Honda 2 відгука про Honda Lead 2004 року

дизайн кузова, динаміка, простір салону, витрати палива

Висока ціна автомобіля
Водії вважають, що ціна на цей автомобіль завищена

Дивитися всі вживані Honda Lead 2004

Скорость, мощность, разгон

пока не нашел

Купил недавно скутер в хорошем состоянии, полностью его улучшил, заменил ремень на спорт, легкие ролики поставил, расточил поршень, рвет с места как порше. Очень понравился, и скорость приличная и вид неплохой! А главное то, что на сидении помещается с легкость 2 упитанных человека.

Honda Lead 2004

малый расход топлива,комфорт,не надо прав

малая скорость,особенно для тех кто любит скорость

классный скутер, мне например нравится, люблю такие, хоть и не скоростной, но покататься бы, очень даже было бы не плохо. я советую всем своим друзьям и сам хочу очень... в детстве вооюще не мог без него жить, а теперь во все. у друга был такой, только яркого синего цвета, там правда всего 60км/ч на спидометре было, но мы с ним все равно ездили 55-60)))нравилось очень кататься, но не нравилось что своего не было, теперь обязательно куплю себе его. теперь куплю его, так как работу нашел хорошую в магазине салоне по продаже тех самых скутеров. ничего работа не пыльная, а платят отлично. А СКУТЕР ЭТО ХОРОШО, ниправ не надо, да и бензина почти не ест))))СОВЕТУЮ ВСЕМ)))

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 27 відгуків про Honda Lead
  • Honda Lead 2001

Honda Lead 2001

Honda Lead 2001

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

шумоізоляція

До Lead 48, был ДИО 34, Тудей АФ61, разница существенная, пересел как с табуретки в кожаное кресло. Расход не больше 3 л. при экономном режиме, скорость не больше 35 км. в час по городу, по трассе в таком режиме меньше. Два пассажира садятся без проблем, вполне удобно ехать, мягкий на ход, хорошие тормоза. Кофр считаю просто необходим, и очень выручает при покупках, хотя и багажник не маленький. По сути это тот же LEAD JF 06 только с мотором ДИО 35, да динамика намного ниже, но и расход топлива намного меньше, у LEAD JF 06 меньше 4,5 л. АИ 92 не будет никак. С запчастями проблем нет, почти все есть, если не новое то б/у, цены как по мне не большие, лучше брать б/оригинал с разборки. Слабые места, точнее места на которые следует обратить внимание при покупке: 1. Глушитель, часто перегорает на изгибе, а стоит не дешево. 2. Передний вариатор, нужно смотреть чтоб не был изношенным 3. Задний вариатор, та же история, смотреть колодки сцепления 4. Корпус фильтра, часто ломается крепление, все на виду. 5. Резина, тоже сегодня стоит нормально. 6. Работа двигателя на холостых, динамика разгона. Лучше дороже купить ухоженный, чем купить убитый и потом в него вложить, в итоге будет дороже. Советы: 1. Масло, не ниже полу синтетики 2. Бензин АИ-92, при 95 может быть перегрев поршневой. 3. Следить за состоянием ремня и вариаторов переднего и заднего, в начале сезона и конце. Если скутер в нормальном состоянии, то проблем при эксплуатации не вызывает. Сервис при наличии рук вполне можно провести самому. Расходы на содержание не большие.

Хонда

Дивитися всі 3610 відгуків про Honda
  • Honda Fit 2019

Honda Fit 2019

Honda Fit 2019

дизайн кузова, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, керованість

Несправедливо мало відгуків на це покоління Фітів - Джазів, спробую хоч частково виправити. Майже всі Фіти цього покоління ввезені в Україну з Америки, здебільшого це битки з аукціону Копарт, але мій автомобіль 2019р. – досить рідкісний виняток, його привезено з Японії цілим з пробігом аж 5тис км. Був праворульним від народження але переобладнаний як вимагають закони України на лівий руль. Вже три роки машиною просто насолоджуюсь. Сукупність опцій саме моєї машини абсолютно задовольняє – повний привід AWD, адаптивний круїз, безключовий доступ, кліматконтроль, підігріви сидінь-дзеркал-стекол включаючи лобове, LED оптика, утримання в смузі руху завдяки камері і опції безпеки завдяки радару -екстрене гальмування -тьфутьфу покищо не знадоблялись, всілякі помічники для стабілізації руху і гальмування, економічний режим і ще купа хондовських технологій, скажімо вібрація руля при ослабленні хвату на визначений час… Варіатор, - дуже подобається – їзда наче на дитячій машинці, набір швидкості плавно без жодних клацань. Деякі покращення зробив сам – на додаток до задньої камери поставив три додатково – спереду і в бокові дзеркала, тож паркування і зміна смуги руху стало зовсім просто, шкіра на руль і ручку, поличка в багажник, ще якісь дрібниці. Перевезення габаритного вантажу завдяки унікальній миттєвій трансформації сидінь дуже зручно. Мені не вистачало в комплектації тільки рейлінгів, тому сам обладнав місцями швидкого монтажу поперечин під гумовими молдінгами -купив спочатку поперечини на дах за дверні пройоми, -не сподобались самим способом кріплення. Безумовно машина створена для міста – тут прекрасна динаміка і управління, габарити для зручного паркування і маневрування і при цьому просторний салон. Але і траса на цій машинці без напрягу – крім українських доріг зльотав до Нідерландів, ще раз до Хорватії, гірськими дорогами. Досить економічна. Найкращий розхід зафіксував 4,0 літра на 100км – це якщо 70-80 км/год тошнить. Десь 4,7 -5,2 л при звичайному для мене стилі за містом. По місту залежатиме від багатьох факторів, у мене десь плюсмінус 7 л. До речі вибору економного режиму їзди тут дуже допомагає кольорова і мнемонічна індикація на мультидисплеї. Які мінуси? – Досить жорстка, на поганій дорозі це відчувається. Малолітражка - саме моя з двигуном 1.3 і на трасі хотілось би кращої динаміки при рискованих обгонах, тому в таких випадках ставлю варіатор на положення «спорт» і вже звик. В цілому дуже збалансована і практична машина. Якщо вибираєте таке авто, порадив би – придивитись саме до рестайлінгу третього покоління, це роки 2017-2020, де були враховані дрібні недоліки початку випуску цього покоління з 2014р., покращена шумоізоляція і водозахист. Дуже рекомендую шукати з опціями Хонда Сенсінг: це адаптивний круїз, радар безпеки і т.п., бажано з безключовим доступом і варіатором -хоча є інша думка – механіка для любителів більш спортивного стилю їзди.

Анатолий

Відгуки про моделі Хонда