Peugeot 143 відгука про Peugeot 2004 року

Peugeot 307 2004

дорожній просвіт, якість матеріалів, шумоізоляція

390 тис.км 4.8 л / 100 км Поїздки в місті

Катаю на пежо 307 1.4 hdi в універсалі. Найбільший мінус - це те, що з таким мотором комплектації топової не буде. Але, розхід літо 4.2 по місту, динаміки на трасі вистачає переважно їду 90-110, в обслуговуванні дуже дешева через простоту конструкції мотор 8 клапанів, без інтерв\'юера, ставився на дуже багато авто, в тому чисті й форд, тойота, авто в рідній фарбі корозії немає в жодному місці. З мінусів це слабенька шумка вирішується за 100$ шумкою дверей, арок і багажника, погана якість штатної аудіо системи колонки кріпляться до дверних карт, від чого вони від потужніших колонок вібрують, освітлення середньої якості через відсутність протитуманок суб\'єктивно, вказується відсутність лінзи, вирішив встановленням філіпсовським ледом + противотуманками з лінзою, але обов\'язково після таких дій на регулювання світла, тканина салону швидко стає грязною. Але, як на мене, ці всі мінуси траплятимуться і на всіх інших 15-20 річних авто

Peugeot 307 2004

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дорожній просвіт, витрати палива, шумоізоляція

Peugeot 307 с.с. купе кабріо. Авто на 2 літровому двигуні, доволі потужне, швидкість набирає миттєво, в управлінні приємне. На швидкості поводить себе чудово. Великий багажник, навіть при відкинутому дасі.
З мінусів хіба низький кліренс можу віднести.
Витрати пального приблизно 9-10 літрів місто і 7 літрів траса.
По витратам мені здалось обслуговування недорогим, при тому що міняв практично всю ходову і ремінь ГРМ.

Peugeot 607 2004

Peugeot 607 2004

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна, шумоізоляція

динаміка, гальма

312 тис.км 11 л / 100 км Подорожі

Надійне авто, просторе, кузов оцинкований, практично не ржавіє, запчастини не дорогі, майже все можна замінити самому.

Peugeot 206 2004

Peugeot 206 2004

дизайн кузова, динаміка, коробка передач, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, шумоізоляція

Машина 2004 года.
1.4.
75л.с
Брал как первую машину, зацепил дизайн кузова, уж очень она сладко выглядит.
Для её 1.4 с небольшим весом , она едет , и едет очень хорошо.
Маленькая , шустрая машинка на которой можно дать под хвост в потоке, рассекая между машинами, получая удовольствие.
Порой даже забавляли такие моменты, когда те же ланосы , Авео. [беру в расчёт машины , того же ценового диапазона] со светофора.
Прошу заметить, брал осенью , в начале сентября.
Откатав всю осень, сделав сразу Т/О после покупки, не мог нарадоваться покупке , катался и не думая о проблемах , наслаждался моментом.
И так. Наступает время Зимы!
Выхожу очередным утром , завожу машину, а она не заводится, даже стартер не крутит, открывая капот в недоумении , заглядываю туда и не понимаю на что смотреть. Ха-ха*
А время то поджимает, я опаздываю.
Отменив все планы , скидываю клеммы аккумулятора, в попытке завести что-то да получается, [ кстати новый]
Сама машина не заводится , а вот непонятый писк в салоне , шум в динамиках, бегающие дворники и спидометр с тахометром - это присутствует.
Оттянув машину на сто, никто не мог понять и разобраться в чем причина , и даже через комп не могли увидеть что да как.
Перезвонив с 10 СТО и электриков , вуаля , нашёлся один кто, решился заняться Пежо.
Спустя 5 дней я пришёл забирать.
Причина была в следующем: сказал прощай ЭБУ, перепрашивали.
После ездил так же, радовался жизни.
Приобрёл новые фары , прямоток, диски.
Порадовался ещё немного , перестал работать стартер , его тоже под замену.
А сейчас начнётся самая его больная тема , это плавающие обороты на низком уровне топлива.
Сменили клапан ХХ, почистили дроссель , все до попы, само ушло со временем как-то.
Вернёмся к этому позже.
Дальше начались проблемы с температурным датчиком.
На холодную вкл зажигание , и стрелка взлетает вверх, как Хер с утра , и сук не падает , спустя мин 10 опускается, и все время работает вентилятор.
Поменяли термостат , датчики, все до попы.
Проблема так же само, как пришла так и ушла , сама по себе.
Ошибок по компу , опять же таки не выдаёт.
Далее пошла замена сцепления в сборе.
Помпа, ГРМ замена.
Топливный Насос- замена .
Замена Гур ремня , всех роликов.
Полуось левая - правая, замена.
Замена подушек двигателя.
И решил я наколхозить задний спойлер , это то, без чего это авто не имеет виду, как по мне.
В общем, что скажу, авто супер, как для первой машины , в обслуживании не дорого, но заправлять устаёшь, если любишь держать педаль в полу , [, а в этой машине только так и происходит]
До 0-100 / 10сек
Максимум на трассе выжимал 150км
Расход по трассе 5.5
Расход по городу 10-11
Очень необычная машина , живущая своей жизнью, сама ломается - сама чинится .
Я ею доволен , но пришло время прощаться и брать авто классом выше.
Авто стоит внимания, и внешний его вид так же.
Несмотря на небольшие габариты.
И в этом большой плюс этому авто.
Траты на ремонт небольшие.
Но когда ремонтировать надо часто, то конечно бьет по карману и начинаешь замечать, что кто-то в вашей семье наглеет.
Динамика супер , управляемость тоже, а вот шумоизоляция, это просто ужас, в 5:00 даже с закрытыми окнами слышно как орут собаки в частных домах, поют птицы, где-то поезда ездят , люди говорят рядом и такое ощущение , что едешь с отрытыми дверьми.
Дорожный просвет тоже маленький, но для этого авто нормально.

Peugeot 307 2004

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, шумоізоляція

300 тис.км 5.5 л / 100 км Сім'я

Надзвичайно надійний двигун hdi 1,4, ходова жестока, дуже добре тримає дорогу на любій швидкості, яка можлива з цим двигуном, розгоняв до 150 по навінаиору; витрата пального найменше компьютер показав на пробігу Щецин - Черкаси 1600 км : 3.6 л з обгонами і швидкісттю 110-120, при 90 буде трохи більший. Назовіть мені хоч одну машину будь яку разбрендовпну з таким витратом палива? Пробіг за 300000, двигун ще не вскривпвся, за пробіг 1700 до кордону Польща Германия і назад 1600 долив
100 г масла. В місті масло не бере. Німці і японці хай відпочивають.
Салон дуже якісний зручний і продуманий,
З мінусів :дуже жестка задня балка, проблема з дісплеем бк, пропадає видимісить при нагріву і кнопка 5 двері виходе з строю і не коректно працюючий клімат а також запаска кріпиться здолу, не зручно, якщо зломаєтся механізм її криплення, буде їздити в багажнику. Ще зимня витрата пального може бути аж до 8.5 л в місті, це я вважаю забагато для такого об\'єму. Влітку я рахую 5, 5 місто, трасса, дешевше ніж маршрутками.
Кліренс супер, паркую її на бордюрі, ніколи ще не чипляв дном.

Peugeot 206 СС 2004

Peugeot 206 СС 2004

Тачка огонь. В обслуживание оригинальными запчастями радует, очень дёшево, динамика шикарная, салон интересный, клиренса с головой, не ломается, тормоза отличные, Единственно шумно немного в салоне, но это кабрик. По трассе при 100 реально 5 литров. Климат, как и печка легко справляются.

Peugeot Partner пасс. 2004

дизайн кузова, динаміка, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

Практичний сімейний автомобіль. Гарний огляд та просторий салон. Економний та не вибагливий. І причеп тягне і пасажирів везе. Недорогий в ремонті та міцна витривала підвіска. Єдиний недолік це низький кліренс який заважає за межами доріг с твердим покриттям.

дорожній просвіт

Машинка чудова, практична для сім\'ї саме те що потрібно, можна подорожувати і їздити в місті. Двигун 2.0 hdi один з найкращих потужний і водночас економний. Авто задоволений якщо буду міняти буду брати "царя зверей" тільки новішого і обов\'язково з двигуном 2.0

Peugeot Expert пасс. 2004

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

якість матеріалів, коробка передач, шумоізоляція

400 тис.км 7 л / 100 км Подорожі

Впечатление от автомобиля хорошее, вместимый, но в то же время компактный, хоть и макси база но узкий полезть можно везде по сравнению с тем же Вито. Но по салону от задних дверей до передних сидений 240см, в то же время в Вито 220см. В общем удобный, комфортный, вместительный автомобильчик, даже можно сказать надежный. А так же оцинкованный.

Peugeot 307 2004

дизайн кузова, якість матеріалів, якість збірки, простір салону, вартість обслуговування, гальма

динаміка, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива

Не бувши прихильником французького автопрому, отримав від користування авто досить позитивні враження. Комфорт на рівні. Досить якісні матеріали оздоблення салону. Розхід пального не маленький - 10-13 л. бензину. Тут, думаю, всі питання до 4-ступінчатої коробки автомат. Роботу самої коробки я б оцінив на 3 з 5. Є постійний кидок при понижених з 2 на 1 передачу, хоча по діагностиці всі показники в нормі. В коробці будьте готові міняти саленоїди, з ними тут проблема - це норма для цього типу коробки. Робота по заміні із запчастинами коштувала близько 4к грн. За час експлуатації автомобіль жодного разу не підвів. Ціни за комплектуючі - помірні. Розуміючи — це хороше авто на автоматі для їзди містом.

дорожній просвіт

Прекрасна практична машинка дуже м\'яка підвіска, вмістима, якщо буду брати іншу обов\'язково буду вибирати, ,Царя зверей\'\'

Peugeot Boxer груз. 2004

якість збірки, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, ціна

Бусом дуже задоволений.
До Мотора і паливної не торкався. При якісних деталях підвіска ходить від 2 років без заглядань. Розхід від повного до повного близько 8 літрів, по трасі на літр менше якщо потихеньку. Абсолютно за ці гроші машина просто бомба!!! Той випадок коли вона не витягує бабло а заробляє.

Peugeot Expert пасс. 2004

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість

дорожній просвіт, гальма, ціна, шумоізоляція

Авто для сімї чи малого бізнесу просто супер. Витрати на обслуговування мінімальні. Серйозних ремонтів не було. Тоді 7900.

Peugeot 307 CC 2004

Peugeot 307 CC 2004

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дорожній просвіт, коробка передач, шумоізоляція

Середнього класу, дизайн не поганий, комфорт на 4 із 5, по обслуговуванні не дорогий.

Peugeot Boxer груз. 2004

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, ціна

шумоізоляція

400 тис.км 10 л / 100 км

Очень надёжная машина. Мотор и ходовая вполне выдерживает сложности наших дорог.

Peugeot 407 2004

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, гальма, керованість, ціна

дизайн кузова, витрати палива, вартість обслуговування, шумоізоляція

Хороший автомобиль. Но требует постоянного ухода. В некоторых моментах дорогой в обслуживании.

Peugeot Boxer груз. 2004

об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, ціна

285 тис.км 8.2 л / 100 км Комерційні перевезення

Проста робоча конячка. Для роботи і господарства ідеально. Перед цим користувався т4, в ньому набагато менший об\'єм буди, дорожчі запчастини. Рекомендую всім хто хоче просте авто для обслуговування свого бізнесу чи господарства.

якість збірки, вартість обслуговування

Хороший роботяга, невибагливе авто, доступні ціни обслуговування, оцинкований кузов

Peugeot Partner пасс. 2004

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, ціна

якість матеріалів, якість збірки, керованість, шумоізоляція

Надійний, невибагливий, комфортний, з великим багажним відділенням, легко обслуговувати власноруч

дорожній просвіт

Авто супер, реалии превосходят ожидания, комфортное, лёгкое в управлении, резвое, отличное исполнение материалов салона, оцинкованный кузов, 9 подушек безопасности, двух зонный климат контроль, автоматическая система распределения тормозных усилий (тормозов), антизанос - очень эффективна в зимний период, бортовой компьютер, заводская акустика довольно таки достойна и по чистоте исполнения и по громкости, ещё могу отметить колеса шестнадцатого радиуса.

Відгуки про моделі Пежо