Fiat 1 680+ отзывов о Fiat

Fiat Sedici 2012

Fiat Sedici 2012

дизайн кузова, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, коробка передач, стоимость обслуживания, цена

шумоизоляция

230 тыс.км 7 л / 100 км Путешествия

Користуюсь цим автомобілем на протязі 3 років. Зі свого досвіду, а це більше 30 років за кермом і кілька десятків "обїзджених" коней різних модифікацій. І ось що хочеться відмітити з позитивної сторони. Автомобіль компактний, але дуже комфортний для далеких поїздок. І головне тут - надійнсть вузлів і агрегатів в різних дорожних умовах. Це авто створено для не надто швидкої, хоча 140-150 нна ньому і не відчувається, але при цьому хочеться увімкнути 6 передачу, а нема і це "-". В іншому управління, стійкість на дорозі вище всякої похвали. Вигрібає на "повному" і по грязі і по снігу і ожеледиці. Системи безпеки відповідають японській якостіі надійності. Ходова частина по надійності та довговічності мабуть найкраща з усіх що довелось бачити, а її обслуговування не накладно для бюджету. Кузов не піддається корозії, не знаю точної причини, але це так. Матеріали інтер'єру якісні і приємні . Гарний варіант для хто не має великого стажу водіння і жінок, так як система повного приводу убезпечить від неприємних моменті, особливо на зимовому бездоріжжі. Нехай це і не повноцінний позашляховик, але його кліренс і можливості реально варті уваги. Рекомендую всім кого кличуть дороги і мандрівки.

1.8

Fiat Tipo 2019

дизайн кузова, коробка передач, объем багажника, простор салона

динамика, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена, шумоизоляция

Первый владелец 88 тыс.км 6.5 л / 100 км Семья

Що тут сказати??? Фіат є Фіат, чогось очікувати приємного не потрібно, але нажаль чомусь я очікував. У мене був тіпічний 1.4 двигун, відповім на популярне питання, цікавість це масложор! Перші 23тис я зовсім нічого не підливав, офіціал казав що мені дуже повезло, таких випадків 2 з 10, але потім чомусь лише після 23тис розхід масла почав рости, дійшло до того що перед продажем на 86тис я долив пів літра за 1008км. Продавати жалко було бо звик до машини, хоча мабуть більше бісила чим радувала. Для мене мінуси - двигун, от просто ворогу навіть не посовітую 1.4 бенз, розумієте це потрібно тільки поволодіти машиною, це не просто масложор, це ще для такої не малої по розмірам машини і відсутність динаміки, і розхід 6.5 для 1.4 я не скажу що це гарний розхід, у мене є з чим тепер зрівняти, але без реклами! Свого фіата продав перекупу, і то не місцевому, місцевий не хотів купляти, бо каже кому потрібен б/у Фіат з масложором і слабким двигуном??? Віддав за копійки але не жалкую, приколів дуже багато з ним, це потрібно якось сісти і без зайвих слів все описати, наприклад коротко вода в ніші багажника, наче і знайшли як затікає, герметиком замазали, але вона потім в іншому місці затікала, і це у всіх седанів проблема, я від цього взагалі в шоці був, коли купив осінню авто в салоні, в нішу не заглядав бо за прикол не знав, а потім взимку пробив колесо в мороз, до запаски....а там вода, вода в запасці кругом яка замерзла, ну це просто шок був. По запчастинам це зовсім не смішно що вони до Тіпо дорогі, я не вважаю це авто спустя 4 роки та 88тис км таким що на нього можна такі кошти вкидати наче це японець, чи німець, банально - перехідна рамка для магнітоли сенсорної коштує більше чим на Тойота прадо, Лексус і т.д, це не серйозно. Тому я би зараз щось інше брав.

Fiat Stilo 2005

Fiat Stilo 2005

250 тыс.км 6.5 л / 100 км Семья

Приємно здивована цією моделлю ФІата.
Приємний кольор чорний з фіолетовим мерехтінням, прекрасний дизайн авто. Шумоізоляція нормальна, приємний велюровий, просторий салон. Відкідні передні і задні сидіння, просторий багажник, САВ буфер і нормальна автомагнітола з заводу, лобове скло з гарним обзором, електричні склопідйомники, кондиціонер, крутий пластик в салоні, електричне+ механічне табло панелі+борткомпьютер, регульоване кермо.Сидіння- підгоняються по всім параметрам полумеханічно.Гарно світять фари, класно видно з ними в темряві. Витрати пального:місто з пробками 8, траса 5.5.
Шини + лити диски 16 радіус. Олію не бере. Дуже приємно керувати таким авто, дуже легко їде. Мій максимум швидкості по автобану- 160 км/г.
Вартість ТО середньостатистична.
Як доглядати за авто і робити плановий ТО, то не потребно великих вкладень в ремонт.
За три роки було змінено тільки паливний насос.
Люди, яки сідали за кермо цього ФІАТа, які ніколи не їздили на такому авто, всі розділяють мої враження, гарний бюджетний автомобіль.
Тільки ++++++, тільки найкращі рекомендації.

Fiat Doblo 2013

Fiat Doblo 2013

качество материалов, шумоизоляция

363 тыс.км 5.5 л / 100 км Семья

Добрый день уважаемые автолюбители.Не судите строго,отзыв пишу первый раз.Автомобилем очень доволен,еслибы этот автомобиль выпускался сейчас я бы точьно его преабрел, именно в этом кузове.На Фиате проехал 9 лет и 325 000км.Покупал его с первых рук когда ему было 10 месяцев,а пробег был 38000 км.По этому немного понимаю о чем пишу.Сейчас пробег 363000км.Пересел на фиат после Ваз 21111 универсал,хотя Вазом тоже остался довольным так как владел им с нуля,но это другая история.Посадка в Фиате просто супер,просторный салон.,экономичьный двигатеь 1.3 мультиджет цепной привод.На 1.6 не ездел там привод ременной.Средний расход при моем ритме езды трасса -город 5.3-6.00 л.на 100км.Запчасти всегда есть в наличии,разборки кстати тоже неотменяли.Запровлялся вседа на "Паралели" так как в моем регионе заправки лучьше нет,проживаю в Донецкой области,некаких канистр,некакой тепловозной солярки заливать ненадо,это не Камаз.Ремонтопригодное авто в любом регионе.Просторный и универсальный богажник.Запчасти в принцепе менял по регламенту цены на запчасти адекватные.На Вазе на ремонте был чаще чем на Фиате.Фиатом остался доволен.Рекомендую.Небойтесь дизелей,есле будете обслуживать и незаливать с канистр все будет хорошо.

Fiat 500L 2014

Fiat 500L 2014

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, качество сборки, коробка передач, объем багажника, простор салона, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, шумоизоляция

качество материалов, расход топлива

Fiat 500 L Easy US. Машина дуже сподобалась. З позитивного: дуже класна динаміка, керованість, збалансована робота двигуна з коробкою, просторий салон та зручні сидіння, доступні і недорогі запчастини для ТО. Достатньо об'ємний багажник, якщо не ставити газ і не пихати в нього докатку. Сенсорна магнітола. Якісний клімат.
Те що не дуже подобалось: тупий старт авто, а потім включається турбіна і далі все супер, гострі гальма, досить велика витрата палива- по місту 12л/100, колір та тканина сидінь, були світло сірі і всі плями зразу видно, капнув дощ-плямка, приходилось кожен квартал миючим пилососом чистити салон. Якість звуку магнітоли, але більшість цього і не помітить.
Не підводив, робилось тільки ТО.
В цілому класний недооцінений автомобіль! Для свого класу-супер!

Fiat Brava 2001

Fiat Brava 2001

дорожный просвет

На жаль не до оцінена модель в нашій країні, як і решта італійських автомобілів. Дуже прикро коли люди віддають перевагу заполонившим дороги Авео, Ланосам і т.п. Хоча вони навіть близько не стоять біля Брави. В автомобіля дуже гарна керованість. Була в користуванні Альфа 147 2.0, автомобілі дуже схожі по характеру, але в Альфи руль гостріший, ну і звістно потужніший мотор, але Брава простіша і дешевша в обслуговуванні. В автомобіля дуже гарна збалансована підвіска, дуже приємно ковтає ями. Мотор дуже тяговитий та не капризний. По кузову питань до автомобіля якому 20+ років немає, він оцинкований, натяків на корозію немає взагалі. Дуже комфортний салон, зручна посадка як для водія, так і пасажирів, позаду дуже зручний диван, та великі двері як на седані для комфортної посадки. Салон зроблено дуже якісно, метаріали всі м'якенькі та приємні на дотик, все зібрано дуже щільно, єдиний мінус з віком може відклеюватись тканина на картах дверей, ну це просто вирішити. Ще дуже тішить якість металу, двері достатньо важкі, та дуже приємно закриваються, немає почуття консервною банки. По надійності питань немає, по обслуговуванні також, все можна зробити самому. Запчастини дуже доступні в ціні та наявності. Якщо міркуєте над купівлею такого автомобіля сміливо беріть, ви будете в захваті. Звістно якщо автомобіль не вбитий роками, водіями та величезними пробігами.

1.4

Fiat Tipo 2018

дизайн кузова, коробка передач, простор салона

динамика, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, объем багажника, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена, шумоизоляция

Первый владелец 90 тыс.км

Це машина, яка подобалась коли купляли сім'єю в салоні, на сьогодні враження коли продав такі що не жалкую зовсім, цей автомобіль не цікавий навіть баригам, він не цікавий по трейд-іну, я навіть не можу сказати що перший час було все добре, бо двигун постійно їв масло по 150-300 грам, дивлячись як топити на газ, але це не все, до цієї машини практично не має вибору щоб купити банальні бризговики, на кожному кроці якісь незручності, ну і ще неприємне це вартість обслуговування, я вважаю для фіата це дорого, чим далі тим поїздка на Тіпо була як каторга, був постійно страх що може щось поламатися, або вона просто не заведеться, адже доречі- двигун мій 1.4 він дуже чуйний до якості бензину, і якщо заправити поганим бензом, наприклад з якоїсь "бочки" чи на мотто і т.д, до є високий ризик що вона не заведеться, або двигун втрчатиме потужність, якої і так мало, не розумію навіщо такий слабий двигун для цього кузова, Ви взимку сядьте в 5х і покладіть пару сумок в багажник не важних, і попробуйте в горку піднятися, тільки не забудьте пристегнути ремені безпеки, або покладіть 3 мішка цементна, штукатурки, клею в багажник 75кг і подивіться як зад сяде, всього то от 75кг в багажнику. Я не хотів би щоб хтось наступив на мої граблі, не купуйте дане авто, якщо не хочете постійних проблем, на бюджет такий можна щось значно краще купити, особливо якщо це б/у.

2.2

Fiat Tipo 2020

дизайн кузова, дорожный просвет, коробка передач, объем багажника, простор салона, расход топлива, тормоза, управляемость, цена, шумоизоляция

динамика, качество материалов, качество сборки, стоимость обслуживания

Первый владелец Коммерческие перевозки

Хочу залишити свій відгук про дане авто, так сталося що я власник другого Фіат Тіпо, перший був 1.4 на механіці, попав в ДТП, тому було вирішено купити 2 авто також Фіат Тіпо АЛЕ!!! Купляти 1.6 на автоматі, чому??? Тому що мені виніс мозг на 2 роки 1.4 двигун так що я перед ДТП хотів продавати, основна причина це після 40тис км почав рости жор масла не в себе, гарантія коли норму превисило закінчилась, долив масла на пробігі 50-62тис км був 400-600 грам на тисячу, вибачте але це брєд, при спокійній їзді все одно жре, а якщо виїхати на трасу, і притопити 150-160 то ще чек мигає, чому не знаю, але за час володіння 1.4 я себе почував власником БМВ, тому що ЧЕКи і масложор постійно давали про себе знати, по своему місту зустрічав декілька власників 1.4, ті також скаржаться на масложор, але по 200-300 грам на тисячу, я от не розумію навіщо ці мотори випускають???? Або чому не модернізують??? Хоча! Честно, знаєте не проплачений відгук роблю, 1.4 для такої машини а вона не маленька, вона досить просторна і габаритна, її 4.6м, це не мало взагалі 1.4 слабкий двигун, якщо Вам 60 років і потрібна їзда по місту, інколи на дачу то ок, а так це кошмар, по трасі почуваєш себе на ДЕО матізі з 0.8, от чесно, обгони якщо бачите зустрічку не дуже далеко то краще не робіть, вцілому авто хорошо, я вдячний що спасло життя, були всі пристебнуті пасками безпеки, все відпрацювало ну дуже добре як для ФІАТа який постійно чмирять, в цілому якщо не говорити про двигун 1.4 то я совітую, як людина яка після 1.4 на мех, пересіла на такий же Фіат, також червоний седан тільки от 1.6 бензин на автоматі, так це всеодно не для гонок авто, але по динаміці зовсім по іншому їде, перший час було не привично що наче теж саме авто що і до ДТП, а їде ну зовсім по другому, в кращу сторону. Ну і доречі на 1.6 я зараз проїхав вже 53тис км то разу не бачив щоб хоч на 1мм рівень мастила впав на щупі, а це дуже приємно, особливо коли ще свіжа машина. По традиції проблема з тяжками стабілізатора, але мені по гарантії і на цьому авто замінили, щоб Ви розуміло я не знаю скільки раз на сервісі був з Тіпо 1.4, декілька десятків мабуть, то з 1.6 я був крім планових ТО тільки 1 раз, це коли тяжка застучала, це просто без коментарів друзі...я знаєте себе гидко почував навіть з 1.4, думав що це я якийсь не такий. Доречі якщо любите якісь плюшки, то зверніть увагу на комплектацію стріт, наприклад 16" тітанові диски вже є, бо до цього фіата вибору купити особо не має, а які і є то чомусь коштують наче це Порш або рендж ровер, я серйозно, на той час то різних кращих авто 16" коштували дешевше ніж до Тіпо, також враховуйте що магнітола тіки штатна, яка коштує кучу грошей, або з АЛІ, хоча все одно дорого, я заплатив 9тис, це не мало. По факту - авто Фіат Тіпо достойне уваги якщо це 1.6, ну казав ще таксист що 1.6 дизеля гарні, 1.3 є дизель, але казав не набагато краще за 1.4 бенз по динаміці, ну хоч без масложора... По комфорту без питань якщо говорити про бюджетні авто, бо син зробив шумку всієї машини на 1.6, навіть торпеду знімав і там проклеїв все, він цим у мене професійно займається і після шумки купив собі старого мерса 05 года без шумки, то все одно мерс тихіше їде, ніж Тіпо заклеїний наглухо де тіки можна було, по ходовій, електриці також авто без питань поки ,що буде далі не знаю, але продавати не хочу, не бачу поки в бюджеті до 20тис своєму щоб купити краще, декілька раз дивися на новий Тіпо крос, подобається все крім двигуна, літровий, але з турбіною на тесті не сподобалось як їде, боюсь не розчаруватися як у 1.4, хоча по іншим критеріям новий Тіпо на максималці дуже крутий, напічканий так що навіть на дорощу, в базі, але шкоду октавію туж дивитися не хочу, тому друзі!!! Хто шукає авто, і дивиться на Фіат Тіпо не пожалкуйте якусь тисячу грн на гарну перевірку, наголошу, якщо це 1.4 хай провірять гарно двигун ендископом, можливо ще якісь методи є яких я не знаю, але щоб Ви не посіділи з нею

Fiat 500e 2013

Fiat 500e 2013

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, коробка передач, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена, шумоизоляция

объем багажника

105 тыс.км Поездки в городе

Авто просто супер, як для міста! Дуже легка в управлінні, маневрена та потужна. В мене sport комплектація, з панорамним люком та зручною шторкою.
Завжди можна знайти місце для паркування. На світлофорах, при старті, може випередити багато потужних по об'єму двигуна.
Дружина просто в захваті. Просто обожнює на ній їздити.
Приємні враження від такого авто.

Fiat 500L 2013

Fiat 500L 2013

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, объем багажника, простор салона, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, шумоизоляция

коробка передач, расход топлива, цена

Машина із США,двигун 1.4 турбо бензин,система multiair,коробка робот.Розхід по місту від 12л траса від 8л,робот своєобразний,можна з ним жити,але гідротрансформатор краще буде.По розхідним матеріал все є,ціни помірні.Деякі запчастини,наприклад опора двигуна,тільки із США.При покупці обовязково перевірити робот, комплект щеплення 1000$.Газ ставиться без проблем! Двигун надійний,300к.для нього не кінець. Якісь салона середня.Шумка норм.

Fiat Bravo 2008

Fiat Bravo 2008

дорожный просвет

Машина вартує кожного долара , от чесно . Я їздила дуже багато на різних машинах , але ця по комфорту прям топ . Наїздила за 2 роки 70 десь. Працювала в області тому кожного дня їздила по 200 км орієнтовно . Машина ні разу не підвела для траси це супер . Для міста трошки занизька , по кліренсу . У мене стоять 18 диски та низькопрофільна резина для міста це не дуже , але поки проблем не виникало.

Fiat Tipo 2018

дизайн кузова, дорожный просвет, объем багажника, стоимость обслуживания

динамика, простор салона

78 тыс.км 8.5 л / 100 км Поездки в городе

Непоганий автомобіль, але не більше того.
Для мене трішки замалий. Технічно жодних проблем не було, двигун масло не брав, хоча багато хто на це скаржиться. Комфорт відповідає класу. Багажник супер - об'ємніше, ніж у машин вищого класу, маю з чим порівняти. 110-130 км/год йде без проблем, зможе й швидше, проте не варто. В експлуатації дешевий. Скрипіли задні обмежувачі дверей. Усі хвалять розхід, проте я в місті мав до 10 літрів на сотню, хто розраховує на 6-7 - врахуйте.
В цілому рекомендую.У порівнянні з Логаном ця машина краще, на мій погляд, звичайно.

Fiat Doblo пасс. 2004

Fiat Doblo пасс. 2004

объем багажника, простор салона, расход топлива, стоимость обслуживания, цена

130 тыс.км 5 л / 100 км Коммерческие перевозки

Перше авто, проїхав 70тис. км за 3 роки. В управлінні приємне. Авто дуже містке, але в основному для невеликих переїздів по хороших дорогах. Є проблема з передніми салінблоками: швидко виходять з ладу і тоді колеса "розходяться" від чого шини нерівномірно зношуються. Динаміки як такої немає, важкі вантажі теж не перевезеш. Зате
1.3 дизель мега економний, що тішить.
Хто шукає економне, містке авто то воно в сам раз. Як і заявляв виробник: комерційне авто для малого бізнесу.

Fiat Tipo 2020

дизайн кузова, объем багажника, простор салона, расход топлива, управляемость, шумоизоляция

динамика, качество материалов, стоимость обслуживания

Первый владелец 55 тыс.км 6.5 л / 100 км

Гарний автомобіль за свою ціну серед нових авто станом на 2020 рік скажу так, спустя 3 роки, та 55тис км.
Використовую активно, більшість по роботі поїздки, авто вихідного дня у сім'ї інше, стареньке, але преміум класу, тому виявив на фіаті для себе такі переваги та недоліки.
Недоліки - мені не хватає з часом динаміки, якщо по місту її достатньо, то для траси її або ж дуже мало, або ж треба любити по гарній трасі їхати спокійно, нікуди не спішити ніколи, не люблю придавлювати на газ, але коли на трасу виїжаю на Тіпо 1.4 після старенької, 08 року Ауди ку 7, але 4.2 дизель, то Тіпо як велосипед проти вітру, я так декілька раз забув що дуже туга на розгін і чуть не влупився у зустрічку поки обгін зробив, але то таке....
Також замітив для себе такий мінус це вартість обслуговування, офіціали фіату...думають що олігархи купують його, бо у них ціни на обслуговування фіату майже такі як на звичайному СТО я обслуговую ку7, да-да, наприклад фільтр салону звичайний до фіату коштує 1050грн + заміна 150, а до Ку7 цей фільтр вугільний з роботою коштує 900грн, Фіат 2 роки у офіціалів не обслуговую, але все ж ціни і без орігіналу не низькі, на деякі з/ч дороще ніж на октавію А5, титанові диски, магнітола взагалі проблема купити, або ж ціна дурна просто буде та відсутність вибору, на магнітолу 2дін рамку безсмислено купувати бо зараз магнітоли ідуть такого розміру що не вставите в ту рамку
- клінерс, ну я працюю торговим представником і розумієте по яким дорогам потрібно їздити...тому для мене це мінус, краще за мазду 3, там взагалі жопа, але не кросовер
Ну - це для мене напряг з масложором, всі от кажуть щоб не звертав уваги, коли треба масло тіки доливав, таксист один тоже каже пробіг 260тис, масло долив і поїхав, каже всі 260 масло жре, але капіталки не було і машина їде як нова, але це зайвий напряг, хоч і грам 50-100 їсть у мене.
Про переваги -
Розхід - крутяк, без зайвих слів, максимум загальний бачив 8.5 зимою з печкою по місту.
Керованість - також дуже подобається, режим СІТІ приємна опція у місті, руль дуже легко крутиться, по трасі стає упругий, тут респект
Дизайн авто, тонованого по кругу + титани + лінзи це просто лялька, подобається всій сім'ї і друзям
Багажник тоже крутяк - метр на метр пінопласта листи лягають як раз полотно, він реально великий+ спинки откидуються і наприклад труба 2м довжиною під кутом лягає
Салон також просторий як для свого класу.
Авто супер, теоретично можу рекомендуватт, але не раджу обслуговувати у дилера, бо якість сумнівна, а ціни дурні, ну і просто наболіле- близько переда до бордюрів не підїжайте, бо бампер низький і на бордюр якщо наїдете то як дурачок будете або припіднімати авто на якийсь мм щоб назад відкотилися від бордюра, або буде ризик що просто бампер залишиться на бордюрі, в цілому машина не погана, у мене навіть сусід після мене купив таку ж, тільки 1.6 на автоматі, але їздить на ній дуже мало бо далекобійник і ще не зрозумів наскільки для нього це класна машина, єдине що нова каже, хоча от я проїхав 55тис на сьогодні за 3 роки по різнім покриттям,то поганого нічого не скажу, головне розхідники щоб замінювалися у свій час, а не коли проблема вилізе, у мене проблеми були за 55тис це з пропусками запалювання, керівництво давало талони на бензин на поганій АЗС, заправляв поганий бенз і чек мигав, але це проблема у якості палива, та за 55тис через погані дороги я 3 раз буду тяжки міняти, тормозні колодки замінив сам на 30тис і ще є запас за 25тис, но то також моя вина, бо по трасі люблю під жопу їй давати, на скорості 130 їде як укопана, в салоні не сильно шумно, але 150 і більше якщо швидкість то комфорт падає, максимум декілька разів розганяв до 187, більше не їде, але краще цього не робити, бо є відчуття що її зараз розірве, тому мій висновок такий - купуйте якщо нова і бюджет цей і не вище, якщо б/у то дивіться на стан та пробіг, +/-50тис км пробігу я вважаю це ще не багато і купувати без проблем можна якщо він реальний, якщо більше 100тис пробіг то тут таке, вважаю питання ціни авто

Fiat Punto 2002

Fiat Punto 2002

Первый владелец 176 тыс.км 5.3 л / 100 км Семья

Покупал у друга, хотя когда этот авто попал в маленькое ДТП первая хозяйка, с автосалона, наездила всего 16 тысяч, но суеверная, решила продать, у меня тогда денег не было, посоветовал это авто другу.. Он купил, легко отремонтировал после этого ДТП и наездил аж до 46 тысяч, и так как он купил себе другое авто, я этот Фиат купил себе... Накатал и я на нём до 176 тысяч. За это время есть, что с чем сравнивать, Фиат Пунто, очень экономный и шустрый автомобиль, в городе, по пробкам, самое то. За время эксплуатации, а он мне попал в 2008 году, то так особых поломок то и не было... Ездил только на синтетике, тем более, что в двигатель его нужно всего то ничего, 2,85 Фильтра топливного как такового в авто нет, проблем с форсунками и никогда не было, двигатель работает хорошо.. Учитывая мой стиль езды, то конечно поменял в 2012 году корзину и диск сцепления... В 2012 поменял сайленблоки передних рычагов, свечи зажигания, сальники коленвала распредвала... Ну и так как авто отлично тормозит, вот только в 2023 году поменял новые тормозные передние диски... Сайленблоки задней балки, пыльник рулевой рейки, лобовое стекло, старое стало мутным... Радует двусторонний оцинкованный кузов... Конечно слабый ближний свет, пришлось поставить светодиодные противотуманки, а по другому никак... В целом авто я доволен... Ещё раз, радует расход, по трассе 5,3 по городу 6, при супер пупер пробках и в зимнюю снежную кашеобразную по городу, больше 7 литров расхода не было никогда... Есть недостаток, на трассе, если едешь в дальнюю поездку, то на скорости 110-120 обгонять фуры, или другие авто, очень и очень медленно, не хватает мощности, чтобы быстро обогнать на таких скоростях... Предельная максималка в районе 140, и то если едешь один, не груженный...

Fiat Tipo 2019

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, качество материалов, коробка передач, объем багажника, простор салона, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена, шумоизоляция

6 л / 100 км Семья

Хороший, добротний автомобіль. Економний, Просторний. Невибагливий. Зовні та внутрішньо краснивий. Моторний відсік просторний- зручний для робіт. Є одна проблема-при запску двигуна в холодну пору року роздається металевий стук. На СТО причину встановити не можуть

Fiat Linea 2013

Fiat Linea 2013

дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, объем багажника, простор салона, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена

200 тыс.км 7 л / 100 км

Хороший относительно надёжный бюджетный авто . Больших чудес не ожидать . Разгоняться тупо но потом медленно приятно плывет .большой багажник . Ставил гбо расход бак 40 л на 430 км в смешанном режиме работает хорошо . В свое время по цене део это отличная крутая иномарка . С запчастями проблем нет все относительно не дорого и доступно . Машина впринципе не подводила но за 200000 менял : стойки 2 раза , генератор , сцепление 2 раза , ну и по ходовке передней шаровые тяжки стабилизатора . Ест масло даже новая машина по инструкции это допускается .

Fiat Bravo 2009

Fiat Bravo 2009

дизайн кузова, качество материалов, качество сборки, коробка передач, объем багажника, простор салона, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена, шумоизоляция

динамика, дорожный просвет

Володію цим чудом Італійського автопрому 3 роки. Купив його випадково, потрібно був транспорт терміново, а тут якраз брат пригнав з Європи Фіата. Поїхав подивитись, перше що сподобалось це дизайн, такі машини рідкість, на дорозі привертає увагуі ергономіка, вона не велика, але місця для людей і багажу достатньо. Це найбільш малопотужна версія з атмосферним двигуном 1.4 на 90 кінських сил, зі встановленим заводським ГБО фірми Ленді Рензо. Розхід газу суто в міському циклі не перевищує 9 літрів,в літку по трасі вкладався в 5.5 літри. По бензині - 7 у міському режимі . Досить тихо працює двигун, іноді їдеш і не розумієш, то автомобіль заглох чи ні, бо двигуна реально не чути, легка керованість, особливо якщо увімкнути у місті електропідсилювач керма, але за містом краще ним не користуватись, бо кермо надто чутливе стає. Кузов не піддається корозії, так як лужоний, кажуть, що лужоні тільки автомобілі в червоному і чорному кольорі, але я це не знаю точно.
Із мінусів: мала динаміка на розгін, по місту то не критично, а от на трасі обганяти фури стрьомно. Але якщо вже розігнався, то летить як пуля. Скільки на педаль давиш, стільки і їде, я розганявся нею до 170, мабуть, може і більше, але якось страшно.
За три роки замінив форсунки гбо, блок управління гбо і проводку гбо бо Ленді Рензо звичайно хороша фірма, але вийшла з ладу плата управління, і було вигідніше поставити все іншої фірми, а все що знялося - продати. У результаті вийшла заміна ГБО - 3000 грн.
Також робив підвіску 18000 грн, але замінив абсолютно все крім пружин. Здивувало що там ще до мене ніхто підвіску не робив, абсолютно всі детелі рідні.
Потрапив у дтп, задній бампер, фари, парктронікидумав будуть проблеми із запчастинами, але ні, все в наявності і не дороге. ніяких проблем. Доречі, самий дефіцитний товар, це резинові накладки на педалі газу і щеплення. Ті що по каталожному номеру за 30-60 грн не пІдходять, а підходять від якоїсь рідкісної Альфа Ромео за 50 Доларів за штуку.
В загальному тільки позитивні відгуки, може, краще було б брати турбовану версію, але там можуть бути нюанси по коробці і щепленню і жаль що вона не на автоматі. Я їздив на Гольфі, Фокусі і Ріо, тож порівнюючи, Браво мені серед них подобається найбільше.

Fiat Qubo пасс. 2013

Fiat Qubo пасс. 2013

дизайн кузова, объем багажника

Первый владелец 87 тыс.км 8 л / 100 км Семья

Непогане авто на кожен день. Володію 10 років, жодного разу не підвів. Ціни на запчастини дуже приємні, асортимент запчастин великий. Якщо вчасно обслуговувати авто то проблем не буде. Розхід палива по трасі близько 6,7-7,0 літрів при швидкості 100-110км, місто 10. Дуже гарно їде по лісі та ґрунтовці. З недоліків невеличкий багажник , але чотири 15 колеса стають без проблем. Авто не вибагливе, співвідношення ціна-якість супер.

Fiat Freemont 2011

Fiat Freemont 2011

Фиат Фримонт - это тот же самый Додж Джорни , производимый на одном заводе . Джорни производился для Америки, а Фиат для Европы , с мощным дизельным двигателем JTD 2.0. 140 и 170 л/с.
Пользуюсь авто второй год. Пригнал с Польши с растаможкой и всеми затратами обошлась 13300 $
Все плюсы :
- большой , просторный длина 5 метров .
- семиместный, третий ряд слаживается и получается очень
большой багажник.
- резвая, мощная, в моем случае 140 л/с.
- машина тяжелая 2 т. + 600 кг. грузоподъемность, поэтому
ведет себя на трассе уверенно, то ли это дождь , то ли
гололед.
- экономичная , трасса 5,3 л., город 8 л.
Минусов пока не выявил. машиной доволен, в будущем рассматриваю вариант приобретения 2015 - 2016 год . на полном приводе и с коробкой автомат, но это уже будет дороже на 5 - 6 т. $
Я думаю мой отзыв кому то будет полезен.

Отзывы о моделях Фиат

Хотите купить Фиат и сомневаетесь в правильности выбора комплектации или модификации? Читайте отзывы о Fiat от владельцев, на личном опыте которых разобраны плюсы и минусы авто, проблемы в эксплуатации и обслуживании. В каталоге автоотзывов на AUTO.RIA собрано более 1 680+ отзывов о Фиат любых годов, комплектаций и модификаций, которые предназначены помочь Вам с правильным выбором машины.