Chevrolet 1 отзыв о Chevrolet Niva 2017 года

2.4
    2.0
    1.0

дизайн кузова, дорожный просвет, объем багажника, простор салона, тормоза

динамика, качество материалов, качество сборки, коробка передач, расход топлива

Смотреть все б/у Chevrolet Niva 2017
    2.4
Chevrolet Niva 2017

Chevrolet Niva 2017

дизайн кузова, дорожный просвет, объем багажника, простор салона, тормоза

динамика, качество материалов, качество сборки, коробка передач, расход топлива, стоимость обслуживания, управляемость, цена, шумоизоляция

Первый владелец 151 тыс.км 10 л / 100 км Семья

Третья машина Нива-Шевроле.Первая прошла 265 тыс вторая 165тыс км. Третья 2017 г.в прошла 15 тыс км. На втором т.о заменили левый наконечник рулевой тяги и правую шаровую опору. Заменили на коммерческой основе То есть за плату.СТО ПКФ"Слово" в Гор..Мотивируя тем,что нужно заказать детали на заводе изготовителе.Сейчас на спидометре !7 тыс Км.-Залюфтил правый наконечник рулевой тяги.С удовольствием купил бы японский или даже китайский , но нас вынуждают покупать наши внедорожники.которые не стоят той цены за что они продаются. И потом еще тратиться на ремонт всю дальнейшую жизнь Нивы-Шевроле.Стоит заменить подшипник ступицы передних колес и пошло ,меняй через каждые 2 или три месяца.Неужели конструкторы или инженеры завода изготовителя не читают наши с вами отзывы.Или им нужна только выгода.

Смотреть все 615 отзывов об Chevrolet Niva
  • Chevrolet Niva 2012

Плохо
Chevrolet Niva 2012

Chevrolet Niva 2012

100 тыс.км 12 л / 100 км Путешествия

Мав нещастя їздити на цій пародії на автомобіль трохи меншше року. Кажу зразу - це була службова машина. Купити таке корито в особисте володіння можу побажати тільки найгіршому ворогу. Машина для дуже багатих людей, тримати Крузак думаю дешевше, ціни на запчастини космос, а поламатися може просто простоявши ніч на одному місці. Перед виїздом треба проводити огляд машини згідно радянських інструкцій, бо з неї несподівано може щось відпасти або витекти. Вага порівняно з звичайною Нивою +450 кг, тому маючи аналогічний мотор на 1,7 літра і 80 лінивих напівдохлих конячок воно не їде, зовсім не їде, взагалі не їде. Наявність 5-ї передачі в принципі не зрозуміла, бо вмикати її можна лише з гори і бажано за вітром, а якщо ще увімкнути кондинціонер. І це при тому, що витрати пального у цього "дива" зовсім не демократична: траса 8-9 л/100, місто 13-15 л/100. По бездору воно також не їде, а сідає там, де звичайна Нива проходить граючись. Перелічувати всі поломки і суми вкладених коштів не буду, простіше написати, що не встигло зламатися. Апогеєм став випадок, коли заклинив передній лівий ступичний підшипник, обрізало ступичку і зрізало гайку з напівосі. Це все трапилось на ходу. І колесо лишилося триматися лише на гальмівному супорті. Коли у мого роботодавця визріло рішення продати це відро з гайками - радості моїй не було меж. Я навіть прокинувся раніше, щоб швидше її пофоткати і викласти в інтернет. Але... За три місяці менше 10 дзвінків і 2-двоє оглядин... Це при тому, що звичайні Ниви розліталися як гарячі пиріжки на вокзалі. І нарешті за кілька днів до Новоого року знайшовся чоловік, який став новим господарем чудо-автомобіля. Якщо ти колись це прочитаєш, то вибач мене... Висновок: є купа зайвих грошей, є бажання регулярно мати руки в мазуті, є бажання не від"їзжати далеко від дому і повна відсутність інстинкту самозбереження - це корито для Вас!

Сергей

Смотреть все 5189 отзывов об Chevrolet
  • Chevrolet Bolt EV 2018

Chevrolet Bolt EV 2018

Chevrolet Bolt EV 2018

динамика, коробка передач, простор салона, расход топлива, управляемость

Первый владелец 77 тыс.км Поездки в городе

Що скажу про Болта - динамічне із великим запасом ходу, підвіска в принципі не дуже жорстка норм . Із основних мінусів ,яскісь матеріалу салона - просто жах за свої гроші.Запчастини дуже дорогі ,особливо передня оптика і ходова частина ,взнавав коштує дорого ,як для такого класу авто.

Олександр

Отзывы о моделях Шевроле