Відгук Volkswagen Golf VII 2013

Передній Привід
Робот Коробка передач
3-5 років Водійський стаж
2-3 роки Час володіння

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

якість збірки

Це була одна з найкращих авто. Нереально надійна підвіска, мокра 6 ступенева преселективна коробка, яка показала себе дуже непогано і економічно, що вже і так всім відомо. Авто було офіційне, тому дефорсований двигун не давав багато задоволення, але все-таки (все ж таки) був спритний, тому що це ж хетч Гольф?
По мінусах: скрип в салоні, який я потім прибрав; далі їхня поширена проблема, це легке протікання задньої правої дверки; іноді глюкі які я виявив потім і на інших моделях сучасних Фольців із 2.0TDi на DSG6 це не набір достатніх обертів, тобто із 800 об/хв авто інколи не набирало 1000 після відпускання педалі гальма і могло навіть заглухнути при підйомі! Цю проблему не допомогли вирішити дилери, але згодом розумів від чого залежить цей алгоритм. А так авто просто чудове і збираюся ще раз придбати Гольфа 7 хетча для себе.

Андрій
02 жовтня 2020