Daewoo 558 відгуків про Daewoo Lanos

3.7

якість збірки, вартість обслуговування, ціна, керованість, динаміка

якість матеріалів, шумоізоляція, дорожній просвіт

Дивитися всі вживані Daewoo Lanos
Daewoo Lanos 2004

Daewoo Lanos 2004

дизайн кузова, динаміка, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна

Хороший авто. Оптимальное соотношение цена качество.
Это конечно не иномарка, но как рабочая лошадка лучше не придумаешь.
Дешёвая и не убиваемая. Только нужно брать с двигателем Е-tek.

Daewoo Lanos 2005

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, гальма, керованість, шумоізоляція

якість матеріалів, якість збірки, простір салону, вартість обслуговування, ціна

Підійде для першого авто. Запчастини доступні.
Дуже швидко з\'являється корозія на порогах.

Daewoo Lanos 2008

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

Нормальное авто,говорят все, мол, мотор плох,кто не как ездит,меня лично машина не подводила я доволен ею,три года уже пользуюсь,запчасти к ней дешёвые. Правда стартер раз менял то дорого,а так норм.

Daewoo Lanos 2008

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

якість матеріалів, простір салону, шумоізоляція

Пересів на ланоса після довготривалого володіння жигулями. Машина здалась ніби іграшкова, легка в управлінні, маневрена, практична досить і міцно зібрана. Комплектація у мене SE, тому і в комфорті відчув різницю. По ремонту та експлуатаційних витратах практично такі самі ціни на роботи та запчастини як і на ваз, але обслуговування потребує в5 разів менше та комфорт в 3 рази кращий. Найдорожчий ремонт був це заміна баку, так він проіржавів, хоча ніколи не залишався пустим. Ще не сподобались сидіння, вони не надто зручні, але як для економкласу авто досить пристойні.

Daewoo Lanos 2005

дизайн кузова, динаміка, якість збірки, коробка передач, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дорожній просвіт, якість матеріалів, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, шумоізоляція

За період користування в машині не виявив жодних пошкоджень чи несправностей,авто задоволений ремонт дешевий.

Daewoo Lanos 2008

об`єм багажника, вартість обслуговування, ціна

якість матеріалів

Коли пересів з жигулів то здалось що забрав у дитини іграшкове авто. Керованість не зрівнянна з радянським авто. Простір салону мені дуже сподобався, обєм багажника теж. Головною причиною заміни авто на вище класом є ергономіка сидіння, втомлює в дорозі на даоекі дистанції. Загалом авто дуже задоволений. Ще засмучувала якість матеріалів, але оскільки це авто економ класу то вважаю що так і мало бути. Низька вартість обслуговування і в рази краща надійність ніж в радянських авто. Ілеальний перехідний варіант після жигулів.

Daewoo Lanos 2007

дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, вартість обслуговування, керованість, ціна

Без проблемный автомобиль, прост в эксплуатации , предсказуем. При должном обслуживании будет служить верой и правдой. Ни разу не ездил на тросе или эвакуаторе. Комфорта конечно маловато. Кто ищет авто до 4к долларов вряд ли будет альтернатива лучше.

Daewoo Lanos 2007

дизайн кузова, дорожній просвіт, коробка передач, вартість обслуговування, гальма, ціна

динаміка, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, керованість, шумоізоляція

1.5л, гбо2, 3 роки у власності
Замінено: бампер передній 2 рази, робочий циліндр зчеплення, вилка зчеплення 2 рази, патрубок радіатора, крило ліве, крило праве, двері водійські, глушитель 2 рази, резинки на глушитель, редуктор гбо, ремінь ГРМ, лампа багажника замінена на лампу світлодіодну н4, фари, стекла фар , БУ пічки 2 рази, приборка, чохол КПП, чохли на сидіння 3 раз, накладки на руль 2 раз, вітровіки 2 рази, зчеплення й корзина, передній телевізор, противотуманки 2 рази, повторювач повороту обидва, бензонасос , прокладка гбц, панель салону, ліфт кит на перед і зад
Расхідники: масло раз в 10 тис., антифриз, омивайка, свічки 3 рази, броньові дроти, масляний фільтр 3 рази, топливний фільтр 3 рази, повітряний 3 рази, лампи фар , лампи салону, акум. 2 рази,
Норм машина, но за час володіння підводила 3 рази перший раз пішов антифриз через прокладку в масло, 2 раз акум здох, но вина моя прокладку по часу і пробігу треба було міняти давно, а акум просто кончений, а 3 раз зогнуло вилку зчеплення, но зато узнав як їздити без зчеплення.

Daewoo Lanos 2007

дизайн кузова, дорожній просвіт, вартість обслуговування, гальма, ціна

За 3 роки пережила поїздку в кювет, парковку в зад іншого авто, колхозний тюнинг, відкривання воріт бампером.
2 рази міняв коробку, і по дрібницях дуже багато, а там недуже надійний, но дешевий в обслуговуванні пуфик на колесах.

Daewoo Lanos 2007

коробка передач, вартість обслуговування, ціна

Нормальное как для меня Авто. Обслуга не дорогая. Запчасти не дорогие. Расход на газу 11л. На 100км. Безотказный. Болей менее комфортный. За два года эксплуатации я доволен.

Daewoo Lanos 2002

Daewoo Lanos 2002

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

коробка передач, об`єм багажника, простір салону, шумоізоляція

Автомобіль на свій бюджет просто супер комплектація SX! Двигун своєю потужністю 106 к.с. просто супер! Вкладав тільки коли щось вийде з ладу! Замінив амортизатори рідні на 230 тис. км. Масло брав, але не критично! На трасі авто не поступається своєму класу автомобілям! Подорожували сім\'єю по всій Україні! За кермом я як водій без великого стажу не втомлювався! Продали зі сльозами на очах! Вибір впав на більший автомобіль для подорожі!

витрати палива

Дешева в обслуговувані , навіть не відчутно , запчастини в наявності знайдеш без проблем , використовував 5 років , особисто задоволений , правда машина не для траси , а для міста тощо потрібно , один мінус , це розхід палива , заливав тільки 95 і преміум , місто 9-10 л мінімум , на трасі не знаю скільки бере , бо для траси маю іншу машину. Якщо купляти Daewoo , то тільки польської збірки , української не бажано , тоді не буде проблем з машиною.

Daewoo Lanos 2006

коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, ціна

дорожній просвіт, витрати палива, шумоізоляція

Недорогой простой автомобиль. При надлежащем уходе, служит долго. Запчастей море и недорого. Прост в обслуживании.

Daewoo Lanos 2008

динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, вартість обслуговування, керованість, ціна

об`єм багажника, витрати палива, шумоізоляція

Брав Ланос у першого господаря у віці 9 років та з пробігом 125 тис. км. Польська збірка - вибирав саме поляка, пошуки зайняли близько 2 місяців. За 4 роки на обслуговування витратив до 10 тис. грн, не рахуючи розході матеріали. Дуже невибагливе авто, зручне в використанні. Надійна трудова лошачка. Автомобіль в основному використовується для їзди по місту і до 100 км на риболовля та полювання. Однак щороку їздимо до Азовського та Чорного морів - 650 - 1 тис. км. Проблем жодного разу не виникало. Огляд стану авто проводжу щовесни та щоосені.

Daewoo Lanos 2007

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

якість матеріалів, об`єм багажника, простір салону, шумоізоляція

Ланос 1.4 чудовий не дорогий автомобіль. З простачками підняв кліренс і поставив 14 диски - авто стало настільки високе що не страшні ніякі бордюри, а головне продовжує впевнено триматись дороги. Взагалі надійне, не дороге в обслуговуванні. Мотор 1.4 економний, але коли за ним дивитись. В цілому зручне і вдале авто.

Daewoo Lanos 2005

якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

Машина очень экономичная в плане растрат на содержание, её ремонт, замену расходматерилов. Расходы зависят от того сколько км вы проедете и от качества дорог. На замену расходников, стояк, подшипников, амортизаторов, тормоза потрачено около 20 тыс грн.

Daewoo Lanos 2003

Daewoo Lanos 2003

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

динаміка, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива

Хороше авто, за свої кошти.
Запчастини й справді можна знайти для нього в любому куточку країни й не лише нашої.
Для мене авто в довгі подорожі виявилося мало комфортним.

Daewoo Lanos 2006

дизайн кузова, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, простір салону, шумоізоляція

Хорошее неприхотливое авто с разум ценником для обслуживания.
На газу маловато места в багажнике из-за запаски.

Daewoo Lanos 2007

Автомобіль найкраще, авто яке тільки можна було створити, надійне, не вибагливе, завжди заводиться і їде і в сніг і в грязь, запчастини дуже дешеві, ремонт простий що будь-який школяр може ремонтувати і при цьому дуже надійний.
Говорити про мінуси цієї автівки навіть язик не повертається, окрім фільтра салону який важко міняти, а так все просто на висоті за доступну ціну!

Daewoo Lanos 2008

дизайн кузова, динаміка, якість збірки, вартість обслуговування, гальма, ціна

дорожній просвіт, простір салону, шумоізоляція

Автомобіль задовільняв на 99%. Досить надійний, але якщо виникала потреба поремонтувати то вартість запчастин та роботи була дуже низька в порівнянні з іномарками такого ж класу. З недоліків: Кліренс малуватий. В салоні тісно якщо їде 5 чол по 190 см. Корозія передньої частини капота та порогів, але то дякувати нашим комунальщикам за те що посипають дороги казна-чим.

Відгуки про моделі Део

Відгуки про Део Ланос по рокам

Хочете придбати Део Ланос та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Daewoo Lanos від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 558 відгуків відгуків про Део Ланос будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.