Citroen 119 відгуків про Citroen Berlingo пасс.

простір салону, керованість, витрати палива, якість збірки, об`єм багажника

якість матеріалів, шумоізоляція

Дивитися всі вживані Citroen Berlingo пасс.

Citroen Berlingo пасс. 2008

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, гальма, керованість, шумоізоляція

витрати палива

Пассажир. Простой атмосферный двигатель. Просторный салон. Вместительный. Неприхотливый. Экономный.

Citroen Berlingo пасс. 2012

Гарне авто, постійно приємно дивує, комфортне містке, хороший кліренс, приємний розхід як у місті так і за містом. Автомобілем дуже задоволений.

Citroen Berlingo пасс. 2012

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна

дизайн кузова, вартість обслуговування, шумоізоляція

Класний, місткій, комфортний економний головне щоб з невеликим пробігом і не після дтп.трохи жорстка ходова більше для рівних доріг.

237 тис.км 6.5 л / 100 км Поїздки в місті

Комфортне авто. Мотор 1.6 hdi 110 HP по місту розхід 6.5 по трасі при 90-100 4.2. Шумоізоляція так собі, підсилювач керма дуже гарно працює і легкий. На поворотах відчувається що високе авто, тому на великій швидкості не варто заходити в різкі повороти.

237 тис.км 6.4 л / 100 км Поїздки в місті

Комфортне авто, підсилювач керма дуже м`який. Авто сподобалося, зручна посадка і зручно їхати на дистанції. Розхід при 90-100 4.2 по трасі, місто 6.5. Двигун 1.6 80kw

Citroen Berlingo пасс. 2012

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, керованість, ціна

200 тис.км 6.5 л / 100 км Подорожі

Класне авто, хороший кліренс, не дорога в обслуговуванні, комфортне і динамічне.

Citroen Berlingo пасс. 2005

Citroen Berlingo пасс. 2005

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, шумоізоляція

Надійний автомобіль, цинкований кузов, багато місця, приємний розхід, недолік відсутня динаміка на розгін і задня балка, оцінка ціна якість 4/5

Citroen Berlingo пасс. 2004

Citroen Berlingo пасс. 2004

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

якість матеріалів, шумоізоляція

Поставив легкосплавні диски, з вилітом ет15, і резина 185/70 r14, мягка, високий кліренс, машина танк, наїздив 17 тис. Розбилась одна зетка ціна 200 грн. Ніразу не підводила, дуже хороше авто. Дуже зручна, та надійна, хороші дзеркала, висока посадка і легкий руль. Все супер, мені сподобалась, до цього в мене було 37 автівок, не міг ніяк всістися, а ця в самий раз, просто супер танк.

Перший власник Подорожі

Доволен. Хороший автомобиль! Экономичный! Не дорогой в обслуживании. Удобен для всего!

Citroen Berlingo пасс. 2000

Citroen Berlingo пасс. 2000

об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, ціна

динаміка

Надёжный, неприхотливый, просторный и очень вместительный! Ездили на море - взяли с собой все для самообеспеченного 10-дневного отдыха!

Citroen Berlingo пасс. 2008

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дорожній просвіт, якість збірки, шумоізоляція

машына в обшем супер динамека ракета плохая шумка эздил на большыэ растояния неплохо.

Citroen Berlingo пасс. 2013

Citroen Berlingo пасс. 2013

Сім'я

Машина загалом не погана, малий розхід палива, великий салон!але мало шумоізоляції,і слабувата ходова, більшість використовував по поганім дорогам, машина для міста!

Citroen Berlingo пасс. 2014

Отличная машина с минимальным расходом ,сделано плановое то.,и поменял стойку стабилизатора.в езде комфортная .4 режима езды,большой клиренс,и куча всяких приятных функций.всем советую французов.

Citroen Berlingo пасс. 2006

Citroen Berlingo пасс. 2006

дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дизайн кузова, динаміка

110 тис.км 7.5 л / 100 км Поїздки в місті

Відмінної якості автомобіль, висока посадка. В оригінального пасажира хороша комплектація та шумоізоляція. Багато місця для зберігання речей. Гарна трансформація салону. 1.4 бензиновий двигун - простий, не дорогий, в міру надійний. Для невеликого сімейного авто - те що треба.

Citroen Berlingo пасс. 2010

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

динаміка, якість матеріалів, шумоізоляція

Добрий повсякденний автомобіль,дешевий у обслуговувані,просторий салон,багато всяких єчейок,бардачків,у в9 кузові,гарно держить дорогу,хвайний
кліренс,привітливий розхід....

Citroen Berlingo пасс. 2001

Citroen Berlingo пасс. 2001

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

динаміка, якість матеріалів, коробка передач, витрати палива

Головний мінус цього авто- це його "супер" динаміка, інколи вдається обігнати воза з конями, дуже малопотужний двигун та грузова кпп, не вистачає 6 передачі, 90 км/год це його крейсерська швидкість, далі туго розганяється і починає багато жерти, мотор кричить, шукаєш 6 передачу.Плюси: кращого кузова щодо корозії я ще не бачив, машині 19 років, а гнилі й близько ніде не видно, навіть на порогах в які колись погнув ,здер фарбу, надійний двигун, коробка теж не доставляє проблем, в порівнянні з фіатом добло та рено канго, в цьому авто набагато краща шумоізоляція та дизайн, також більш м\'яка підвіска, хороші гальма, дуже, дуже, просто дуже високий кліренс, із частих поломок тільки передні стабілізатори, благо коштують вони копійки.

Citroen Berlingo пасс. 2007

Citroen Berlingo пасс. 2007

дорожній просвіт, якість матеріалів, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, керованість, ціна

дизайн кузова, динаміка, якість збірки, коробка передач, вартість обслуговування, гальма, шумоізоляція

Авто га но , 2 недели езжу, 3 дня на сто. Постоянно что-то ломается. Единственный плюс, это расход топлива, на этом плюсы заканчиваются.

Citroen Berlingo пасс. 2017

Citroen Berlingo пасс. 2017

динаміка, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дорожній просвіт, вартість обслуговування

Пассажир, машина простая и надежная.
Из недостатков слабые амартизаторы, маленький клиренс обрываешь нижние запчасти: радиатор охлаждения топлива и бачок с присадкой для сажевого фильтра.
Машина ездила по полям.

Citroen Berlingo пасс. 2012

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

якість матеріалів, коробка передач

Перший власник 196 тис.км 6.4 л / 100 км Сім'я

очень хороший, практичный, семейный, экономный, красивый. не хватает 6-й передачи

Citroen Berlingo пасс. 2008

дизайн кузова, об`єм багажника, витрати палива, гальма, керованість, шумоізоляція

200 тис.км Сім'я

Автомобіль був чудовий, виправдав всі мої сподівання! Економний, легкий в управлінні.

Відгуки про моделі Сітроен

Відгуки про Сітроен Берлінго пас. по рокам

Хочете придбати Сітроен Берлінго пас. та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Citroen Berlingo пасс. від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 119 відгуків відгуків про Сітроен Берлінго пас. будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.