Citroen 3 відгука про Citroen C5 2016 року

4.9

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки

Висока ціна автомобіля
Водії вважають, що ціна на цей автомобіль завищена

Дивитися всі вживані Citroen C5 2016

180 тис.км Сім'я

Прекрасна, велика, просторна, красива, не дорога в обслуговуванні. Дуже динамічна, м\'яка, економна машина.

ціна

170 тис.км 4 л / 100 км Подорожі

Дуже задоволений автомобілем!Мотор 2,0 їде добре, економний. паркуватися незручно, двері практично закриваються самі.наразі замінив масло та фільтри ціна нормальна.

все круто

нет

Я единственный владелец автомобиля, за все время эксплуатации - нареканий никаких, ни разу не подводила, менял расходники ежегодно и все как часы. Трасса это стихия для данной машины - уверенно идет как по прямой так и в затяжных поворотах на скорости.Салон это вообще отдельная тема. Когда сел первый раз за руль - почувствовал себя в водителем космолета. Цифровой спидометр очень удобен и нисколько не отвлекает от вождения, хотя подсветка и адаптивная. я ставил на самую яркую и на дороге она вообще не мешает. Руль удобно лежит в руке и не требует никакой корректировке при движении.Цвет еще одна её достопримечательность. Называется темный асфальт, После мойки на солнышке очень красиво переливается...

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 296 відгуків про Citroen C5
  • Citroen C5 2010

Citroen C5 2010

Citroen C5 2010

якість матеріалів, об`єм багажника

дорожній просвіт

174 тис.км 5.5 л / 100 км Сім'я

авто зроблене саме для сім.ї, просторий салон,великий багажник,жвава на ходу та має дужеплавний хід,за малі гроші шикарна комплектація, якісний пластик в салоні, не скрипить, не тріщить,фаркоп при необхідності ховається під бампер, двигун дуже економний ,за 2,5 роки міняв тільки підшипник задньої ступиці ,із ьінусів це довга база через що важко паркуватись в місті

Владимир

Дивитися всі 1950 відгуків про Citroen
  • Citroen C5 Aircross 2019

Citroen C5 Aircross 2019

Citroen C5 Aircross 2019

Перший власник 120 тис.км 6 л / 100 км Сім'я

До вибору підходив дуже свідомо. Хотів змінити свій улюблений спортейж на сучасну машину. За кілька років проїхав десятки тест-драйвів – нічого не вражало. Випадково при тесті 3008-го побачив його. Проїхав та купив. Від авто завжди хочу радості при спогляданні, приємних відчуттів від знаходження в ній і звичайно ж насолоди від водіння. Авто виділяється з натовпу як зовні так і сучасною начинкою. Проїхав уже 115т витрата радує середній 5,9 л\100км. Багато їзжу між містами України та декілька раз по Европі. Середня, крейсерська швидкість на автопілоті 115 км/год. За 3 роки та 6 місяців жодного нарікання на авто. Завжди задоволення ввд водіння та сучасного вигляду. Не дивлячись на балку сзаду - подвіска дуже м'яка. Головне не переїзджати лежачіх поліцейских на швидкості, та не заходити в різкі повороти на неровній дорозі на швидкості. Комплектація дуже висока. Після купівлі, за допомогою спеціалістів та прошивки, відкрив такі опциї як автодальній, автопарковку та діагностіка шин. Всім раджу цей автомобіль особливо з дизелем 2л 180 коней та 8 ступеневим автоматом від aisin.

Едуард

Відгуки про моделі Сітроен