Peugeot 1 відгук про Peugeot J5 груз.

Peugeot J5 груз. 1991

Peugeot J5 груз. 1991

7 л / 100 км Комерційні перевезення

Все просто и понятно. Все детали под замену на удобных для ремонта местах. Двигатель один из лучших - прост и экономичен, расход даже через 28 лет - один из иаименьших! Таких машин в линейке Пежо уже нет и не будет!

Дивитися всі 3113 відгука про Peugeot
  • Peugeot 3008 2010

Peugeot 3008 2010

Peugeot 3008 2010

дизайн кузова, дорожній просвіт, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість

динаміка, якість матеріалів, вартість обслуговування, ціна, шумоізоляція

Хороший сімейний автомобіль тільки для далеких подорожей, який виправдовує себе лише комфортом та багажником. Враховуючи всі плюси та мінуси, ціна такого авто явно завищена. Для міста взагалі не рекомендую, розхід 8 літрів 1.6 дизель, динаміка розгону бажає кращого, на бруківці та вибоїнах підвіска не справляється, а вартість обслуговування такого дизеля вище середнього, і то якщо знайдете хороше СТО. В Україну приганяють в основному вже вбите авто яке вичерпало свій ресурс і не вигідно ремонтувати, якому придають товарний вигляд, після чого вилазять всі косяки француза, які коштують чимало. А наша солярка на АЗС, щоб там не казали, не для цього француза, за пів року приведе до СТО та капремонту двигуна. Думаю для міста краще вибирати з бензиновим двигуном, хоча там і розхід значно більший.

Андрій

Відгуки про моделі Пежо

Відгуки про Пежо Джи-5 по рокам

Хочете придбати Пежо Джи-5 та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Peugeot J5 груз. від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 1 відгук відгуків про Пежо Джи-5 будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.