Отзыв Volkswagen e-Golf 2020

Электро Двигатель
Более 5 лет Водительский стаж
Более 5 лет Время владения

объем багажника

Отзыв

Придбав дане авто недавно. Дуже вражений економіею грошей на заправці. Жалкую що це прийшло до мене недавно. Мої переконаня такі , коли обирав авто. Перше надійність. Друге ремонтоспроможність. Трете комфорт і тд і тп. Для мене ці основні фактори вибору авто.Можливо у інших водіїв інші погляди.Але це мій відгук. Серед марок авто чому вибрав Гольф. Для мене все Китайське заборона. Амереканські авто по ремонту на даний час дорого, довго потрібно чекати запчастини / якщо щось трапиця/ Европейці тут поряд. Комфорт в гольфу на тверду 4+Вибачте після мерседесів трохи замало.На гольфу можливо подорожувати якщо людина нікуди не поспішае. С Кривого Рогу до Закарпатя легко добиратися з інтервалом 200 км приблизно. В мене на різні маршрути карта заправочних електростанцій, де скільки часу потрібно витрачати. Так все дуже ОК. Проїхав вже 12000 км все подобаеться . Я не шкодую про авто таке. Дизельне 2 авто стоїть ,буду продавать.Куплю 2 електричку придивляюсь до ауді е трон 95квт. Скоріше купуйте електричні авто , це просто колапс від задоволеня. Всім успіху.

вадим
29 октября 2023

Подпишитесь на рассылку отзывов о Volkswagen e-Golf

Отзывы о моделях Фольксваген

Отзывы о Фольксваген е-Гольф по годам