Peugeot 45 відгуків про Peugeot 308 SW

4.9
    4.9

об`єм багажника, дизайн кузова, простір салону, керованість, витрати палива

Дивитися всі вживані Peugeot 308 SW

Peugeot 308 SW 2015

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

Доброго дня всім, хто шукає ідеальне співвідношення ціни, якості, комфорту в салоні, зручного багажника, за розумні кошти та економічне авто.
Авто перевершило всі наші сподівання.
Якщо сумніваєтеся між гольфом, шкодою чи Пежо? Однозначно Пежо 308 SW.
Надійне авто, дуже місткий багажник, 610 літрів у звичайному режимі, 1610 літрів з розкладеними задніми кріслами.
Обслуговування близько 2500 грн - заміна масла+фільтри.
Дуже зручне та комфортне на довгі дистанції.
Розхід по трасі можна вивести на 4-5 літра/100 Км, по місту 6 літрів.
Єдиний нюанс - низькуватий кліренс 13 см, але за 2-3 дні їзди, привикаєш та їздиш з розумом.
Кліренс вище Рено Меган.
Купуйте, будете тільки вдячні за пораду.
Всім правильного вибору та щасливої дороги!

коробка передач

Плюси - маленький зручний руль,приборка знаходиться вище руля що дуже зручно.Надійний, потужний,економічний пежовський дизель, розхід по трасі 4.5 при швидкості 110. Управляється як спортивна машина. Один мінус це кліренс. Машина для міста і подорожей. Для нашого українського асфальтового бездоріжжя не дуже підходить. Кожен раз проїжджаючи по поганій дорозі, думаєш чи зачепиш зараз пузом чи ні. Машина для хороших доріг як така супер!

Peugeot 308 SW 2008

Peugeot 308 SW 2008

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дорожній просвіт, шумоізоляція

225 тис.км 4.8 л / 100 км Подорожі

Прекрасний автомобіль за ці кошти. Далеко недооцінений в Україні через нав\'язані стереотипи 90-2000х років. Ні разу не підвів, витрата палива тільки радує. Слабинка це - тяги стабілізатора та вибаглива до палива/не заливати з наливайок/. виглядає низька, так і є, алц швидко привчається до її висоти і можна хоч в гори їхати... Шумка так собі, але це не критичний мінус.

Peugeot 308 SW 2012

динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, керованість, ціна

Авто супер, особенно радует расход топлива. Вместимость багажника хорошая. За такую цену и комплектация авто супер.

Peugeot 308 SW 2010

Класна машинка саме на ручній коробці та турбодизелі. За два роки взагалі ніяких нарікань. Масло не брала, ніяких проблем, тільки обслуговування планові - масло, фільтра і ходова по дрібницях. Машиною задоволений повністю, єдине кліренс невисокий, але до того звикаєш швидко. Розхід малий, дорогу тримає дуже добре, в тому числі завдяки esp, хороше прискорення при обгоні завдяки турбіні. Ну і панорама на весь дах з автоматичною шторкою - це круто.

витрати палива, керованість

238 тис.км 5.5 л / 100 км Поїздки в місті

Дуже надійне і економічне авто. Великий багажник. Хороша керованість. Але маленький кліренс.

Peugeot 308 SW 2016

Peugeot 308 SW 2016

Володію своїм пежо 308sw ,чуть більше як рік.Авто дуже мені подобається і моїй сім\'ї. Я її пригнав з Нідерландів, я другий власник в авто.Перед покупкою пежо я розглядав Форд фокус,та Рено Меган, але взяв Пежо, і не жалкую. Класний дизайн,якісні матеріали, просторий салон,отлічна динаміка і чим не поступається Гольфу,навіть краща.я перед купівлею катався на Гольфу 2015 року.і не можу сказати що я отримав те чого чекав від авто, а ось Пежо 308 дуже здивував мене своєю керованістю.Кращий у своєму класі, сімейний авто.

Peugeot 308 SW 2014

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

5 л / 100 км Поїздки в місті

Взяв авто на продаж.
А тепер думаю собі залишити.
Кожна поїздка - задоволення, що по місту, що по трасі.
Порівнював з Фокусом, при однакових складових, Форд відпочиває.
Гарна динаміка, набір швидкості, маневренність.
Багато хто каже що кліренс малий, я не відчуваю проблем, ніде не затерає, навіть при виїзді на бровку.

Peugeot 308 SW 2009

Надійне, комфортне та економне авто. Розхід палива на трасі 4 л/100км. місто 5/100км. Не дороге в обслуговуванні. За час користування автомобілем нарікань на нього не маю. Однозначно рекомендую.

Peugeot 308 SW 2018

Peugeot 308 SW 2018

Надежный и экономичный двигатель - дизель 1, 6 л 120 кв., мощный и динамичный на трассе и в городе, отлично и мягко "проходит" неровности дороги.
Современный дизайн , недорогая цена, отличная бесшумка и современная мультимедиа

Peugeot 308 SW 2015

Я фанат этой машины. Попал в ДТП, мне разбили такую. Во время ДТП сработали все системы четко! Не потеряла устойчивость и подушки боковые с ремнями сработали на 10 из10. Удар по касательной был. Бюджет после дтп увеличил на 3 тыс. долларов. Пересмотрел Тойоты, Ауди и тд. И каков результат? Я опять вернулся к этой Пежо. Реально крутое авто! Ни японцы, ни немцы в этот бюджет и выше тыс. на 3 ничего не могут предложить! Реально советую, в этой модели французы вышли на уровень! Я очень доволен. Динамика, дизайн, комфорт и объем багажника на высшем уровне! Расход топлива и качество всего! Раньше никогда не думал о французах, а теперь возвращаюсь к нему родному. Единственный минус у этой модели,-это просвет. Хотя не в село брал.

Peugeot 308 SW 2009

динаміка, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, шумоізоляція

Мав Пижика 308 sw 2009 року. На мою думку, хороший сімейний автомобіль. Не вибагливий у використанні. Дешеві автозапчастини. Була проведена заміна рульових тяг. М\'який, комфортний. Ні разу не підводив. Співвідношення ціна, якість. Ще раз, на мою думку, дуже не до оцінений автомобіль.

Peugeot 308 SW 2011

Peugeot 308 SW 2011

дизайн кузова, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

динаміка

Стильний сімейний автомобіль. Зручний для далеких подорожей. Панорама на весь дах універсалу це щось неймовірне. Крім гарних видів панорама дає автомобілю багато світла і відчуття простору.

Це один з найбільших по розміру універсалів і при цьому дуже економічний. В цій не величкій на вид машині я перевозив такі речі як: ванну, морозильну камеру, мотороллер.

Завдяки дизелю динаміку можна відчути зі старту і до 40-50 км/год а на більших швидкостях все плавно. Тому ця машина однозначно не для гонщиків.
Зате по трасі на круїзі зі швидкістю 110км/год витрата 4.5л/100км, а якщо швидкість 90км/год то лише 3.7л/100км
Зазвичай у мене змішана витрата від заправки до заправки виходила 5,5 - 5,9 л/100км. Бака вистачало на ~900 км.

Машина чудово тримає дорогу. Стабільна в поворотах. Велика швидкість150-170км/год не відчувається.

Витрати на обслуговування серед однокласників середні.
Але от наприклад заміна ремня ГРМ по регламенту потрібна через 140тис. хоча інші марки міняють на 80.

Peugeot 308 SW 2014

Доволі таки економний сімейний автомобіль, приємний в їзді що в місті що поза межами міста, взимку також не було ніяких проблем з запуском двигуна. Як на свій клас, непогана машина!

Був власником Пежо 308sw. 2010 року , 1.6 hdi
Автомобілем повністю задоволений.
Кузов оцинкований, не гниє.
Мотор достатньо жвавий та економний.
В хорошій комплектації дає задоволення у кожній подорожі!

Peugeot 308 SW 2015

Автомобиль просто огонь. Гольф класс, но стоит дешевле того же фольцвагена. От автомобиля одни приятные впечатления. Не бойтесь французского автопрома. Качество, но скромно в сторонке.

Peugeot 308 SW 2015

Пижик просто краще авто в своєму класі. Ціна - якість - задоволення та відчуття на 1000%

Сам довго сидів на авторіа, переглядав авто, читав відгуки та не вистачало аргументів для покупки.

Приїхав на місцевий авторинок, прокатався з дружиною і він одразу ж закохав у себе...

Великий багажник
Економний
Чудово поводить на дорозі, що взимку, що літом
Інтуїтивний планшет
Спортивний руль
А панорамою радуються не нарадуються
Новий гольф 7 мінімальної комплектації дорожче максимальної комплектації в Пежо 308...
Хто вагається, купуйте та буде вам щастя, єдине перевірте кузов, історію авто, технічний стан авто.

Приємного користування з царем доріг!

Peugeot 308 SW 2012

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

динаміка, шумоізоляція

100 тис.км 7.5 л / 100 км Подорожі

Це дуже красивий і надійний автомобіль, який не підведе, якщо його вчасно обслуговувати. Довгі мандрівки Європою чи нашим українським Причорномор\'ям — вона була супер. Панорамний дах викликає купу позитивних емоцій у пасажирів, можна скласти задні сидіння і вона перетвориться на пікап, в салон можна помістити практично усе. По місту вона дуже бадьора і маневрова машинка. За містом економна і практична.

динаміка, простір салону, керованість

Я очень доволен покупкой. Реально за эти деньги, просто в восторге!Ходовая, двигло, комфорт, панорамная крыша, управляемость.... Супер!Пыжик свежий и переплюнул мои ожидания полностью.

Peugeot 308 SW 2015

Автомобіль супер. Брав для сім\'ї з 3-ох чоловік. Витратні матеріали та запчастини в межах розумного. За рік володіння не підвів ні разу. Єдине що - був би більший кліренс.

Відгуки про моделі Пежо

Відгуки про Пежо 308 SW по рокам

Хочете придбати Пежо та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Peugeot 308 SW від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 45 відгуків відгуків про Пежо будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.