Peugeot 1 відгук про Peugeot 304

Peugeot 304 1974

Peugeot 304 1974

якість збірки

В основном по мелочам, модель довольно старая, продал ее давно, сейчас, наверное, и запчастей на нее не достать.

Была у меня в свое время Peugeot 304 и о ней я и хочу рассказать. Машина очень простая и надежная, сколько я на ней отъездил, ни разу серьезно не подвела. Двигатель всего 1.3 литра, но неубиваемый, только масло менял да еще кое-что по мелочи. Салон большой и удобный, да и багажник у меня всегда все помещалась. Единственный крупный недостаток – модель старая и сейчас ее уже не найти в продаже, разве что сильно б/у.

Дивитися всі 2959 відгуків про Peugeot
  • Peugeot 208 2013

Peugeot 208 2013

Peugeot 208 2013

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість

об`єм багажника, шумоізоляція

Перший власник 366 тис.км 3.8 л / 100 км Подорожі

6 років я з цією машинкою. Від салона і до 366 тис пробігу. Просто ідеальна для подорожей по світу. Проїхали з нею 25 країн. Жив в ній по декілька неділь. Для двох людей спати на передніх сидіннях вистачає місця. Витрати палива до 4 літр на 100 км. керованість просто супер. Не підвела не разу за всі 366 тис. Ніколи нічого не міняв окрім звичайних росхідних деталей. Єдиний мінус що трішки шумна. Потрібно клеїти на скло бронь 2мм і буде норм. Обезшумку по всьому кузові і в підлогу наклеїв, але не дуже щось змінилось. Тонке скло в ній і це головна причина. Рекомендую автомобіль усім хто мріє проїхати європу уздовж та поперек. Молодим парочкам просто супер буде!

Устим

Відгуки про моделі Пежо

Відгуки про Пежо 304 по рокам

Хочете придбати Пежо та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Peugeot 304 від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 1 відгук відгуків про Пежо будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.