Volkswagen 1 отзыв о Volkswagen e-Golf 2020 года

объем багажника

21 тыс.км Путешествия

Придбав дане авто недавно. Дуже вражений економіею грошей на заправці. Жалкую що це прийшло до мене недавно. Мої переконаня такі , коли обирав авто. Перше надійність. Друге ремонтоспроможність. Трете комфорт і тд і тп. Для мене ці основні фактори вибору авто.Можливо у інших водіїв інші погляди.Але це мій відгук. Серед марок авто чому вибрав Гольф. Для мене все Китайське заборона. Амереканські авто по ремонту на даний час дорого, довго потрібно чекати запчастини / якщо щось трапиця/ Европейці тут поряд. Комфорт в гольфу на тверду 4+Вибачте після мерседесів трохи замало.На гольфу можливо подорожувати якщо людина нікуди не поспішае. С Кривого Рогу до Закарпатя легко добиратися з інтервалом 200 км приблизно. В мене на різні маршрути карта заправочних електростанцій, де скільки часу потрібно витрачати. Так все дуже ОК. Проїхав вже 12000 км все подобаеться . Я не шкодую про авто таке. Дизельне 2 авто стоїть ,буду продавать.Куплю 2 електричку придивляюсь до ауді е трон 95квт. Скоріше купуйте електричні авто , це просто колапс від задоволеня. Всім успіху.

Смотреть все 14 отзывов об Volkswagen e-Golf

Смотреть все 6564 отзыва об Volkswagen
  • Volkswagen Jetta 2014

Volkswagen Jetta 2014

Volkswagen Jetta 2014

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, коробка передач, объем багажника, простор салона, стоимость обслуживания, управляемость, цена

расход топлива, тормоза

Добрий день. хотів би розповісти про свою джетту. Це джетта мк6 з двигуном 1.8TSI. володію з 2020 року та досі не було серйозних проблем. восени поставив STAGE 1. він дав +30% тобто було 170к.с. а стало 221к.с. Двигун масло не під'їдає. їде бодро. пробіг на даний момент 80к. авто американка з КПП айсін. комплектація SE. місяць тому поставив ГБО. проблем покищо ніяких не вийшло. все стало добре. Якщо брати до покупки то рекомендую це авто. Єдине що недавно почались так званні «пінкі» грішу на подушку двигуна.. А так то бере по місту 12 газа. по трасі 7. в цій машині не вистачає гальм. дуже дубові.. поставив з пасата б7

Євгеній

Отзывы о моделях Фольксваген

Отзывы о Фольксваген е-Гольф по годам