Honda 4 відгука про Honda HR-V 2016 року

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач

Висока ціна автомобіля
Водії вважають, що ціна на цей автомобіль завищена

Дивитися всі вживані Honda HR-V 2016

Honda HR-V 2016

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість

100 тис.км 6.5 л / 100 км Сім'я

Маневрена, чутлива до керма, економна та надійна машина. Дуже якісна та м\'яка підвіска, кліренс 185 мм. В мене була: максимальна комплектація EXL AWD. Салон: якісний пластик та шкіра, усі блоки управління зручні та зрозумілі, нічого не скрипить. Важкі двері, які легко закриваються. Повний привід, в мене був шкіряний салон сірого кольору, люк, без ключового доступу, датчик світла, підігрів сидінь, підігрів дзеркал, 2-х зонний клімат контроль сенсорний, круїз контроль, дві камери: камера заднього виду три положення та камера бічного виду у правому дзеркалі, Magic Seat - максимальна ергономіка в салоні завдяки фірменої опції трансформації салону, підйому задніх сидінь. Автоматичні склопідйомники. Електричне гальмо стоянки Electric Parking Brake і система Automatic Brake Hold, яка запобігає рух автомобіля після повної зупинки і до натискання педалі газу. Нова система повного приводу Real Time All-Wheel-Drive AWD, яка за допомогою електронного управління одержує інформацію від численних датчиків розподіляє крутний момент між передньою і задньою віссю в залежності від дорожніх умов в режимі реального часу. Фірмовий ECO-режим. Простий надійний двигун 1.8 на який легко ставитися ГБО. Прекрасний кросовер з хорошому керованістю і прохідністю. При обгоні легко набирає швидкість. Дорожній просвіт 185 мм, що як раз підходить для наших доріг. Влітку прохолодно, а взимку тепло, нічого не заважає. Багажник нормальний для побутових потреб. За рік, крім ТО, нічого не робив. Автомобіль відповідає своїм задачам та ціні.

Honda HR-V 2016

дизайн кузова, динаміка, об`єм багажника, простір салону, гальма

Машина була пригнана з США. Зборка мексиканська, як на мене хороша, двигун - супер. Якість матеріалів салону не преміум класу. В мене салон зі світлої тканини комбінований з еко шкірою, сидіння дуже маркі навіть крапля води лишає пляму. Проте це дрібниці і вирішуються чохлами.
Дизайн зовні і зсередини цікавий і нестандартний. Дуже просторий салон для всіх пасажирів незважаючи на досить компактний розмір авто. Цікава конструкція задніх сидінь, що дозволяє при складанні їх, перевозити великогабаритний багаж, навіть велосипед. На дорозі веде себе дуже добре. Двигун і варіатор повністю влаштовують.
Прекрасние сімейне авто для міста.

Honda HR-V 2016

дизайн кузова, якість матеріалів, коробка передач, ціна

динаміка, керованість

40 тис.км 12 л / 100 км

Все хороши , супер , отличный авто. Хорошая машинка ! Отличная динамика при маленьком объёме !

Экономичность , надежность ,хорошая комплектация

Мне сразу не хватало какого то оформления на переднем бампере или может это такой вид недооформленный у черных автомобилей?

Езжу с марта 2016 .Взял 22 км на спидометре теперь 8890.Очень удобная , приемистая и можно сказать многофункциональная. На ней хорошо и по городу и за городом ....

Відгуки про моделі Хонда

Відгуки про Хонда ХР-В по рокам