат шикарный обзор и дизайн мягкая подвеска робот не для гонщиков но удобный вапше мотор очень не плох ехал с кондеем расход на 1000км трасса был 5л! Что не много и это при скорости 110км ч запчасти не дешевые но ведь свежая модель зато едеш и люди оборачиваются апарат действительно привлекает взоры как космолет а подрулевые лепестки и рычаг кпп под рулем это супер и не ясно зачем деб модератор удаляет отзыв

Citroen C4 Picasso 2016

Citroen C4 Picasso 2016

дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дизайн кузова, динаміка

155 тис.км 6 л / 100 км Подорожі

Вместительный, надежный, экономичный Миневен! Очень хорошо подходит для большой семьи, много места в салоне, большой багажник, отлично трансформируется можно спать в салоне при сложенных сиденьях.
Динамика не очень большая у авто, оно больше рассчитанное для комфортного передвижения на длительные расстояния при путешествиях.
Авто приятно рулится, послушное, руль очень информативный, тормоза отлично работают даже когда авто нагружено под завязку.
Отделка салона вполне хорошая, много разных опций для комфорта.
Неприхотливый автомобиль при обслуживании, но все нужно делать вовремя и не экономить на хорошем топливе и маслах.
Дизайн авто я бы сказал 45+ для взрослых Мужчин семейных у кого 2 или более детей. Хотелось бы в дизайне увидеть изменения в сторону современности, стиля и красоты.
По трассе авто легко идет до 140 км и эта скорость вполне безопасная и комфортная.
По городу ездить так же приятно клиренса хватает проехать практически везде. Парковаться бывает не очень удобно, из-за больших габаритов авто в очень густонаселенном месте где слишком много машин.
В целом это достойная машина в технологическом плане, надежность так же на высоком уровне, комфорт достойный, безопасность высокая. Передвигаться будет комфортно всем без исключения. А дизайн авто это дело вкуса и как правило не всегда является главным и решающим критерием при выборе авто.

Citroen C4 Picasso 2009

динаміка, якість збірки, коробка передач

Інколи чув чи читав про ненадійність пікасо і очікував проблем. День за днем місяць за місяцем я очікував а він їздив. Так і в очікувані продав без поломок і проблем. Єдиний мінус це невпевненість в автомобілі через негативні відгуки. Хоча обєктивних підстав вважати його ненадійним небуло.

дорожній просвіт

Це авто дійсно створене для сім\'ї. Просторий салон, висока стеля, зручні роздільні повноцінні 3 сидіння заднього ряду, великий багажник, який трансформується у справжній уверсал. Невелика витрата пального, недороге ТО, надійний двигун, проста підвіска, відмінна курсова стійкість.Зручне кермо і панель приладів, усе продумано для зручності водія і пасажирів.Відмінний огляд через панорамне лобове скло. Сучасні системи безпеки. Хороша шумоізоляція. Купа "бардачків" і корисних сховків.

Citroen C4 Picasso 2013

Citroen C4 Picasso 2013

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість

220 тис.км 5.5 л / 100 км Сім'я

Самолёт, а не машина, очень доволен, экономная и простая в управлении, хорошо держит дорогу.

Citroen C4 Picasso 2012

Citroen C4 Picasso 2012

дизайн кузова, динаміка, об`єм багажника, простір салону, гальма, керованість, шумоізоляція

дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування

8 л / 100 км Поїздки в місті

+ Просторий салон і багажник
- Нехватає обігріву зимою
Несподобалось як переключає робот
Багато ненадійної електроніки

Citroen C4 Picasso 2007

Citroen C4 Picasso 2007

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дорожній просвіт, коробка передач

Один з найбільш комфортних автомобілів у даному класі за такою ціною.
Сподобалось наявність 7-и місць, просторий салон, величезний багажник, ергономічність та економічність!
При своєчасному обслуговуванні, як на мене, автомобіль не доставить неприємностей!

Citroen C4 Picasso 2008

дизайн кузова, динаміка, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дорожній просвіт, якість матеріалів, шумоізоляція

220 тис.км 6.5 л / 100 км Сім'я

Очень классный минивен, в исполнение роботизированого 2 литрового дизельного мотора, пожалуй за его цену, это лучший минивен из всех которые я знаю и ездил. Очень надёжный, экономный, и вместительный. Не раз ездил на дальние расстояния ни разу не подводил, проверил уровень масла, давление в шинах и вперёд. За 2 года никаких проблем, из самого тяжёлого обслуживании что делал, это менял свечи накала, в остальном не прихотлив. Из минусов, как для меня,, это клиренс, хочется выше, поднял за счёт новой всесезонной резины. Всем кто надумаешь брать рекомендую данную модель только с 2. 0 мотором. Старайтесь обходить стороной 1.6.

Citroen C4 Picasso 2015

дизайн кузова, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, керованість

динаміка, дорожній просвіт

Вартий уваги сімейний автомобіль. Сучасний, економний, місткий. Як мінус вважав би дещо малий кліренс. І для такого авто як на мене двигун має бути не менше 2,0. Двигун обємом 1,6 трішки заслабкий. Відчутно в момент різкого прискорення, обгін. А так приємні відчуття комфорта при водінні.

шумоізоляція

220 тис.км 5.2 л / 100 км Сім'я

Более комфортного авто для семьи я ещё не встречал! Экономный, вместительный, неприхотливый в запчастях. Если относиться как к Себе прослужит долго!

Citroen C4 Picasso 2011

За свої кошти то авто дуже подобається, Двигун динамічний та небагато бере пального. В кузова дуже добре антикорозійне покриття. Запчастини по адекватній ціні. Салон просторий, на задньому ряді спокійно вміщається 3 людини, в багижник спокійно влазить пральна машина. Дуже класний огляд з авто велике панорамне лобове скло. В цілому серйозних проблем небуло. Автом задоволений, для сімї саме то

Відгуки про моделі Сітроен

Відгуки про Сітроен Ц4 Пікассо по рокам