Citroen 1 відгук про Citroen C4 Picasso 2017 року

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки

Висока ціна автомобіля
Водії вважають, що ціна на цей автомобіль завищена

Дивитися всі вживані Citroen C4 Picasso 2017
Citroen C4 Picasso 2017

Citroen C4 Picasso 2017

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, шумоізоляція

Современное классное авто, в котором приятно ездить. И не нужно сравнивать её, с каким не будь двух литровым чипованым танком , здесь эмоции совершенно другие . Машина очень дружелюбная к водителю на ней поедет кто угодно от 10 летнего ребенка до настоящей блондинки. На старте в городе очень хорошая динамика, несмотря на обычный автомат и двигатель 1.6. По трассе 140 очень комфортно. Для семьи идеальное авто. Цены на запчасти обычные , комплект ГРМ 2500грн. Средний расход на автомате 6.2 л. Тормоза резковатые, клиренс обычный.

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 66 відгуків про Citroen C4 Picasso
  • Citroen C4 Picasso 2008

Citroen C4 Picasso 2008

Citroen C4 Picasso 2008

дизайн кузова, динаміка, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, вартість обслуговування

После этой машины трудно вообще, что то выбрать. Есть все, что нужно. Но время не стоит. Я захотел что то новое, таков я. Три недостатка:ЕГР ошибки, сиденья боковая подножка и клиренс. Сцепление 60 тыс. замена. Машина бомба…для своего времени революция прогресса. Да по ТО дороже чем Ланос, но дешевле чем мерс или бимер.

Алексей

Дивитися всі 1949 відгуків про Citroen
  • Citroen C5 Aircross 2023

Citroen C5 Aircross 2023

Citroen C5 Aircross 2023

витрати палива

Перший власник 2 тис.км 9 л / 100 км Поїздки в місті

Добрий день. У 2023 вирішив придбати новий Сітроєн С5 Aircross 2.0 дизель 180 к.с. Обирав серед Мазда CX-5;Тойота Рав 4, Рено Колєос; Опель Грендленд X . На усіх авто їздив на тест драйві. Мазда 2.0, та Тойота рав 2.0 особливих вражень не залишили, підвіска не погана а динаміка слабенька, но і по комплектації поступалися Сітроєну який обійшовся мені зі знижкою за 29500 з двигуном 2.0 на 180 к.с. Як що взяти Опеля то підвіска мене не вражела мене та і дінаміка теж. Що стосується Колєоса, то витрата палива по місту 11-12 літрів не дуже вражає. Після тест драйва на Сітроєн с5 aircross зрозумів , що це авто коштує своїх грошей за 29500$ у комплектації Feel pack у білому кольорі.Комфортні сидіння,гарне світло лед,утримання у смузі, сліпи зони та відкриття багажника кнопкою або сенсором під багажником, епл каро плей працює бездоганно нажаль провідний. Із недоліків можу відмітити тільки витрата палива більше на 3 літри від заявлених 5.5 по місту. Авто дуже задоволений. Не пошкодував , що придбав у кінці року, так як з двигуном 2.0 дизель виробництво авто у 2024 року зупинилось .

Алексей

Відгуки про моделі Сітроен