Отзыв Renault Laguna 2007

300 тыс.км 6.5 л / 100 км Путешествия
Универсал Кузов
Менее 6 месяцев Водительский стаж
Менее 6 месяцев Время владения

Отзыв

Це мій перший автомобіль. Купував в Литві, тобто по нашім дорогам не їздила, це було одразу зрозуміло, тому що поки ми доїхали до України, я взагалі нічого не чув ні по двигуну, ні по ходовій. А коли вже їхали українськими дорогами, тим більше коли добрався до дому, шуми характерні вже дали про себе чути. Перше повне ТО зробив як для себе, десь 500 доларів, все що можна було, все замінив, навіть акумулятор, з міркування що краще зараз за раз все зробити, ніж по трішки, сто разів до того питання вертатись. Керованість на висоті, це моє перше авто і Слава Богу за 3 зими дорогу завжди відчував впевнено. Додам що шини купую не найдешевші, 50-70 доларів за штуку. Перевзув на титани. Десь через 30 тис. турбіна почала масло в під капотний простір викидати, 150 доларів і замінив її. Тепер все супер. Всередині просторо, з моїм середньостатистичним зростом 174 см ідеально я би сказав. Електронний ручник - це щось, це круто, це безпечно, він інтуїтивно вмикається і я впевнений що це багато разів вберегло авто він випадкових скочувань. Фари ідеально освітлюють дорогу. Повний електропакет, відчуваєш себе ЛЮДИНОЮ в такому авто. Кліматконтроль на далекі поїздки забезпечує комфорт. Круїз контроль на 500-1500 км це саме те що треба. Оглядовість нормальна, передні стійки як у всіх авто трохи закривають оглядовість, але не критично. Багато подушок безпеки, міцні пороги - це все додає якоїсь додаткової впевненості, додаткового спокою, а спокій важлива річ. В салон нормально помістилось дві сім"ї з дітьми, дорога не вимучувала, всі їздили з комфортом. Вчився в автошколі їздити на стареньких авто 90-х, і зрозумів що це не моє.. Купив іномарку, Рено, Лагуна - задоволений не те слово. Двигун їде добре, пробіг 300тис але мабуть ще 100-200тис скручений, тобто тут, мабуть, уже 400-500 тис. точно, трохи бере масла, десь 0,5-1 л на 10 тис, я ще запізно турбіну замінив бо трохи стружки нарізала... чуть би швидше... Тобто з\\з\'явились картерні гази, майстер сказав що в принципі ще 100 тис маю від\\їздити до капіталки. Масло замінюю вчасно - тому надіюсь так і буде. За 3 роки в авто склав приблизно 1300 доларів, ледве що, завжди возив на сервіс, вважаю що авто має обслуговуватись аби бути надійним, аби довезти завжди до дому, на це не варто шкодувати ніколи. З електрикою нюанси по склопідіймач, один завжди якийсь вимахується, тобто тільки електрик зробить, що всі працюють, так через місяць-другий один якийсь починає не закриватись, через 2 ремонти я забив болт і тепер передня права весь час закрита. Ніби все. Дай Боже всім щасливої дороги

Василь
25 июня 2020