Subaru 581 відгук про Subaru Forester

керованість, якість збірки, динаміка, дорожній просвіт, простір салону

якість матеріалів, шумоізоляція, вартість обслуговування

Дивитися всі вживані Subaru Forester

Subaru Forester 2006

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, шумоізоляція

вартість обслуговування, ціна

300 тис.км Сім'я

Субару Форестер - це танк.
По селі і по полю з ним по комфорту їзди не зрівняється жоден ВАЗ і багато яке з європейських авт. Підвіска надійна і не жорстка - по ямках і горбках пливе рівно без ніяких ударів. Високий кліренс 200-215 мм \як в кого\ дозволяє не переживаючи долати досить серйозні нерівності. По трасі мотор ТDі 2.0 прийомистий і досить економний, не дивлячись на пробіг в 300 000 км. В поворотах на швидкості авто тримається дороги непогано. Механічна коробка передач чітка, зчеплення спрацьовує надто швидко. Фари галогенні дуже потужно освітлюють все спереду та по боках. В салоні море місця \кімната на колесах\, клімат-контроль сприяє комфорту, підрульове керування зручне, панель приборів гарна та інформативна. Відчуття як в хорошому джипі. З мінусів лише - дорогий ремонт, рідкісні запчастини, і якщо колір чорний чи темний - то мусове щоденне миття.
В загальному враження від водіння Субару Форестер дуже позитивне!

Subaru Forester 2019

Subaru Forester 2019

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, об`єм багажника, простір салону, керованість

дизайн кузова, витрати палива

В связи с рожеднием ребенка искал кроссовер для семьи: бытовые поездки по городу, иногда выезд за город. Изначально рассматривал rav4, q5, посматривал краем глаза на кугу/эскейп. В преполагаемый бюджет помещашись очень простенькие ауди, с минимальным обвесом но изрядным пробегом. После просмотров вживую рав4 не понравились салоном и посадкой. А форды были вычеркнуты после изучения безопасности. Форестер подвернулся буквально случайно. Я не скажу что это была любовь с первого взгляда, но точно он заинтересовал. Тем более что за приемлемую цену выходил автомобиль с небольшим пробегом и хорошей комплектацией. Да и судя по отчетам институтов изучения безопасности форик показывал себя очень даже достойно при имитации столкновений. Одним словом, выбор был остановлен именно на нем. После полугода эксплуатации средней интенсивности в однозначные плюсы можно записать следующее: - просторный салон и просторный багажник, места пассажирам хватает и спереди и сзади, а в багажник запросто помещается все необходимое для семьи с маленьким ребенком. - великолепная обзорность - с водительского места видно всё, стойки не мешают, зеркало заднего вида не висит на слишком низко, торпедо не задрано. Кроме того, верхний экранчик с доп. инфо очень удобен, чтобы не отвлекаться от дороги переводя взгляд вниз на центральный экран. - двигатель резвый и отзывчивый. Автомобиль хорошо реагирует на педальку газа. Управление и контролируемость тоже хороши. - Высоты клиренса для города и бездорожного пригорода хватает с головой, проехать можно почти везде без опасений прочеркать пузом. Фирменный полный привод наверное тоже хорош, но сильно я пока не заезжал, проверить ни его ни х-mode не довелось, поэтому сказать нечего. - очень крутая система предотвращения столкновений и аварийного тормоза, уже пару раз спасала в глупых и опасных ситуациях. Теперь к минусам: - очень неприятный расход. В городе зимой с прогревом и пробками у меня доходило до 13.6 л/100км. Как никак за двигатель 2.4л и неотключаемый полный привод надо платить - эргономика салона оставляет желать лучшего - местами просто диву даешься от непродуманности некоторых элементарных вещей - например ниша для мобильного под центральным экраном проектировалась из расчет под телефоны 10летней давности. Ни один современный смартфон туда не ложится, слишком мало места. И это я говорю о среднем формфакторе, а не о 6-7дюймовых лопатах. - В предтоповой комплектации отсутствует передняя камера и даже передний парктроник. В европейцах есть камера в правом зеркале для осмотра правого крыла \и говорят даже очень удобная\ но в моем "американце" каждый высокий бордюр или парковочный ограничитель типа "полусфера бетонная" становились целым челленджем пока я привыкал к габаритам \так до конца и не привык\. - не самая лучшая обесшумка салона. Особенно если сравнивать с некоторыми немцами. В общем и целом - я очень доволен фориком. Пожалуй, в своем классе это один из самых оптимальных вариантов по соотношению цена-качество.

Subaru Forester 2015

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

вартість обслуговування

Автомобілем володію вже більше року. Підвіска дуже м'яка та витривала. За час користування крім масла та фільтрів, нічого не міняв. Дуже надійний автомобіль. Мотор дуже резвий. Приємний розхід, як для повного приводу 9-10 літрів бензину. Рекомендую дане авто, так як воно дуже налійне та витривале.

Subaru Forester 2017

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

якість матеріалів, витрати палива

Пишу перший відгук в своєму житті,але все ж таки Був власником Subaru forester 2017 куплявся в Америкі Чудова машина,дуже вмістка,маю сім’ю з 4 чоловік і собака,так що всі поміщались без проблем.Проїздили на ній півтори роки.машина завжди приносила купу задоволення,вмістка,має великий кліренс,дуже добре їде,варіатор просто топ,в машині крім ТО нічого не робив,нічого не скрипіло,не грухотало,мае + - нормальну шумоізоляцію,короче плюсів в машині ну прям дуже багато. Продали її і за війни в нашій країні,а точніше за витрату палива,бо вона в місті бере 12-14 л,коли бензин в нас коштував 28 грн то будо все супер,а коли став 52 стало напряжно,але це для нас,а так би машинку не продавали ні в якому разі,наразі зіткнувся з такою проблемою,після субару,що нічого тепер не підходе з вибором іншим авто,так що хто в промозі її прокормити беріть навіть не вагаючись. Забув сказати як на мене самий головний + це її керованість,це просто щось неймовірне,при скорості 160-170 чуствуе себе дуже впевнено,катався на багатех її конкурентів.Форд куга,бмв х1,Gms terrine….. взагалі вони не попадають

Subaru Forester 2008

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, керованість, ціна

витрати палива, вартість обслуговування

Це любов з першого тест-драйву, до цього була Honda CRV ,скажу так Subaru це наче твоя ідеальна пара кросівок, зручна та легка в керуванні, маневровий та жвавий кросовер, бездоріжжя, болото, бордюри - без проблем. Жаліються на шумку, ну не скажу що вона погана, мене влаштовує, повірте є з чим порівняти, чоловік часто міняє собі авто.

Subaru Forester 2016

Subaru Forester 2016

якість матеріалів, шумоізоляція

76 тис.км 10 л / 100 км Подорожі

Всем привет кто сделал правильный выбор в ПОКУПКЕ НАСТОЯЩЕГО КРОССОВЕРА SUBARU FORESTER ! Это отличный и надежный автомобиль в любых погодных условиях особенно в зимний период это просто вездеход !!! Расход топлива зависит не только от автомобиля но и самого водителя ! Если у вас спортивные манеры езды то о расход топлива буде на 30% больше от обычного среднего город 10, трасса от 6,8до 8,5 это от90км/ч до 120км/ч если ехать агрессивно то 10л на 100 км обязательно ! Масла в оппозитных двигателях настойчиво рекомендую менять на пробеге от 6 т км до 7 т км ! И будет ваш двигатель служить долго и надежно !

Subaru Forester 2007

якість матеріалів, витрати палива, шумоізоляція

Отъездил 5 лет - очень доволен.
Большой багажник, большой клиренс, полный привод, хорошая динамика, надежный и недорогой в обслуге.
Сразу как купил, добавил парктроник, доводчики стекол и сингалку с авто запуском, биксенон и сделал легкую капиталку по причине масложёра 600г/1000 км. Последующие 5 лет вообще масла не ел. На капиталке просто почистили от нагара и поменяли клапана. За 5 лет ничего не сломалось.
Салон немножко как в газели, но меня устраивал.
Постоянно что-то скрипело в районе двери багажника, но я так и не вычислил что.
Расход газа летом 14, зимой 16. Вообще ГБО это худшее что было в этой машине - постоянно с ним были проблемы + запаску в багажнике надо возить.
Из приятных мелочей - гасит фары когда вынимаешь ключ, и не отдает ключ, если не поставишь на паркинг.

якість збірки

шумоізоляція

2.5атмосферник/мех кпп, если вкратце то крепкий надёжный авто никогда не подводил , преимущества постоянный полный привод и клиренс 22см ,простой и надёжный ej253 . Одним словом автомобилем остался доволен. Если кто-то хочет покупать то сответую данное авто, главное найти живой вариант и он подарим массу позитивных эмоций, а также порадует своей надёжностью!

Subaru Forester 2017

динаміка, дорожній просвіт, об`єм багажника, простір салону

Владею пол года , проехал 20тыс. Полный привод очень круто работает , выезжал с очень непробудных мест.
Стоимость обслуживания и коробка передач могли бы быть лучше. Если сравнивать его с другими, то только с Rav4 и Honda CR-V остальные даже рядом не стояли.

витрати палива, шумоізоляція

246 тис.км 10 л / 100 км Подорожі

Хороший автомобиль, резвый, надежный, как по мне комфортный. Да, шумоизоляция конечно не ок, но авто хороший и главное надежный.

Subaru Forester 2014

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, керованість

Перший власник 165 тис.км 11 л / 100 км Сім'я

Дорогое обслуживание - миф, смотря с чем сравнивать. Обслуживался у официалов и я бы сказал что обслуживание точно дешевле например Мазды, Ниссана. Про немцев я вообще молчу.
Вообще качество материалов и сборки тоже отличное, за 165 т. км. я вложил в ремонт минимум помимо ТО.
В целом отличная надежная машина, купил бы еще раз не задумываясь.

витрати палива, шумоізоляція

120 тис.км 15 л / 100 км Подорожі

Володію авто більше року, наїздив більше сорока тисяч до цюго мав subaru, перед ним теж subaru, дуже задоволений це справді універсальне авто. Є звичайно і мінуси, розхід буде НЕ 10 По Місту. Вас дурять жоден субарь не споживає стільки [хіба дизель двохлітровий на ручці] розраховуйте до 15, плюс обезшумка слабовата та простенька комплектація, але я люблю ці авто за інше. Це реально надійний кросовер на всі випадки життя, ніколи не підводить, рідко ламається, простий в обслуговуванні, великий та об, ємний, тримає на трасі, та комфортно їде по бруківцві. Якщо вам не потрібен Мерседес, купуйте Форя, рекомендують. Всі попередні моделі теж надійні по заміна здебільшого розхідники, масла фільтри та колодки.

Subaru Forester 2015

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна

динаміка, якість матеріалів, коробка передач, гальма, шумоізоляція

104 тис.км 10 л / 100 км Подорожі

Практичний автомобіль, достатньо місткий і надійний. Повний привід виручав дуже багато разів, коли здавалося, що без допомоги не виїхати, особливо зимою. Кліренс дозволяє з впевненістю пересуватися по легкому бездоріжжю. В обслуговуванні не дорога, навіть якщо брати до уваги тільки оригінальні запчастини. Загалом користування цим автомобілем залишило тільки позитивні емоції

Subaru Forester 2005

Subaru Forester 2005

динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, об`єм багажника, вартість обслуговування, керованість, ціна

дизайн кузова, витрати палива

Со своим Фориком я провел почти 3,5 года и больше 30 тыс. км пробега.
Приобрел я его у знакомого в ноябре 2017 года на 175 тыс. км, авто с салона было в его семье, по документам я 2‑й владелец. Понимал и принял все риски связанные с возрастом, расходы на приближающееся и дорогое ТО 200 тыс. км., все прочее...
Мы с авто пережили немало веселых поездок, как по асфальту так и по проселочным дорогам, хотя с Фориком поездка по городу, по делам тоже всегда веселая поездка - обалденная рулежка , управляемость и динамика.
Если выразить свое мнение про данный автомобиль коротко - то я с опаской думал о дне, когда придется сменить авто, альтернатива не особо богата выбором.
Да, может не самый первый, но далеко не последний в любых условиях в городе, на трассе, на бездорожье.
Именно этот экземпляр по-настоящему универсален и крут в любой среде и условиях, а не как большинство паркетчиков, которые, как раз наоборот нигде не могут.
Быть зависимым от одной марки мне не хочется, так что нахожусь в мытарном выборе и подборе достойной замены.
В приоритете на данный момент VW Tiguan 1 gen Facelift [B7; 2011] AWD R-Line или Infiniti FX37 3.7 V6 AT AWD 2013-2016

вартість обслуговування

В загальному ідеальний автомобіль: якість, економність, проходимось, вмістимість, практичність, єдине трішки дорогуваті запчастини.

Subaru Forester 2008

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, гальма, керованість, ціна

витрати палива, вартість обслуговування, шумоізоляція

Хорош во всём, кроме расхода и цен на запчасти/ремонты
Шумоизоляция тоже не очень из-за безрамочных окон

Subaru Forester 2006

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість

222 тис.км 10 л / 100 км Подорожі

Дуже класне авто, найкраще у своєму класі повнопривідний універсал надійне, за час користування з поломок тільки заміна радіатора, і з мого бажання відреставровані супорти, і звичайно по регламенту масла, фільтра. На газу працює чудово розхід 11-15-л. Форму їде впевнено по будь-якому покриттю. Класне авто.

Subaru Forester 2004

Subaru Forester 2004

дизайн кузова, дорожній просвіт, об`єм багажника, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, шумоізоляція

Сім'я

Отличное семейное универсальное авто
Легкий кузов, легковая управляемость, высокая посадка и обзор. Атмосферные моторы надежны. Полный привод лучший из всех в этом сегменте.

Subaru Forester 2011

Subaru Forester 2011

динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, керованість, ціна

Прекрасний автомобіль для будь яких поїздок. Повний привід дозволяє їздити практично по будь якій місцевості, дуже виручав як в заметіль так і в жару по піщаному покриттю. Достатньо великий багажник, чудова керованість, і дуже надійний мотор. За 350 тисяч кілометрів, жодної поломки. Якщо за автомобілем доглядати то служитиме щонайменше 500 тисяч

Subaru Forester 2006

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, керованість, ціна, шумоізоляція

вартість обслуговування, гальма

Автомобілем користуються батькі. Класно себе зарекомендувала як на великі дистанції так і на поїздках в місті, не втомлюєшся за кермом. Керованість просто супер. Двигун 2.0 газ/бензин вистачає цілком для нормальної їзди. Коробка автомат без нарікань. Підвіска трохи жорстка, але як для кроса то рахую нормально, наприклад їздив на аутлендері то взагалі там дуже жорстка підвіска. Кліренс саме то, що потрібно для наших доріг, в принципі вистачає цілком. Гальмівна система автомобіля, як на мій погляд трохи слабенька, не вистачає задніх дискових тормозів. Вартість обслуговування на рівні з конкурентами, не вище за них, так як люблять говорити ті хто ніколи не їздив на Субару. Взагалі в авто більше плюсів чим мінусів, рахую що це достойний автомобіль, не даремно про форик кажуть що це японський УАЗик. Всім хороших доріг!!!

Відгуки про моделі Субару

Відгуки про Субару Форестер по рокам

Хочете придбати Субару Форестер та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Subaru Forester від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 581 відгук відгуків про Субару Форестер будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.