Volkswagen 9 відгуків про Volkswagen T4 (Transporter) груз.

об`єм багажника, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, простір салону

Низький рівень комфорту
Комфорт автомобіля залишає бажати кращого

Дивитися всі вживані Volkswagen T4 (Transporter) груз.

Volkswagen T4 (Transporter) груз. 1999

дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива

Сім'я

Надійний і витривалий автомобіль, який перевірений часом. В якого надійна підвіска, яка може боротися із нашими дорогами.

Volkswagen T4 (Transporter) груз. 1999

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість

170 тис.км 11 л / 100 км Комерційні перевезення

Неожиданно для себя открыл Т4.
Хорошая машина. Грузовая, длинная база. Досталась по наследству. Но пользуюсь в городе просто для поездок. Неприхотливая, маневренная, удобная высокая посадка и др
Жаль что с 2003 эту модель не выпускают

Volkswagen T4 (Transporter) груз. 1995

Volkswagen T4 (Transporter) груз. 1995

дорожній просвіт, об`єм багажника, витрати палива, керованість, ціна

динаміка, простір салону, шумоізоляція

Грузовой, неприхотливый, легко в управлении, умеренный расход, запчасти всегда в наличии и не дорого.

Volkswagen T4 (Transporter) груз. 2002

Volkswagen T4 (Transporter) груз. 2002

Дуже надійний зручний автомобіль, не підводить, дешеві запчастини, сервіс доступний скрізь. Кліренс як в джипа.

Volkswagen T4 (Transporter) груз. 1996

Volkswagen T4 (Transporter) груз. 1996

ціна

425 тис.км 8.4 л / 100 км Поїздки в місті

Доброго дня. Хочу поділитися з вами враженнями і досвідом володіння Т4.
Чудовий автомобіль, надійний, економний.
Я мав двигун 2.4 AAB за 6 років експлуатації жодного разу не підвів, реальний розхід пального 8.4 літри дизеля це місто-трасса, змішаний. По ходовій одразу всім раджу купувати дорогі і хороші запчастини!!! По електриці за весь час експлуатації була лише одна проблема, реле свічок накала.
Кузов досить корозійно стійкий, пороги оцинковані. Розглядаю варіант знову купити Т4.

Volkswagen T4 (Transporter) груз. 1998

Volkswagen T4 (Transporter) груз. 1998

якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, шумоізоляція

8 л / 100 км Комерційні перевезення

Дуже якісний , надійний автомобіль як для роботи так і для сім'ї. 111

Volkswagen T4 (Transporter) груз. 1994

Volkswagen T4 (Transporter) груз. 1994

динаміка

очень надежный автомобиль с собой в дорогу не забудь проверить накачана ли запаска в наличие обязательно домкрат болоник и труба

Volkswagen T4 (Transporter) груз. 1997

Volkswagen T4 (Transporter) груз. 1997

Надежность,Выгодная цена.

не вижу.

Перший власник 293 тис.км 2.4 л / 100 км Комерційні перевезення

Машина в очень хорошем техническом состоянии. Надежный! Выносливый,Рекомендую.

Volkswagen T4 (Transporter) груз. 2001

Volkswagen T4 (Transporter) груз. 2001

Надежность!

Комфорт

Автомобиль без проблемный! Надежный! Выносливый! Я доволен! Рекомендую для активных людей!
Кому для перевозок! Кому для акустической рекламы :)
На сегодняшнее время с нашими дорогами, только надежный автомобиль! По двигателю - мощный! По топливу - не прихотливый!! Минус только один - это комфорт! Уж слишком угловато посадка в грузовике! А в ЦЕЛОМ 9 из 10 балов!

Відгуки про моделі Фольксваген

Відгуки про Фольксваген Т4 (Транспортер) вант. по рокам

Хочете придбати Фольксваген Т4 (Транспортер) вант. та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Volkswagen T4 (Transporter) груз. від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 9 відгуків відгуків про Фольксваген Т4 (Транспортер) вант. будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.