Отзыв Volkswagen Passat 2004

Универсал Кузов
Более 5 лет Водительский стаж
1-2 года Время владения

расход топлива

Отзыв

Маю невеликий досвід володіння пасатом 2004 року В5+ 1,6 MPI

Автомобіль німецької збірки, робився в ті часи коли ще не економили на всьому як зараз, ресурс запчастин пристойний.

Наприклад особисто у мене 180 тис.км. рідні передні алюмінієві ричаги, правда їх час вже міняти, але 180 тис. а не 30 чи 50 тис.

По суті це AUDI A4 B5, Skoda Superb 1 покоління, всі плюси та мінуси від цього.

Повторюсь у мене на двигуні коробці та багатьох запчастинах вибито AUDI навіть не VW.

Плюси це двигуни, мягка та дісно комфорна підвіска, якість матеріалів краще ніж в ти х же Skoda Octavia

Кузов оцинкований.

Швидкість в авто не відчувається, що 80, що 130 не шумить не гримить, шумоізоляція нормальна.

Магнітола та колонки в базі грають теж нормально, якщо Ви не меломан то вистачить цілком.

В мене 1,6 бензин, росхід бензину місто-8-10 л, траса 6-7 л.
зразу відмічу з влюченим кліматом авто бере більше на 1л.

Літом середній росхід 8 л. бензину, зимою 9-10 л. на сьогоднішній час немало але і авто не малолітражка.

Багажник авто такий, що перевезти можна майже все, холодильники, пралки, меблі по частинам.

Болячки з яким я сам стикнувся, це вода в салоні, основна причина забиваються малі зливні отвори біля аккумулятора, також є проблема дверних замків всіх дверей, через вологу
яка там збирається, конструктиний недолік як на мене.

Але плюс це наявність та великий вибір запчастин як нових так і б/у, на любі гроші в магазинах і на розбріках практично завжди є все, також підходять деякі запчастини від Golf, Jetta, Sharan а для не нової машини це великий плюс.

Цю машину відремонтують Вам практично на любому СТО.

Якщо бюджет не великий рекомендую до покупки однозначно, але в хорошому стані, головне не пробіг, а як машина проходила сервіс!!!

Андрій
2 дня назад