Peugeot 1 відгук про Peugeot 104

Погано
2.6

дорожній просвіт, вартість обслуговування

Низький рівень надійності
Водії вважають цей автомобіль недостатньо надійним

Дивитися всі вживані Peugeot 104
    2.6
Peugeot 104 1986

Peugeot 104 1986

дорожній просвіт, вартість обслуговування

Были проблемы и с ходовкой, и по мелочам. При желании все можно отремонтировать

Если честно, то при покупке Peugeot 104 был ограничен в средствах, и критично относился к этому агрегату. Но вот потом он меня удивил. И проходимость очень хорошая. Разгоняется неплохо, но покупать его я бы не советовал – много мороки, много надо разбираться, что и к чему. Двигатель – шумный. На удивление работал долго, хоть и чинить приходилось часто. Но что поделаешь - я ведь и покупал антиквариат в чистом виде. Для вас она только в том случае, если есть желание с техникой повозится, и денег на покупку лучшего авто мало.

Дивитися всі 2959 відгуків про Peugeot
  • Peugeot 208 2013

Peugeot 208 2013

Peugeot 208 2013

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість

об`єм багажника, шумоізоляція

Перший власник 366 тис.км 3.8 л / 100 км Подорожі

6 років я з цією машинкою. Від салона і до 366 тис пробігу. Просто ідеальна для подорожей по світу. Проїхали з нею 25 країн. Жив в ній по декілька неділь. Для двох людей спати на передніх сидіннях вистачає місця. Витрати палива до 4 літр на 100 км. керованість просто супер. Не підвела не разу за всі 366 тис. Ніколи нічого не міняв окрім звичайних росхідних деталей. Єдиний мінус що трішки шумна. Потрібно клеїти на скло бронь 2мм і буде норм. Обезшумку по всьому кузові і в підлогу наклеїв, але не дуже щось змінилось. Тонке скло в ній і це головна причина. Рекомендую автомобіль усім хто мріє проїхати європу уздовж та поперек. Молодим парочкам просто супер буде!

Устим

Відгуки про моделі Пежо

Відгуки про Пежо 104 по рокам

Хочете придбати Пежо 104 та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Peugeot 104 від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 1 відгук відгуків про Пежо 104 будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.