Honda 3 відгука про Honda Hornet 2002 року

керованість, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, витрати палива

шумоізоляція

Дивитися всі вживані Honda Hornet 2002

Honda HORNET 2002

динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

шумоізоляція

Поїздки в місті

HORNET CB 600 Надежный, при бережной эксплуатации катать и катать. Легок в управлении - подойдет для новичков "с головой". На хорошей резине прощает многое... Подвески простые но держат дорогу не плохо. Динамика - супер. По оборотам: до 4тыс. набирает с 4тыс. до 5 тыс. провал(динамика особо не меняется), а с 7ми-8ми идет подхват. Хороший бюджетный мотоцикл как для города так и для небольших дальнячков. Отсутствие ветрозащиты можно былобы отнести к минусам, но это же нейкед. Комфортная езда до 140 км/час (в хорошем шлеме). 200 едет.

Honda HORNET 2002

Мотор обористый и много другого.

Трудности найти детали.

Мотоцикл Honda Hornet CB 250F неплохой стальной конь . Послушный (легко управляется). Коробка переключается идеально. В бензобак влезает 16 литров конечно множество ещё плюсов у Хундая.

Honda HORNET 2002

легкий , надежный , практичный , удобный , красивый .

Отсутствует датчик топлива но есть резерв .

Купил этот мотоцикл в мае 2014 года и очень рад этому. До него было много разного такие как Suzuki inazuma, Kawasaki zx9r ну и еще много чего. Так вот это мотоцикл для меня самый лучший расскажу о плюсах : удобная посадка мой рост 180 см и я очень комфортно чувствую себя на этот мотоцикле. Легкий в управлении в повороты заходит отлично можно даже с коленкой пробовать, очень надежный мотоцикл волне не прихотливый к бензину ежу на 95 но иногда и 92 заливаю, двигатель отлично крутится вплоть до 13 000 и что нравится это настройка карбюраторов то есть в городе на нем ездить одно удовольствие не нужно крутить двигатель, он спокойно едет от 3 000. И довольно резвый мотоцикл разгоняется примерно за 3-4 сек до 100 км и 200 кмчас ему не придел сам лично пробовал 215кмчас но это не придел был, хороший подхват начитается с 8 000 оборотов и вплоть до отсечки. На задние колесо поднять мотоцикл не проблема легко встает на 1й передачи при помощи ручки газа. Отличный внешний вид, классика и волне агрессивно сотрется. Компактные размеры вполне как у 400 кубовых но потенциал большой у мотоцикла. в пробках и по городу отлично на нем ездить но и за городом не последние будете повторюсь с посадкой все удобно. ИЗ минусов не хватает датчика уровня топлива и защиты от ветра. В общем мотоцикл отличный подойдет как для начинающих так и для бывалых мотоциклистов.

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 12 відгуків про Honda HORNET
  • Honda HORNET 2014

Honda HORNET 2014

Honda HORNET 2014

мощный,красивый(притягивает взгляды)

пока не нашли минусов

приобрели с братом данный мотоцикл! оказался мощным агрегатом. Откатами пару кругов, все отлично. Только фильтр иногда засоряется из за нашего бензина. Так что рекомендую все данный мотоцикл Honda Hornet CB 250F

mishayak

Дивитися всі 3610 відгуків про Honda
  • Honda CR-V 2008

Honda CR-V 2008

Honda CR-V 2008

дорожній просвіт, шумоізоляція

Володію більше року, третій власник по тех. паспорту, купували у знайомих а ті із салону. У цілому задоволений, нарікань немає, дуже надійне авто, все міняли по регламенту але більше усього ремонтували підвіску дяка нашим дорогам а саме втулки, стабілізатори та сайлентблоки, стійки та ричаги не міняли. Все круто але є декілька технічних особливостей саме цієї моделі. 1. З часом потрібно міняти задні ричаги на розвальні. 2. Вигорають лінзи, потрібно міняти на Bi Led. 3. Низькуватий кліренс, не на кожен бардюо виїде, допомагають проставки. 4. Жорсткувата підвіска, але це рамний паркетник і досить не погано курується, не розкачується. 5. Штатної шумоізоляції невистачає, потрібно робити, особливо двері, задні арки та багажне відділення 6. Не зовсім зручна кришка багажнику, трохи іржавіє де номерний знак та незручно стікає вода, спина після мийки та доща завжди мокра, з підняної кришки тече прямо на спину... При динамічній їзді у мене щоденний середній розхід 15л/100км газу 2.0 IVTEC, по трасі 10 л. газу при кліматі та круізі на 130км/год. Динаміки вистачає, повний привід не підводив, трохи жере масла 0.5л/10тис але це особливість цих двигунів, така плата за надійність, до 500тис. без кап ремонту при регламентному обслуговуванні. Досить зручна для сімї, безліч різних регулювань та іншого.

Олександр Котелинець

Відгуки про моделі Хонда