Mazda Відгуки про Mazda MX-30

На жаль, по Вашому запиту відгуків не знайдено.

Уточнити пошук

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 3299 відгуків про Mazda
  • Mazda 323 1994

Mazda 323 1994

Mazda 323 1994

дизайн кузова, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, керованість, ціна

динаміка, дорожній просвіт, витрати палива

Сім'я

Хочу поділитися враженнями від володіння маздою 323 bg в кузові седан. Дуже гарний варіант першого авто. Обирали так, щоб була на автоматі, невелика та більш менш в пристойному стані. Порада майбутнім власникам: в першу чергу дивіться на стан кузова, бо це головна проблема цієї машини. Нажаль через свій вік схильна до іржі. Але це єдина та головна проблема цього авто. А загалом - ідеальне перше авто за 2000$, яке не витрясе з вас останні гроші. Обслуговування недороге, трохи дорожче лади або ланоса. Всі запчастини є в наявності, є багато якісних та недорогих аналогів. Незважаючи, що в цілому машина невелика, на задніх сидіннях не тісно зі зростом 180, ще залишається простір, навіть якщо передне сидіння повністю здвинуте назад. Сів після нього в Хендай Акцент - там просто неможливо сидіти на задньому ряду, при тому, що машина трохи більша. Вмісткий багажник - влізе все, що будете возити і навіть більше. Низький кліренс вирішується проставками під пружини. По місту його в цілому достатньо. Всі агрегати надійні, навіть незважаючи на вік. Авто однозначно рекомендую, як варіант першого авто до 2000$, або для спокійного пересування.

Владислав

Відгуки про моделі Мазда

Хочете придбати Мазда МХ-30 та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Mazda MX-30 від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж Відгуки відгуків про Мазда МХ-30 будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.