Отзыв Kia Sportage 2020

20 тыс.км 6.5 л / 100 км Путешествия
Внедорожник / Кроссовер Кузов
Более 5 лет Водительский стаж
1-2 года Время владения

Отзыв

"Міліони чоловіків не могуть помилятися..."Всі знають цю фразу і її використання, в подібному векторі вибирав авто і я.Інтернет-портали, тести і консультація менеджера з продажу Тараса схилили вбік покупки даного авто.Через 45 днів буде рік як карантинний "бегемотик"з\'явився і нашій сім\'ї.Дитячих хвороб не виявлено, двигуна 1,6 для водія і пасажира вистачає, при повному завантаженні треба тримати 2,5 тис. оборотів і вище для виконання обгонів, окрема тема тиша в салоні, комфортна підвіска, круїз контроль і зручність для водія і пасажирів, особливо другий ряд з відкидними спинками, обігрів керма і сидінь не оцінив, може для діток так.Зимова гума на 16 дисках показала себе добре, не може не радувати розхід 6,5,літом було 6,2,класне електрохроматичне дзеркало заднього виду не сліпить, з зеленим відтінком, гарно затоновані вікна в комплектації комфорт, і добре що немає лишнього лаку в оздобленні інтер\'єру, на інших моделях відмічають дряпучість цих вставок, мої пасажири відмітили більшу зручність при їзді на дальні відстані в порівнянні з Октавією з балкою, не заважає центральний тунель, двозонний клімат і зарядка телефонів під рукою, для мене зручний підлокітник і немає в моделях доплати за колір, лак.Моя думка - докатка має бути, різниця між вагою повноцінного колеса і докатки 10 кг, з плюсів більший об\'єм багажника всі заявлені 466 л.На лобовому приємна синя смужка зверху, дрібниця, а приємно. Тест-драйвіть і вирішуйте, авто на свою ціну, буде цікава думка інших власників, що там з дизелями 1,6?

сергій
12 марта 2021