Audi Отзывы о Audi TT RS

К сожалению, по Вашему запросу отзывов не найдено.

Уточните параметры поиска

Смотреть все 3142 отзыва об Audi
  • Audi A4 2000

Audi A4 2000

Audi A4 2000

дизайн кузова, динамика, качество материалов, качество сборки, коробка передач, объем багажника, простор салона, расход топлива, тормоза, управляемость, шумоизоляция

дорожный просвет, стоимость обслуживания, цена

395 тыс.км 7.5 л / 100 км Поездки в городе

Привіт. Відгук про колишню автівку якою володів майже 2 роки. AUDI A4B5, двигун 1.9tdi AJM, насос-форсунка, багато чув з приводу того що насос-форсунки проблемні і тд., можливо мені пощастило, а можливо просто авто мало належний догляд. За весь час володіння авто не було нічого критичного, жодного разу не підвело, звісно були поломки, але дрібні типу згорів насос омивача чи зламався вакуумний кран пічки. По двигуну є болячка - це потіння маслом по прокладці клапанної кришки, що я ніяк не міг вилікувати, а купувати нову кришку за 200$ не зовсім хотілося. Мотор тяговитий та дає гарну динаміку за прийнятної витрати палива - 7.5-8 по місту та 5-6 по трасі. Коробка не викликала питань ніколи - звичайна 5ст, навіть за 24 роки все вмикалось плавно та чітко. Підвіска - це страх кожного хто їздить на ауді чи пассаті в кузові Б5, бо вона нереально дорога відносно ціни машини, ще й з нашими дорогами ламуча і часто потребує уваги. Зате якщо авто моноприводне то ззаду просто балка і два сайлента які міняються раз в 100тис. Салон - якість матеріалів дуже гарна, за стільки років стерся тільки руль в верхній частині, трохи обліз софт-тач на картах дверей та обвисла стеля, яку я перешив. Кузов - цинкований, якість металу добра, сколи не цвітуть навіть за рік, якщо ще збереглася заводська фарба. Особисто у мене були проблеми по кузову - прищ на стойці лобового скла який я не помітив при покупці, та гниль на середньому крилі яке просилося на заміну. Не сподобалося світло в авто, розумію що більш за все винний час та вигорівші лінзи з відбивачами. Загалом враження позитивне про авто, заводських болячок у машини не багато і вони вирішуються. Довго вагався чи продавати чи їздити на ній далі, але вік бере своє, і нажаль метал не крепшає з часом.

Богдан Владимирович Фесюк

Отзывы о моделях Ауди

Хотите купить Ауди ТТ РС и сомневаетесь в правильности выбора комплектации или модификации? Читайте отзывы о Audi TT RS от владельцев, на личном опыте которых разобраны плюсы и минусы авто, проблемы в эксплуатации и обслуживании. В каталоге автоотзывов на AUTO.RIA собрано более Отзывы о Ауди ТТ РС любых годов, комплектаций и модификаций, которые предназначены помочь Вам с правильным выбором машины.