Fiat 5 відгуків про Fiat Fiorino Combi 2008 року

якість збірки, якість матеріалів, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування

Низький рівень комфорту
Комфорт автомобіля залишає бажати кращого

Дивитися всі вживані Fiat Fiorino Combi 2008

Сім'я

Хороше, безпечне, надійне авто. За 9 років експлуатації зрозумів, що автомобіль практично не ламається. Двигуни ходять дуже добре, ходова витримує наші дороги. Електрика не барахлить ніколи. Коробка працює ідеально, без проблем. Проблемне лако покриття, як і в інших бюджетних автомобілях, тобто облазить лак при не правильному поліруванні. Автомобілем задоволений, для сім\'ї, бізнесу, траса, місто, ідеально підходить. В містке, економне, надійне. Розхід від 3,8-6,5, при моїй їзді. Потужності хватає на таке авто. Їде краще ніж кадік, кенго, і його брати.

Fiat Fiorino пасс. 2008

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

об`єм багажника, витрати палива, шумоізоляція

Юркий городской "каблучок", отличный выворот руля длина 386см... развернуться можно и припарковаться везде. запчасти сравнительно не дорогие и они есть, кузов оцинкован.

Fiat Fiorino пасс. 2008

Авто дуже динамічна і маневренна!дизайн бомба!економічна.недорога в обслуговуванні.вся лужена не гниє.

Низькувато передній самнер.

6.5 л / 100 км Подорожі

Авто просто ракета!дуже динамічна і маневренна на трасі!хто пише що не їде той ніколи не сидів за кермом такої машини!бензин намного жвавіший від дизельного я сам порівнював.дуже удобно сидіти за кермом і гарний обзор.трасу тримає ідеально ніяких кренів і заносів повірте на слово. ABC зупиняє плавно і швидко.дуже міцна ходова за 10 років була на шпільках.запчастини не дорогі і всі оригінальні ніякого китаю.по ямах їде плавно на трасі мало жорсткувата саме і за ходової.а сам дизайн говорить за себе вона дуже помітна серед інших авто.в середині багато місця хоч ззовні і здається маленька.для сімейного користування ідеальне авто!

Fiat Fiorino пасс. 2008

Надійне авто не підводило ніразу

Дуже жостке,тверде всі ями відчуваються

Добре,рекомендую,головне щоб небуло бите,в загальному хороше авто,маленький розхід,запчастини не дорогі

Fiat Fiorino пасс. 2008

якість збірки, простір салону, витрати палива

Економна ,комфортна і надійна машина, варта Вашої уваги. Ідеально підходить для сім`ї і відпочинку, для тих кто проводить багато часу за рулем. Крім того, завдяки інноваційним турбодизельним двигунам MultiJet II, перевагами Fiat Fiorino є великі інтервали техобслуговування, низькі витрати на ремонт і споживання змішаного циклу всього 3,62 л/100 км. Доречі Fiat Fiorino отримав нагороди вже третій рік поспіль у номінаціях Кращий легкий фургон 2014 від журі Van Fleet World Honours 2014. Журі оцінило його високе корисне навантаження, універсальність і низькі експлуатаційні витрати. .

Відгуки про моделі Фіат

Відгуки про Фіат Фіоріно Комбі по рокам