Отзыв Honda CR-V 2018

Внедорожник / Кроссовер Кузов
3-5 лет Водительский стаж
2-3 года Время владения

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, коробка передач, объем багажника, простор салона, расход топлива, стоимость обслуживания, управляемость, цена

тормоза, шумоизоляция

Отзыв

Володів авто більше 2х років, в цілому задоволений авто, експлуатація по повній «тобто і для роботи і для таких поїздок і як на диво на передньому приводі по горах трошки катався». Почну з простого коли купляв розглядав авто інштго класу «тобто lexus mercedes i bmw>. Чому купив її? Попалась гарна ціна за двох річне авто 19 тисяч і пробігу 40к км. Можу довго розписувати але розкажу за основні плюси і мінуси. До плюсів можу віднести керованість, хоч і резина була 60 профілю але ходова відпрацьовувала на всі 100 тобто так як основний пробіг по трасі то на затяжних поворотах вона себе впевнено відчувала і в основному як гуляла то на резині. Ще до плюсів можу віднести розхід, по трасі при спокійній їзді пила 6.5-7 літрів що мене цілком задовільняло і змішаний був 8-9 літрів. Ще можу сказати за мотор, його тяги їй цілком хватало так як не була дуже важкою. До плюсів ще можна віднести зовнішній і внутрішній вигляд, авто виглядає доводі молодіжно і в порівняні з конкурентами доволі красивіше виглядає. До плюсів ще багато чого можна віднести таке як сервісне обслуговування на дилері майже по ціні гаражів,ліквідність моделей на хороших комплектаціях<чому зробив акцент на комплектаціях згодом розажу> якість матеріалів, немає хвороби дешевих японців що все скрипить, та ще багато чого. А тепер до мінусів, ключовий мінус який мене бентежив це є заводська шумоізоляція точніше її відсутність, коли довго трасою їдете і не найде потрібною вам радіостанції або взагалі любої музики то може почати голова від того гулу боліти. Другий мінус це ліквідність базових комплектацій тобто такої як у мене, продавав я її більше року< але якщо берете середню і максимальні вони відстрілюють швиденько > третє це комфорт сидінь, але в їхнє виправдання хочу сказати що мені з сидінням дуже тяжко вгодити так як я сам 2 метра ростом і 140кг маси, апріорії мені тяжко найти сидіння які підійдуть. Ще один мінус стосується америкосів в основному, у доресті у них слабкі передні стійки і на пробігах 80-100к вони починаю виходити з ладу і краще ставити зразу від європейця вони і трошки м‘якші і довше служать. Ще один з мінусів це є те що через специфіку VTec то треба клапана регулювати раз на 80-90 тисяч. Ще мінус це є гальма, стокові дуже швидко перегріваються, але рішити це доволі просто, вкидуєте інші і все< я наприклад вкинув від акури і все> В основному все, в цілому авто задоволений, таке щоб став на дорозі ніразу небуло, служило вірою і правдою весь час моєї екплуатації. Якщо хтось розглядає йе авто до покупки моя порада розглядати трошки вищі комплектації но не базові, в ній вродіби все є що потрібно для комфортної їзди але ліквідність трошки тяжкувата

Максим Штойка
4 дня назад