Peugeot 1 відгук про Peugeot 308 Hatchback (3d)

Peugeot 308 Hatchback (3d) 2012

Peugeot 308 Hatchback (3d) 2012

Надійність. Жодного разу не було такого, щоб не заводилася з першого разу. Порівнюючи з автомобілями друзів - фокусами, маздами, айстрами і т. п. можу з упевненістю сказати, що я витрачав на ремонт і запчастини набагато менше. По-справжньому оцинкований кузов, напевно краща оцинковка в середньому класі. Мені жодного разу не зустрічалися Пежо або Сітроени останніх поколінь зі слідами корозії.

Низький кліренс, і великий звис переднього бампера. Незручно знімати акумулятор.

Чудова машина. Володів нею 5 років. За цей час довелося поміняти зчеплення на (мій косяк - звик їздити з видавленим зчепленням), перебрав підвіску (теж з моєї вини - думав що підвіска така ж надійна як на Renault). Міняв сальник на двигуні і прокладку клапанної кришки. Ну і по разу міняв лампочки ближнього світла і циліндр зчеплення.
Не раджу лити 0w30. Дорого і, як з\'ясувалося, безглуздо.
Продав, так як з\'явилася можливість пересісти з переднього приводу на задній привід.

Дивитися всі 3113 відгука про Peugeot
  • Peugeot 3008 2010

Peugeot 3008 2010

Peugeot 3008 2010

дизайн кузова, дорожній просвіт, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість

динаміка, якість матеріалів, вартість обслуговування, ціна, шумоізоляція

Хороший сімейний автомобіль тільки для далеких подорожей, який виправдовує себе лише комфортом та багажником. Враховуючи всі плюси та мінуси, ціна такого авто явно завищена. Для міста взагалі не рекомендую, розхід 8 літрів 1.6 дизель, динаміка розгону бажає кращого, на бруківці та вибоїнах підвіска не справляється, а вартість обслуговування такого дизеля вище середнього, і то якщо знайдете хороше СТО. В Україну приганяють в основному вже вбите авто яке вичерпало свій ресурс і не вигідно ремонтувати, якому придають товарний вигляд, після чого вилазять всі косяки француза, які коштують чимало. А наша солярка на АЗС, щоб там не казали, не для цього француза, за пів року приведе до СТО та капремонту двигуна. Думаю для міста краще вибирати з бензиновим двигуном, хоча там і розхід значно більший.

Андрій

Відгуки про моделі Пежо

Відгуки про Пежо 308 Hatchback (3d) по рокам

Хочете придбати Пежо та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Peugeot 308 Hatchback (3d) від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 1 відгук відгуків про Пежо будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.