Отзыв Toyota Land Cruiser Prado 2014

Первый владелец 50 тыс.км 8 л / 100 км Семья
Внедорожник / Кроссовер Кузов
3 (л) Объем двигателя

дорожный просвет, коробка передач, объем багажника, простор салона, расход топлива, тормоза

динамика, качество материалов, качество сборки, стоимость обслуживания, управляемость, цена, шумоизоляция

Отзыв

Купляв новий з салону. Користуюся в україні вже 4 рік.за невеликий пробіг можу сказати що машина недуже є комфортна а особливо на далекі поїздки і не для високих швидкостей..ходова частина хоч і надійна але дуже жорстка невеличкі ямки і все чути. Хоча ще ніодної поломки і ніразу непідвів мене. В любу погоду заводиться і мороз нестрашний. По мотору то це вобше як на мене не для нього цей мотор.на таку вагу він ледве тяне в розгоні тупий десь підгору то моток гудить таяк трактор і ніфіга неїде.Шумка тоже неособо краща машина велика коли їдеш більше 120км то ніби літаком на взльот ідеш все гудить шумить... Одно що радує то розхід + - 8л..я невеликий спец але думаю на таку машину треба класти 6-ти циліндровий мотор а не 4-рьох як на седан. По матеріалах салону бажає кращого сидіння ніби шкіряні а вже в деяких місцях обдерлись пластик вже десь скрипить. Якшо брати її шоб їздити десь по бездоріжі то можна а для траси нема сенсу за такі гроші можна взяти кросовер якись або беушного німця якому там рік чи два і в набагато кращій комплектації.

Богдан
24 декабря 2018