Відгук Volkswagen Golf VII 2016

Унiверсал Кузов

дорожній просвіт

GOLF VII (7) - Автомобіль, який повністю виправдовує звання найкращого бренду, класу і епохи! Volkswagen!!! Прагматичність в дизайні, витонченість в технологіях, простота в управлінні, БЕЗПЕКА в дорозі!!!!!!!!!! Ну і звісно - злорадство інших виробників! Мій перший і останній Golf був найкращим за всі мої попередні досвіди! 2,0 TDI 110hp, Офіційне авто в Україні( ввезене для продажу в оффдилера з нуля) Їхав швидко (спідометр одного разу показав 205км/год, відрізок Варшавської траси біля села Машів), їхав економно (бк вказував на витрату пального 3.2 л/100 км , при швидкості 90 км/год; 4.5 л/ 100 км при 110 км/год), Їхати було завжди комфортно - Ковель - Київ - Одеса з однією зупинкою в Києві, без зайвої втоми!!!! БЛІН!!! Я не знаю чи створять щось комфортніше???!!! Їхати завжди весело - акустика мультимедійки просто класссс!!! Отже - хочете надійний автомобіль - Golf VII - для ВАС!!!!!!!!!! Загалом: Авто на 5 з 5; 10 з 10;12 з 12!!! Наступний я куплю електрокар, обов'язково Volkswagen!!! Найгірше в цьому авто - дорожній просвіт! Хоча він найвищий за мої попередні іномарки, але недостатній для теперішнього статусу! НУУУУУ! Ніби Все! Всім УДАЧІ!!!

Юра
25 травня 2019