Peugeot Відгуки про Peugeot Partner пасс.

простір салону, витрати палива, якість збірки, керованість, об`єм багажника

шумоізоляція

Дивитися всі вживані Peugeot Partner пасс.
Peugeot Partner пасс. 2014

Peugeot Partner пасс. 2014

якість матеріалів, шумоізоляція

149 тис.км 6 л / 100 км

Купляли як сімейне універсальне авто після маленького хетчбека. Хороший, надійний, сімейний, практичний і справді універсальний автомобіль. Двигун 1.6 HDI від PSA надійний і тяговитий. Якщо заливати хорошу солярку, то розхід справді 6л/100км по місту: без кондиціонера і при спокійній нормальній їзді. Шумоізоляцію хотілося б кращу, але то вже такий клас машини. Що не подобалося в машині з самого початку, то це масивні бокові розсувні двері. Їх важко закрити зсередини навіть дорослому. Краще б були звичайні двері.

ціна, шумоізоляція

284 тис.км 7 л / 100 км Комерційні перевезення

Машинка резвенькая,простая в вождении,удобная,хорошо держит дорогу.
С шумоизоляцией слабо,но в целом все устраивает.

дорожній просвіт, шумоізоляція

200 тис.км 6.5 л / 100 км Подорожі

Придбав автомобіль у грузовому варіанті, були часи коли брали "із-за бугра грузовий варіант" бо дешевше і вже у нас переробляли документи потім сам салон на пасажир.
За 8 років експлуатації, автомобіль звісно не новий і ламались запчастини ті, які пройшли та вичерпали свій ресурс. Вкладень грошей у ремонт та реставрацію різних запчастин були, але якщо все замінити, то не підводило і двигун простий дизель 1.9 надійний жодного разу не підводив. За рік проходив 20тис ним, і загально за весь час майже 150тис пробігу то крім розхідників {масло, фільтра, ГРМ, звичайно ремонт ходової від наших доріг}. Скільки перевозив вантажу під час будівництва будинку, їздив у подорожі і по робочих питаннях. Тупенький при розгоні, але надійний старенький тракторець. По дорогах з вибоїнами треба бути уважним, хоча це не кросовер, але хотілось б вищий кліренс.
Окреме питання про задню балку, ремонт та реставрація її є специ які вже роблять {це окрема тема}.

Peugeot Partner пасс. 2007

дизайн кузова, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

270 тис.км 6.5 л / 100 км Подорожі

Автомобіль дуже подобається, гарно виглядає і чудово рулиться, хоч і не дуже динамічний, але приємний у керуванні, невибагливий, економний, в середньому 6,5 л, досить швидко бігає, на 3000 обертів спокійно їде 130, їсть при цьому 7,5 л. Авто ідеальне для подорожей - просторий салон, багажник, якщо скласти задні сидіння - виходить "спальня"!

232 тис.км 5.5 л / 100 км Сім'я

Володію автомобілем понад два років.В цілому авто підходить як для сім\'ї, так і для роботи.В обслуговуванні відносно недорого, вчасно міняти розхідники та буде служити. Приємний розхід палива. Рекомендую.

Peugeot Partner пасс. 2012

Peugeot Partner пасс. 2012

280 тис.км 6 л / 100 км Комерційні перевезення

Робочий автомобіль. Пересувається як в полі, так і по трасі. Експлуатація, м\'яко кажучи, не дбайлива. Бо доводиться їхати там де нива не їде! Пробіг під 300 тисяч. По машині міняли лише розхідники. На цей момент потрібно замінити клапан egr. Інших проблем машина не знала.

260 тис.км 6.2 л / 100 км Сім'я

Автомобіль подобається, дуже зручний для подорожей, він як наш другий дім на колесах, все поміщається, за необхідності можна перетворити багажник у двоспальне ліжко. Автомобіль чудово управляється, їздити одне задоволення, двигун тяговітий, і по трасі легко їде 130 км/год, чого цілком достатньо, на мій погляд. Непривабливий, надійний, порівняно недорогий ремонт.

Peugeot Partner пасс. 2004

Peugeot Partner пасс. 2004

дизайн кузова, динаміка, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

Практичний сімейний автомобіль. Гарний огляд та просторий салон. Економний та не вибагливий. І причеп тягне і пасажирів везе. Недорогий в ремонті та міцна витривала підвіска. Єдиний недолік це низький кліренс який заважає за межами доріг с твердим покриттям.

206 тис.км 5.5 л / 100 км Поїздки в місті

Я особисто дуже задоволений партнером.Він з 2008 р. Пригнаний із закордону 2013 р. За сім років ніяких суттєвих ремонтів, чи капітало вкладень окрім вчасної заміни мастил фільтрів гальмівних колодок, кожних 40 тис.заміна ГРМ ременя та роликів. І ще важливо кожні 10000 міняти паливний фільтр.Тоді пижик тебе не підведе. В2020р на діагностиці СТО виявили поганий кінцевик кермової тяги та стійки стабілізатора, Сальник лівого приводу КПП.

дорожній просвіт, шумоізоляція

Перший власник 139 тис.км 5.4 л / 100 км Сім'я

Вже вісім років використовую свого Партнера - дуже економне авто, що стосується пального, а в наш нелегкий час це дуже важливо. Зручний для перевезень габаритного вантажу, наприклад дитячої коляски, мішки з будь-чим, я навіть ванну розмістив! В ремонті теж не дорогий, все доступно, легко розбирається, знімається, бо мінімум електроніки. Рекомендую всім, хто любить разом із рідними подорожі або в кого маленький бізнес.

Peugeot Partner пасс. 2011

Peugeot Partner пасс. 2011

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дорожній просвіт, якість збірки

Для меня это джип, но по цене обычной легковушки. Плюсы-прочность и износостойкость, как у грузовика, шумоизоляция,, комфорт, упоавляемость, расход, как у седанов В класса, из минусов-валклсть при резких маневрах, задняя балка-мало кто берётся, слабый кондиционер для такого огромного салона. Вывод - лучший автомобиль для повседневного использования. Оценка 9 из 10.буду менять только на аналагичную

269 тис.км 5.5 л / 100 км Поїздки в місті

Хороше та робоче авто для роботи та сім\'ї. Зручне для подорожей. Економічне 5.5 л/100км. Бюджетне та не вибагливе в обслуговуванні.

Peugeot Partner пасс. 2013

Peugeot Partner пасс. 2013

Прекрасний автомобіль для сім\'ї і бізнесу!
Економічне авто
Вартість обслуговування приємно здивує

Peugeot Partner пасс. 2005

Peugeot Partner пасс. 2005

динаміка, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, простір салону, шумоізоляція

Доброго времени суток, скажу честно, никогда не рассматривал данный автомобиль, но случилось так что был маленький бюджет и надо было что то лучше жигуля и вместительный багажник, так пал выбор на партнера или кенгу, искал только дизель, но к счастью мне попался мой екземпляр 1.4 газ/бензин Ловато ну и попорядку
1. Дешёвые запчасти, очень
2. Машина хоть и француз, но надежный, если следить вовремя
3. Не любит Задний торсион перегруза, вообще
4. Мало ест газа очень мало
5. Куча болячек каждую неделю правда по мелочи, кому как меня не раздражают так как машина старая
6. Катаюсь по Европе, Киев, Львов и т.д в дороге не подводил вообще

156 тис.км 5.5 л / 100 км Сім'я

Авто домашнее, в бизнесе не использовался, резина зима/лето, центральный замок, подушка безопасности, усилитель руля, эл.стеклоподъемники, кондиционер, ABS, машина на полном уверенном ходу, большой плюс кузов оцинкованный.

Peugeot Partner пасс. 2007

динаміка, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, ціна

Їздив на 2-х таких службових авто, які були в лізингу від виїзду з салону до здачі лізинговій компанії по пробігу в 250 тонн. Надійне непримхливе авто. Надалі взяв собі такий - безпроблемна машина. Переробили в Полонному балку на обслуговчу. Все чітко. Дуже містка, посадка висока, їздив в Карпати 900 км доволі не втомлююча. Хоч дизайн трохи і застарілий, проте без проблемний.

Peugeot Partner пасс. 2006

Peugeot Partner пасс. 2006

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, ціна

222 тис.км 6 л / 100 км

Чудове, надійне авто. Особливих проблем під час експлуатації не було. Не підводив пижик ні разу. В ремонті, як для іномарки, досить помірні ціни. Деталі доступні і гарної якості.

шумоізоляція

Сподобалась витрата палива-дуже економне авто,не сподобалась якість обезшумки.Витрати на ТО в середньому 1000-1200 грн.Останній ремонт по ходовій обійшовся 600 грн.з роботою.

Peugeot Partner пасс. 2003

Peugeot Partner пасс. 2003

дорожній просвіт, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, шумоізоляція

динаміка, коробка передач

Витривалий,економний ,дешевий в експлуатації. Плюс до всього ще й оцинкований кузов.

Peugeot Partner пасс. 2007

динаміка, об`єм багажника, витрати палива

Поїздки в місті

Не дорога в обслуговуванні. Мягка підвіска. Економна як по місту так і на шосе.

Відгуки про моделі Пежо

Відгуки про Пежо Партнер пасажирський по рокам

Хочете придбати Пежо Партнер пасажирський та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Peugeot Partner пасс. від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж Відгуки відгуків про Пежо Партнер пасажирський будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.