Mazda 1 відгук про Mazda 6 Universal

Кращий дизайн
Водіям подобається дизайн цього автомобіля

якість матеріалів, витрати палива

Дивитися всі вживані Mazda 6 Universal
Mazda 6 Universal 2009

Mazda 6 Universal 2009

якість матеріалів, витрати палива

Постійні проблеми з рульовою рейкою, жосткість, великий розхід палива - місто 12л.

Дивитися всі 3260 відгуків про Mazda
  • Mazda 6 2014

Mazda 6 2014

Mazda 6 2014

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

Ідеальний автомобіль! Подобався, що мені, що чоловіку, що дітям. В обслуговувані витрати були в основному на розхідники та один раз замінили генератор. Після першої 2003 року мазди, в цій сподобався більш сучасний дизайн, більш агресивний мотор і повна відсутність прояву корозії на кузову, лужена. Авто продали, але знов таки придбана Мазда 6 свіжіших років.

Iruna

Відгуки про моделі Мазда

Відгуки про Мазда 6 Universal по рокам

Хочете придбати Мазда та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Mazda 6 Universal від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 1 відгук відгуків про Мазда будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.