Отзыв Renault Grand Espace 2005

Семья
Минивэн Кузов
Более 5 лет Водительский стаж
1-2 года Время владения

дизайн кузова, динамика, качество сборки, коробка передач, объем багажника, простор салона, расход топлива, стоимость обслуживания, цена, шумоизоляция

качество материалов, тормоза, управляемость

Отзыв

Ідеальний мінівен!!!!
Вічний кузов не гниє, луджений каркас, капот і двері алюміній, багажник полікарбонат, крила пластик.
Мотор 2.0 бензина - турбо.... перетворює 7-ми місткий сарай в космічний корабель, шалена динаміка як для майже двох тонного мінівена. на автобані мені моргати всякі бехи і аудюхи, щоб я їм уступав дорогу.... швидкість 135 км/год, а я просто жав газ і вони не встигали за мною!!!!
Кузов максі - повноцінних три ряди сидінь, для дорослих, а заді є ще місце для сумок. Салон трансформер, всі сидіння можна індивідуально настроювати і знімати. Конкуренти хіба шевролет гранд вояжер і самянг родіус, але вони гниють, і мають значно більший розхід палива, в вояжера так,як у всіх америкосів бенза 3,3! а в радіуса дизель 2,8!
І ще одним плюсом є розмір штатних коліс 17\' 230/60 що в поєднані з досить м\'якою підвіскою робить їзду по наших "ідеальних" дорогах дуже комфортною!
Короче ставлю ГБО - і отримую ідеальний мінівен.
З мінусів можна вважати розмір дзеркал, хоч я привик, і салон зроблений не з дуже якісних матеріалів, з часом починає скрипіти і дзеленчати
Ну і відсутність повнопривідної версії.., але це вже зовсім інша історія....

олег
29 июля 2019