Peugeot 136 відгуків про Peugeot 3008

простір салону, керованість, дизайн кузова, якість збірки, динаміка

Низький рівень надійності
Водії вважають цей автомобіль недостатньо надійним

Дивитися всі вживані Peugeot 3008
Peugeot 3008 2015

Peugeot 3008 2015

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

коробка передач, об`єм багажника

Чудове авто, дуже багато плюсів - потужність, 4*4, економне, високий кліренс.

Peugeot 3008 2010

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість

витрати палива, шумоізоляція

Взагалі машинка не погана, дуже містка, має хороший кліренс.Цікавий салон і дизайн. Росхід Траса 5, містом 6,5-7. Взимку правда з прогрівами 8.Приємлива і не дорога в обслуговуванні.

Peugeot 3008 2014

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, шумоізоляція

коробка передач

Економна машина для дружини чи дівчини. В пакеті аллюр є все. Слабе міце коробка передач. Дизель надійний та економний. Але раджу дивитись на двигуни 2hdi- це міліонніки!

Peugeot 3008 2013

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, ціна

135 тис.км Подорожі

Купувалась машина для подорожей і звичайно міський розхід також брався до уваги! Здивувало що розхід по трасі може падати до 3.5-4 л. Дизеля при умові що європейська заправка та рівні дороги ! А по місту приблизно 6-л. Хоча з нашим паливом різниця в розході не дуже відрізняється... Також з плюсів те що достатньо великий багажник та просторий салон і все під рукою.Обслуговував на Офіційному, недорога в обслуговувані, заміна ГРМ обійшлась дешевше ніж пропонували на інших СТО, ТО обходилось 2300 грн
нагадаю що це офіційний сервіс, а на інших було дешевше! Що до коробки передач стоїть робот і є відчутне перемикання, хоча це норм для такої коробки, жорсткувата на ямах, також передня стійка, на мій погляд, трохи широкувата що заважає огляду, причому лобове скло більше ніж в багатьох кросоверах такого типу що зручно на світлофорах!!! Тож цей кросовер вартий уваги як для сімейних поїздок, так і для подорожей на далеку відстань.

Peugeot 3008 2014

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, шумоізоляція

динаміка, керованість, ціна

Авто дуже надійне, хоч зовні та невелике, паркуватися легко, проте в салоні місця дуже багато. Багажник трансформується і влазить 4 шини легко. Хороша комплектація. На ямах трохи жорсткувате. На трасі з крейсерською 130 км/год їде чудово. Рекомендую для сімей чи для жінок. Для молодих гонщиків — не підійде. Розхід пального дуже малий. Матеріали якісні. На 160 тис. км треба було доливати рідину для пропалювання сажового фільтра. Підвіски за 185 тис. км ніхто не обслуговував і не треба. Робот перемикає дуже помітно, ривками, проте надійний і не вимагає обслуговування. Може, мені так пощастило.

динаміка, керованість, ціна

Авто дуже надійне, хоч зовні й невелике, паркуватися легко, проте в салоні місця дуже багато. Багажник транспортується і влазить 4 шини легко. Хороша комплектація. На ямах трохи жорсткувате. На трасі з крейсерською 130 км/год їде чудово. Рекомендую для сімей чи для жінок. Для молодих гонщиків — не підійде. Розхід пального дуже малий. Матеріали якісні. На 160 тис. км треба було доливати рідину для пропалювання сажового фільтра. Підвіски за 185 тис. км ніхто не обслуговував і не треба. Робот перемикає дуже помітно, ривками, проте надійний і не вимагає обслуговування. Може, мені так пощастило.

Peugeot 3008 2019

Peugeot 3008 2019

дорожній просвіт, об`єм багажника, витрати палива

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

Автомобиль как китайский игрушка. Материалы отделки салона очень дешёвые. Шумоизоляция никакая. Ходовая жёсткая и слабая. Места мало в салоне. Полного привода нет.

Peugeot 3008 2016

Peugeot 3008 2016

Загалом автомобіль сподобався, за 3 місяці поломок не було. Несподіванкою стала вага автомобіля яка становить 1500 кг, авто виглядає більшим і важчим ніж є насправді. Динаміка для міста до 2 тис. обертів нормальна й економно, для траси крутимо до 3-ох тис. і спокійно обганяємо все що їде до 150 км/год. Машина їсть в місті 6-л, по трасі 5-л якщо 110, якщо 140, то тих самих 6-л. Подобається підвіска, вона м\'яка, тримаємо в пам\'яті 16 диски і гуму 215/60 і водночас збита, в поворотах з адекватною швидкістю залітаєш без скидання швидкості і немає відчуття що машину виштовхує на зовнішній радіус. Підвіска мені нагадує шкоду октавію а5, тільки без болячок "стійок стабілізатора", для укр. доріг те що треба. Гальма влаштовують, авто гальмує як легкове. Шумоізоляція на рівні пежо 308 т9 чи шкоди октавії а5, заслуга в цьому тихий двигун. Після 120 км/год шум від великих дзеркал і кліренсу авто. З недоліків — це слабке ближнє світло, галоген. Думаю з лед. лампами все вирішиться. Загалом автомобіль рекомендую, для тих хто хоче кросовер зі своїми плюсами у вигляді кліренсу і вищої посадки та без мінусів цих же кросоверів, а саме: зайвої ваги, поганих гальм, переважно слабкої динаміки й більшої витрати палива у порівнянні з легковими авто.

Peugeot 3008 2012

дизайн кузова, дорожній просвіт, об`єм багажника, витрати палива

170 тис.км Подорожі

Авто для города, просто смешной расход в пробках. По трассе простой 2 литровый дизель, с расходом 6+ литров коли не пишется как черепаха. За санкт электродвигателя ускоряется очень быстро, приятно идет на обгон и коробка адекватная, только нужно следить и вовремя менять расходники. Исходя из опыта 508 в гибрида мне лучше зашел.

Peugeot 3008 2018

Peugeot 3008 2018

Перший власник 40 тис.км 5 л / 100 км Подорожі

1. Очень комфортный — хорошая подвеска и шумоизоляция

2. Оптимальное соотношение — мощность двигателя и масса машины. Хорошая управляемость

3. Очень экономичный как по городу так и на дальних поездках

4. Продуманная эргономика для водителя и пассажиров

5. Адекватная цена сервисной поддержки

Peugeot 3008 2013

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість

Машиной очень довольны!
Комфортная; вместительная; экономичня как по расходу, так и по обслуживанию; очень много систем безопасности и разных "плюшек".
Удобная в городе, комфортная на трассе.

Peugeot 3008 2010

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

Машинка просто супер. Дуже зручне, легке в управлінні... Економія пального не може не тішити... Мотор не димить, працює рівненько...

коробка передач

Комфортний та надійний автомобіль. Двигун досить динамічний та має невелику витрату палива

Peugeot 3008 2017

Peugeot 3008 2017

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, шумоізоляція

дорожній просвіт, керованість, ціна

Купив авто 2017 р в в комплектації Аллюр на початку травня 2020.на зміну Фольксвагенах Тігуана 2013 р в. Авто для свого класу шикарне ввібрало в себе все найкраще з других популярних кросоверів. Мотор від Вольво, дизайн від Мустанга і Ленд Ровера ,торпеда від БМВ і передні фари Фулл Лед від Пежо.Якщо коротко — автомобіль хороший , зроблений для людей і заслужено отримав 58 нагород та визнаний кращим авто 2017 року Катаюся з задоволенням. З мінусів — хотілося б пом\'якши задок і повищий кліренс

вартість обслуговування

Сім'я

Интересный вариант.Отличная отделка салона, комфортный.Не нужно боятся Пежо!

Peugeot 3008 2012

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, вартість обслуговування, керованість, ціна

Авто непогане з мотором 2.0 l .комфортна їзда. Запчастини недорогі з проти німецьких авто.Пластмаса в і салоні і по кузову доста погано, а так за час володінням авто задоволений комфорт максимум, ціна прийнятна

Peugeot 3008 2011

якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт

Ідеальне сімейне авто.Розхід 5-л, великий багажник, комфортний і швидкий на трасах, тримає 140 як крейсерську, оберти менш як 2600. В салоні двигуна не чутно. Дуже класна підвіска, І головне надійність, за 200к пробігу найдорожча інвестиція це акумулятор.

128 тис.км Сім'я

Отличная машина! Авто в отличном состоянии, пригнан из Франции, второй владелец. Панорамная крыша. Усилитель руля. Кожаный салон. Эл. стеклоподъемники. Бортовой компьютер. Кондиционер. Климат контроль. Круиз контроль. Парктроник. Сенсор дождя. Датчик света. Подогрев зеркал. Электропакет. Мультируль

Peugeot 3008 2013

Шикарньій автомобіль. Мягкий. Уверенно едет. Крепкая ходовая. Молодежньій дизайн

Peugeot 3008 2013

Економне, чітко підходить для сім\'ї, не дорогий в обслуговуванні, вищий кліренс.

Відгуки про моделі Пежо

Відгуки про Пежо 3008 по рокам

Хочете придбати Пежо 3008 та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Peugeot 3008 від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 136 відгуків відгуків про Пежо 3008 будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.