Відгук Honda HR-V 2016

100 тис.км 6.5 л / 100 км Сім'я
Позашляховик / Кросовер Кузов
Більше 5 років Водійський стаж
2-3 роки Час володіння

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість

Маневрена, чутлива до керма, економна та надійна машина. Дуже якісна та м\'яка підвіска, кліренс 185 мм. В мене була: максимальна комплектація EXL AWD. Салон: якісний пластик та шкіра, усі блоки управління зручні та зрозумілі, нічого не скрипить. Важкі двері, які легко закриваються. Повний привід, в мене був шкіряний салон сірого кольору, люк, без ключового доступу, датчик світла, підігрів сидінь, підігрів дзеркал, 2-х зонний клімат контроль сенсорний, круїз контроль, дві камери: камера заднього виду три положення та камера бічного виду у правому дзеркалі, Magic Seat - максимальна ергономіка в салоні завдяки фірменої опції трансформації салону, підйому задніх сидінь. Автоматичні склопідйомники. Електричне гальмо стоянки Electric Parking Brake і система Automatic Brake Hold, яка запобігає рух автомобіля після повної зупинки і до натискання педалі газу. Нова система повного приводу Real Time All-Wheel-Drive AWD, яка за допомогою електронного управління одержує інформацію від численних датчиків розподіляє крутний момент між передньою і задньою віссю в залежності від дорожніх умов в режимі реального часу. Фірмовий ECO-режим. Простий надійний двигун 1.8 на який легко ставитися ГБО. Прекрасний кросовер з хорошому керованістю і прохідністю. При обгоні легко набирає швидкість. Дорожній просвіт 185 мм, що як раз підходить для наших доріг. Влітку прохолодно, а взимку тепло, нічого не заважає. Багажник нормальний для побутових потреб. За рік, крім ТО, нічого не робив. Автомобіль відповідає своїм задачам та ціні.

Александр
02 серпня 2021