Відгук Citroen C4 Picasso 2014

Мінівен Кузов
Дизель Двигун
Передній Привід
1-2 роки Час володіння

дизайн кузова, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість

динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, ціна, шумоізоляція

Брав б/в з Європи з пробігом 190т.км
Брав,бо збільшилась кількість членів сім\'ї й в минулу машину всім розміститись з комфортом було вже проблематично.
Сподобався інтер\'єр, трансформація салону, роздільні сидіння другого ряду, третій ряд сидінь,багато електронних помічників, бо комплектація Exclusive. Також приємний бонус, це додаток My Citroën.
Не сподобалися якість запчастин та їх ціна, також якість електроніки. На 195т.км вилетіла форсунка двигуна - 200$+робота,197т.км застукала рульова рейка 900$+80$ робота. Рейка тільки оригінал, замінників не існує, б/в від 300$,реставровані від 500$.
Перестала працювати передня камера, а вона відповідає за датчик світла, датчик дощу, автоматичне перемикання світла та контроль дорожніх смуг. Телекодування можливо зробити тільки на офіційному сервісі, вартість 60$+30$ діагностика.
Вийшов з ладу нагрівальний елемент спинки водійського сидіння, навіть не став шукати оригінал, поставив універсальний.
Постійно вилазить помилка по сервісному АКБ. Відключення системи StartStop трішки зменшило інтервал. Проблема вирішується тільки заміною модуля. Ціною нового навіть не цікавився? Поки їжджу так.
Ричаг перемикання передач дуже не чіткий, на СТО сказали замінити комплект тросів. Ціни не знаю, руки ще не "дійшли".
Розборок в Україні не знайшов, всі б/в запчастини тільки з Польщі.
Двигун 1.6 на 115к.с.слабкий для авто таких розмірів.
Витрата палива нормальна для компакт вена.
Раджу брати тільки рестайлінгові версії з двигуном 2.0 та комплектацію Exclusive.
Також при купівлі будь-якої машини PSA одразу купуйте Китайську Lexia, знадобиться, повірте на слово.
На сьогодні, мабуть найкращій варіант по дизайну, трансформації салону, розмірам та ціні. Найближчий конкурент Renault Espese з 2016р.в., моя суб\'єктивна думка, але там цінник буде вище.

Юрий
01 вересня 2021