Lexus 1 отзыв о Lexus ES 2022 года

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, качество сборки, коробка передач

Высокая цена автомобиля
Водители считают, что цена на этот автомобиль завышена

Смотреть все б/у Lexus ES 2022
Lexus ES 2022

Lexus ES 2022

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, качество сборки, коробка передач, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, шумоизоляция

Путешествия

Робота LEXUS ASSISTANCE.
У разі якщо у Вас сталася поломка гарантійного авто LEXUS на території Євросоюзу, на жаль, LEXUS ASSISTANCE Вам не зможе особливо допомогти, не дивлячись на потужну рекламу про сервіс, в частині надання підмінного авто, готелю і водія.
За фактом поламалася машина на території ЄС, рік після купівлі в автосалоні, сталося в п'ятницю, після звернення в LEXUS ASSISTANCE було наступне:
1. протягом трьох і більше годин приїжджає маніпулятор, кажуть потрібно забирати машину, при цьому сервіс вже зачинений, але менеджери з України кажуть, доставка авто виключно на сервіс. Питання: куди її будуть вести якщо сервіс зачинений, відповісти не можуть, але збереження гарантують, при цьому ви маєте віддати ключі та документи, а натомість нічого не отримаєте.
2. постійні обмани з боку менеджерів LEXUS ASSISTANCE в частині терміну ремонту машини, а також постійна відсутність інформації.
3.Підмінний автомобіль, згідно брошури LEXUS ASSISTANCE всі витрати покриваються по підмінному авто покриваються з боку LEXUS, а за фактом необхідно мати на рахунку як мінімум 1000$ - але це не факт, точної суми не знають, на що потрібна ця сума грошей якщо витрати всі за LEXUS пояснити ніхто не може. Також банк якої країни підходить теж не знають, не факт що підійде банківський рахунок Українського банку.
4. При евакуації машину пошкодили, більше 5-ти днів немає реакції від LEXUS, також відсутні терміни вирішення даної проблеми.
5.Гаряча лінія LEXUS тільки фіксує скарги але дій немає, також керівництво LEXUS зв'язуватися з клієнтом в принципі не хоче.
6.Контактні дані LEXUS Японія і Україна, а саме електронні пошти не надаються, скарги тільки офіційним листом поштою - живе в минулому столітті.
ПІДСУМОК: не розраховуйте на допомогу від LEXUS за територією України, не дивлячись на гарний сервіс при продажі авто та потужну рекламу з їхнього боку.

Смотреть все 61 отзыв об Lexus ES
  • Lexus ES 2013

Lexus ES 2013

Lexus ES 2013

качество сборки, объем багажника, тормоза

Мій перший Лексус, до цього що тільки не було. Це авто, просто фантастика! Я розумію що все це субьективно, але всі хто сідав у авто із знайомих , були приємно здивовані, авто дуже просторне навіть для другого ряду, виглядає просто вау, а пробіг нагадую 230 тис. Да в мене Соната була зі 100 пробігом і то виглядала у рази гірше, хоча авто дуже добре за свої кошти. Кажу одразу в мене не був Марк Левінсон, но музика фантастично грає, ось прям дуже фантастично. З приводу АКПП, то все дуже надійно, чітко, мій перший варіатор.В режимі гібрид, є затуп в 0.5 сек коли треба рванути, но у режимі СПОРТ це зовсім інакша автівка. Електро двигун + атмосферний працює у тандемі, та видає дуже круту динаміку а що саме головне, воно становиться різке і провалів немає зовсім. Я був дуже шокований від спорт режиму. Він тупо дає +30%. З приводу витрати палива то в літку 6-7 літрів в залежності від клімату та як давити. В мене був середній 6.7л.100, в зимку іллюзії пропали витрата 8-8.5. Не розумію чому така різниця, хоча батарею перевіряли все гуд. По обслуговуванню був шокований, ричаг коштує дешевше сайлентблоку. Я за ричаг у 2023 році віддав 850 грн без роботи,оригіналу не було на СТО. Тобто ціни дешевше десь ніж на корейця. РЕКОМЕНДУЮ авто на всі 100%!!!!

Олег

Смотреть все 946 отзывов об Lexus
  • Lexus IS 2001

Lexus IS 2001

Lexus IS 2001

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, коробка передач, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена, шумоизоляция

объем багажника, простор салона

Це було моє перше авто, та саме незабутнє. По надійності 10/10, по комфорту 10/10, авто привертає погляди та дає справжні емоції. З мінусів, слабенькі кузова, гниє задня частина, арки крепко гниють. По салону з мінусів це лише мало місцяя ззаді, та трохи замалий багажник, але для мене пацана, цього всього хватало, так по салону, нічого не скрипить і не мозолить, цікава приборка та зручне кермо. По керуванні, відмінно, підвіска спорт жостка, кайфова. По двигуну та коробці, їх вложити треба постаратися дуже добре, максимально надійні, з мінусів, двигун з пробігом великим підбирає масло, старі японці, коробка ідеал, ну й самий головний мінус, 4 ступка автомат, 6 циліндровий двигун, трохи не їде, обганяють Так автомобілем цілеом задоволений, рекомендую

Міша

Отзывы о моделях Лексус