Honda 1 відгук про Honda Lead 2007 року

динаміка, витрати палива, керованість

Висока ціна автомобіля
Водії вважають, що ціна на цей автомобіль завищена

Дивитися всі вживані Honda Lead 2007
Honda Lead 2007

Honda Lead 2007

удобен в управлении, экономичен

На длинные расстояния греется!

Купил я это чудо в 2007 году, он мне очень понравился, тем более это была моя первая техника, целыми днями на нем катался, довольно мощный(в отличии от китайских собратьев), легок в управлении справится даже ребенок, экономичен всего 2 литра на 100 км и это не может не радовать, так же ездил на нем довольно далеко(порядка 150 км за город)чувствует себя отлично, но нужно давать мотору остынуть, так как перегревается! Так же при езде по плохой дороге, то есть медленно, он довольно быстро греется, за все время использования этого чудо скутера я поменял довольно много запчастей, Например: Поршень, кольца, цилиндр, тросик газа, свечи, и тд. по мелочи! Да забыл сказать проехал я на Honde Lead всего, 45000 км! Скутером доволен, всем рекомендую покупать его, верный конь, никогда не подведет!

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 27 відгуків про Honda Lead
  • Honda Lead 2000

Honda Lead 2000

Honda Lead 2000

витрати палива

5 л / 100 км

Нормальный парат. Можно брать. Большой багажник под сидушкой, мягкий, хорошая управляемость. Двохмесный, 49куб. Дисковые тормоза.

Александр

Дивитися всі 3610 відгуків про Honda
  • Honda Civic 2009

Honda Civic 2009

Honda Civic 2009

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

коробка передач, об`єм багажника, шумоізоляція

190 тис.км 6.2 л / 100 км Сім'я

Володію 2 роки. Машина на кожен день. Вартість обслуговування при тому що запчастини купляти оригінальні або дуже наближено до них не є великою Розхід палива реальний : 5.5 - по трасі 6.1-6.4 місто літом 7.2-7.8 зима місто Але всі чудово розуміють що все залежить від стилю їзди. Динаміка в неї по місто більш ніж достатня, керованість 5+. Єдиний мінус як на мене це варіаторна коробка передач,хоть в мене проблем з нею не було , але хотілось щоб був класичний автомат. В цілому дуже задоволений авто.

Yuriy Lialuk

Відгуки про моделі Хонда