Fiat 1 відгук про Fiat Scudo 1999 року

динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, витрати палива, вартість обслуговування

якість матеріалів, коробка передач

Дивитися всі вживані Fiat Scudo 1999
Fiat Scudo 1999

Fiat Scudo 1999

Надёжный. Неприхотливость к ДТ + економичность. Цены на запчасти и доступность запчастей. Оценкованый кузов-авто не сгниет за пару лет. Дорожный просвет+проходимость. Заводилась даже в -32. Ни разу не подводило!

Нет кондиционера. Хотелось бы иметь 6 передач место 5-ти!

Автомобиль 1999 г.в. Покупался для семьи и работы до этого был ВАЗ 21063 но прибавка в семье все решила! Был выбор между Vito и Scudo выбрали скудо из-за того что кузов оцынкован и не гниет да и запчасти и уход за авто дешевле в два раза! Когда купили авто пробег составлял 151000км! Пробег не скручивался! Бывшим хозяином был переделан из грузовика в пассажир. Автомобиль доглянут во всех планах! Есть небольшие вмятенки от камушков но увы у нас такие дороги! Стандартные стойки отбегали 235000км! Поставили новые фирминные усилинные которые где то также отбегают! Серьезных поломок не было так по мелочевке (тормозные колодки, рабочие жидкости, фильтра, ролики, ремни, шаровые опоры, гранаты все менялось вовремя ну или как только было диагностировано поломку)! А так авто просто бомба! Ремонт не дорогой! Управления как у легковушки (разворачивался так сказать на пятачке)! Расход не большой (если заправлять качественное топливо а не Дт слитое с с/х техники) Динамика отличная! Ну правда на трассе просится 6 передача а их всего только 5! Дорожний просвет отличный особенно это хорошо зимой когда дороги не почищены легковушки буксуют откапываються а ты себе едешь со спокойной душой! Авто надежное, хорошое, неприхотливое и ни разу не подводило! Автомобиль хорош а тем более если доглянут! Отслужит верой и правдой столько сколько надо главное смотреть за ним и менять все вовремя!

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 29 відгуків про Fiat Scudo
  • Fiat Scudo 2004

Fiat Scudo 2004

Fiat Scudo 2004

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, простір салону, керованість

коробка передач, вартість обслуговування

Хороший семейный и для мелкого бизнеса автомобиль. Хорошо держит дорогу, неплохая динамика разгона, довольно економичный. Средние цены на запчасти. И один жирный минус - нужно точно знать какая деталь стоит на машине иначе очень велик риск купить "не то".

Владимир

Дивитися всі 1685 відгуків про Fiat
  • Fiat Tipo 2019

Погано
    1.8
Fiat Tipo 2019

Fiat Tipo 2019

дизайн кузова, коробка передач, об`єм багажника, простір салону

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

Перший власник 88 тис.км 6.5 л / 100 км Сім'я

Що тут сказати??? Фіат є Фіат, чогось очікувати приємного не потрібно, але нажаль чомусь я очікував. У мене був тіпічний 1.4 двигун, відповім на популярне питання, цікавість це масложор! Перші 23тис я зовсім нічого не підливав, офіціал казав що мені дуже повезло, таких випадків 2 з 10, але потім чомусь лише після 23тис розхід масла почав рости, дійшло до того що перед продажем на 86тис я долив пів літра за 1008км. Продавати жалко було бо звик до машини, хоча мабуть більше бісила чим радувала. Для мене мінуси - двигун, от просто ворогу навіть не посовітую 1.4 бенз, розумієте це потрібно тільки поволодіти машиною, це не просто масложор, це ще для такої не малої по розмірам машини і відсутність динаміки, і розхід 6.5 для 1.4 я не скажу що це гарний розхід, у мене є з чим тепер зрівняти, але без реклами! Свого фіата продав перекупу, і то не місцевому, місцевий не хотів купляти, бо каже кому потрібен б/у Фіат з масложором і слабким двигуном??? Віддав за копійки але не жалкую, приколів дуже багато з ним, це потрібно якось сісти і без зайвих слів все описати, наприклад коротко вода в ніші багажника, наче і знайшли як затікає, герметиком замазали, але вона потім в іншому місці затікала, і це у всіх седанів проблема, я від цього взагалі в шоці був, коли купив осінню авто в салоні, в нішу не заглядав бо за прикол не знав, а потім взимку пробив колесо в мороз, до запаски....а там вода, вода в запасці кругом яка замерзла, ну це просто шок був. По запчастинам це зовсім не смішно що вони до Тіпо дорогі, я не вважаю це авто спустя 4 роки та 88тис км таким що на нього можна такі кошти вкидати наче це японець, чи німець, банально - перехідна рамка для магнітоли сенсорної коштує більше чим на Тойота прадо, Лексус і т.д, це не серйозно. Тому я би зараз щось інше брав.

Олег

Відгуки про моделі Фіат