Peugeot 1 відгук про Peugeot 308 Hatchback (3d) 2012 року

Peugeot 308 Hatchback (3d) 2012

Peugeot 308 Hatchback (3d) 2012

Надійність. Жодного разу не було такого, щоб не заводилася з першого разу. Порівнюючи з автомобілями друзів - фокусами, маздами, айстрами і т. п. можу з упевненістю сказати, що я витрачав на ремонт і запчастини набагато менше. По-справжньому оцинкований кузов, напевно краща оцинковка в середньому класі. Мені жодного разу не зустрічалися Пежо або Сітроени останніх поколінь зі слідами корозії.

Низький кліренс, і великий звис переднього бампера. Незручно знімати акумулятор.

Чудова машина. Володів нею 5 років. За цей час довелося поміняти зчеплення на (мій косяк - звик їздити з видавленим зчепленням), перебрав підвіску (теж з моєї вини - думав що підвіска така ж надійна як на Renault). Міняв сальник на двигуні і прокладку клапанної кришки. Ну і по разу міняв лампочки ближнього світла і циліндр зчеплення.
Не раджу лити 0w30. Дорого і, як з\'ясувалося, безглуздо.
Продав, так як з\'явилася можливість пересісти з переднього приводу на задній привід.

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 3097 відгуків про Peugeot
  • Peugeot 407 2007

Peugeot 407 2007

Peugeot 407 2007

простір салону

325 тис.км 7.5 л / 100 км Поїздки в місті

На сам перед хочу зауважити що в даного автомобіля немає конкурентів в ціновій категорії, це його основний плюс та перевага над конкурентами з D класу. Пропоную звернути увагу на те що дає це авто а саме: міцну ходову, надійні дизельні двигуни окрім 2.7,чудову якість кузову та салону, ви ніколи не почуєте жодного «жучка» в салоні ,все підігнано на вищому рівні і з мягких та зносостійких матеріалів.Шумоізоляція та ходові якості рівень мерседесу E класу,мав з чим порівняти.Власне кажучи чудове авто подібне до шкоди суперб, проте вартує як «мертвий» гольф. За час експлуатації не було жодних проблем,ні з електрикою ні з технікою.Проте 1.6hdi більше підійде для спокійної їзди,з невеликим споживанням топлива. Авто 10 з 10,вбите стереотипами

Богдан

Відгуки про моделі Пежо