Отзыв Audi A3 2004

Хэтчбек Кузов
Газ / Бензин Двигатель
Более 5 лет Водительский стаж
2-3 года Время владения

дизайн кузова, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена, шумоизоляция

объем багажника

Отзыв

Саме основне, машина класна.
В основному їжджу по місту поставив ГБО і розхід по місту став до 9-ти літрів газу зимою, а літом 8.5л. на 100-км.
В моїй машині троє дверей самому все добре з сім\'єю є не зручності.
Двигун BGU 1.6 mpi бензин 8 клапанів шукав саме такий тому що він надійний не вибагливий і економічний, і механіку шукав теж щоб була економія.
Матеріали в салоні шикарні все тактильно приємно все гарно і зручно продумано.
За місто їздимо сім\'єю якщо їхати до 100-км.год, то розхід 6.8 л газу на 100-км. в машині двоє дорослих і двоє дітей + речі в багажнику. Стосовно багажника, малий і ще я зменшив його простір коли поставив максимально великий балон про що пізніше пожалкував тому що далеко не їжджу і такий запас газу не потрібен.
Шумоізоляція супер.
Кліренс мене цілком влаштовує, є і менший.
Керованість на літній, низко профільній гумі й на литих дисках які в мене є машина поводитися як картинг гарно керується і не така жорстка як спортивні.
В цілому машина мені дуже подобається, але придивляюсь на трішки більшу А4 тому що багажник потрібний більший і ще попереду будівництво.

Микола
14 марта 2021