Отзыв Renault Megane 2013

Универсал Кузов
Более 5 лет Водительский стаж
2-3 года Время владения

динамика, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, коробка передач, объем багажника, простор салона, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена

дизайн кузова, шумоизоляция

Отзыв

Моє знайомство з народним меганом сталось доволі неочікувано, але залишає тільки позитивні емоції. Після Санта Фе шукав щось економне, але через холодне відношення до дизельних авто та французького автопрому Меган взагалі не розглядав, але так сталось, що всі аналогічні газ-бензинові варіанти групи ВАГ які я дивився були мʼяко кажучи мертві особливо, що стосується стану кузова та ЛКП. Мій Меган продавав знайомий та заради інтересу запропонував мені оцінити цей на перший погляд не цікавий варіант. Спочатку нічого цікавого я не побачив, але середня витрата пального яка відображалась на бортовому компʼютері дуже зацікавила. Враховуючи, що на місяць мій пробіг орієнтовно 700-900км бачити цифри 5-5,5 по місту з кондиціонером після середньої витрати у 12-13 бензину на санта фе дуже і дуже приємно. По обслуговуванню Меган виявився також дуже доступним і відносно дешевим окрім задніх тормозних дисків та щеплення, але мені повезло, що попередній власник замінив щеплення в комплекті з демфером, а задні тормозні диски були у гарному стані. За свою практику я мав багато автомобілів у власності та у користуванні і кожен з них дарує певну емоцію. Щодо мегана, якщо ви знайдете автомобіль в збереженому стані навіть з пробігом поза 300 тис км ви можете розраховувати на задоволення від відвідувань АЗС точніше сказати від дуже рідких відвідувань в моєму випадку за пробігом до 900 км на місяць мені доводилось заправляти всього один повний бак. Вцілому комфортний, надійний та економний автомобіль для особливо для дальніх подорожей адже на трасі витрата може сягати 4 л на 100 км. Всім рекомендую.

Дмитро
3 дня назад