Peugeot 1 відгук про Peugeot 308 Hatchback (3d)

Peugeot 308 Hatchback (3d) 2012

Peugeot 308 Hatchback (3d) 2012

Надійність. Жодного разу не було такого, щоб не заводилася з першого разу. Порівнюючи з автомобілями друзів - фокусами, маздами, айстрами і т. п. можу з упевненістю сказати, що я витрачав на ремонт і запчастини набагато менше. По-справжньому оцинкований кузов, напевно краща оцинковка в середньому класі. Мені жодного разу не зустрічалися Пежо або Сітроени останніх поколінь зі слідами корозії.

Низький кліренс, і великий звис переднього бампера. Незручно знімати акумулятор.

Чудова машина. Володів нею 5 років. За цей час довелося поміняти зчеплення на (мій косяк - звик їздити з видавленим зчепленням), перебрав підвіску (теж з моєї вини - думав що підвіска така ж надійна як на Renault). Міняв сальник на двигуні і прокладку клапанної кришки. Ну і по разу міняв лампочки ближнього світла і циліндр зчеплення.
Не раджу лити 0w30. Дорого і, як з\'ясувалося, безглуздо.
Продав, так як з\'явилася можливість пересісти з переднього приводу на задній привід.

Дивитися всі 2959 відгуків про Peugeot
  • Peugeot 208 2013

Peugeot 208 2013

Peugeot 208 2013

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість

об`єм багажника, шумоізоляція

Перший власник 366 тис.км 3.8 л / 100 км Подорожі

6 років я з цією машинкою. Від салона і до 366 тис пробігу. Просто ідеальна для подорожей по світу. Проїхали з нею 25 країн. Жив в ній по декілька неділь. Для двох людей спати на передніх сидіннях вистачає місця. Витрати палива до 4 літр на 100 км. керованість просто супер. Не підвела не разу за всі 366 тис. Ніколи нічого не міняв окрім звичайних росхідних деталей. Єдиний мінус що трішки шумна. Потрібно клеїти на скло бронь 2мм і буде норм. Обезшумку по всьому кузові і в підлогу наклеїв, але не дуже щось змінилось. Тонке скло в ній і це головна причина. Рекомендую автомобіль усім хто мріє проїхати європу уздовж та поперек. Молодим парочкам просто супер буде!

Устим

Відгуки про моделі Пежо

Відгуки про Пежо 308 Hatchback (3d) по рокам

Хочете придбати Пежо та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Peugeot 308 Hatchback (3d) від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 1 відгук відгуків про Пежо будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.