Volvo 97 відгуків про Volvo XC60

динаміка, простір салону, якість збірки, дизайн кузова, керованість

вартість обслуговування

Дивитися всі вживані Volvo XC60
Volvo XC60 2013

Volvo XC60 2013

Гарний, надійний, найбезпечніший автомобіль. Це мій перший Вольво на який я пересів з японців, закохався як в марку так і в саму модель. 5+

1.2

Volvo XC60 2010

дизайн кузова, якість матеріалів, якість збірки, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, ціна

140 тис.км Сім'я

В автомобили бесит всё:
- салон - маленький, голова водителя и переднего пассажира упирается в потолок, сзади маленькое пространство для ног. Неудобное пространство для водителя, неудобное расположение руля, при езде затекают ноги и руки.
- кузов - гниёт
- ремонт - дорогой. При ремонте нужно разобрать пол машины, чтобы выполнить какие-либо работы и при этом нужно умудриться не сломать что-нибудь дополнительно.
- расход топлива - большой.

Volvo XC60 2009

Автомобіль шикарний для місцевості, як для жінки та для чоловіка, великий багажник , комфортна підвіска , комфортний в управлінь, РЕКОМЕНДУЮ.

Volvo XC60 2012

Не автомобіль а танк з емоціями! Після Вольво розглядаю тільки Вольво! Пригнав авто з Європи з пробігом поза 300 тисяч, 2.4 дизель D3 на повному приводі та автомоті! За пів року експлуатації жодних нарікань, жодної помилки, жодних зауважень! Зимою відїздив на літній резині, її просто непотрібно міняти на зимову... це тяжко обяснити але авто зимою на літній резині несідає ніде, небуксує, незаносить! Я впевнено можу заявити шо повний привід Вольво на одному рівні з Кватро у Ауді, а всім решта на голову вище! Авто безвідказне, знаю людей які відїздили по 800 тисяч і немають жодних проблем! Ліпшого кросовера для України і непридумаєш, за пів року нашої дороги ходова як нова, на солярку погану незвертає уваги, ніяких свірчків і скрипів по салону! Великий, високий, вмісткий, швидкий, динамічний, за рулем відчуваєш себе дуже впевнено, ні одна марка недає такого відчуття! Авто непадає в ціні як інші марки! Вартість обслуговування досить адекватна! 350$ -комплект ремнів грм та генератора, масло, фільтра та тормозні колодки по кругу! Рекомендую розглядати тільки дизельні Вольво! Один нюанс який мені несподобався це жорстка підвска, авто досить тверде, але для наших доріг воно і накраще-менше потрібно робити ходову!
Рекомендую всім цю Шведську красуню!

Volvo XC60 2009

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

262 тис.км Сім'я

Купляв у Швейцарії з пробігом 243 тис. км. Комплектація SUMMUM. За півтора року проїхав 19 тис.км переважно по Києву, 2 рази їздив на море в Затоку. По авто не робив взагалі НІЧОГО! Продав позавчора з пробігом 262 тис.км. В авто все працює без проблем, перед покупкою новий власник приїхав на огляд з майстром, який займається ремонтом Вольво, зробили діагностику, поїздки на різних режимах, все без зауважень.
Коли зявиться знову фінансова можливість, знову куплю Вольво, на інші марки вже душа не лежить. Вольво є Вольво!

Volvo XC60 2012

Volvo xc 60 R-dising. Варто почати з того, що за допомоги даного автомобіля мені вдалось уникнути 3-ри ДТП, а це дуже важливо! Система автоматичного тормозіння City Safety 3-ри рази в пробках спрацювала. Можна дивитись в тел. чи заговоритись і зіткнутись з авто який з переду, а системи захисту від Volvo не допустить! Коли відбувається такий захист ти починаєш цінити даний автомобіль по справжньому!
Обслуговування даного автомобіля за 2-ва роки вийшло до 500$ замінив передні бліни, колодки, сайлінтблоки, суто одні розхідники й це нормально! Залежно де купляєте запчастини. Потрібно проводити детальний аналіз і шукати кращу ціну для себе, а не брати зразу в першому магазину.
2.0 дизель перед ведучий - мотор економний 7.5л на 100-км по трасі 8.5л на 100-км по місту
Класні враження від даного автомобіля, преміумсегмент, представницький, салон після 185.000 в дуже гарному стані;якісні матеріали які не можливо вбити! Рекомендую.

Volvo XC60 2008

Volvo XC60 2008

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, шумоізоляція

Лучшая модель у Вольво ! Динамика супер. Шумоизоляция отличная, расход топлива до 10 в городе, трасса 100 до 7 литров, если 140 будет до 10 это зимой, летом на литр меньше, рекомендую, аналогов просто нет.

Volvo XC60 2018

Volvo XC60 2018

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, шумоізоляція

вартість обслуговування, ціна

Перший власник 19 тис.км 10 л / 100 км

Сижу и думаю: - А что плохого бы рассказать за этот таз ?
Дизайн комплектация топчик, всё огонь куда ни плюнь, комфорт, шумка, динамика, управляемость в спорт режиме пневмы, расход, акустика, дизайн, качество отделки. Но всё же есть минусы:
Периодически ловит глюки ПО, выдало ошибку рулевого усилителя, хотя всё было ОК по ощущениям, и временный посторонний шипящий звук со всех динамиков, довольно сильный, до перезапуска.
- Зеркала заднего вида, внешние, это прям больное место, стоит похолодать - можно за механизм складывания забыть, лучше выключить сразу в настройках, отломать ограничитель легче просто.
- Сверчок в двери достал, так и не смогли исправить. Едешь такой 100+ ок да, тишина в салоне, легко играет музыка и тут на мелких неровностях "ЭТО" начинает тарахтеть, кил ми плиз, временно решаю это куском сложенного А4 между дверью и торпедой.
- Заглушки на дворниках вообще непонятно из какого пластилина сделаны, рассыпаются в руках, позор. Новые не купить, только с дворником или только верхние с резинкой, приклеил на супер -клей.
- Ну и цена естественно космос на всё, машина не для скупых.
- И ещё, мне кажется что садится батарейка в ключе, за 2 года использования, боюсь узнавать цену на сервисе.

Volvo XC60 2016

Коли чув вислів, що на Вольво їздять тільки кому за 50 дуже тішив.... казав собі не куплю. Але от я нею володію, і відчуття просто прекрасні. Просто прекрасний автомобіль, на ньому як на катері, дуже комфортно, але трохи жорстку авто. Комфортно, безпечно, динамічно, та стильно. Купив і дуже задоволений. Витирати на СТО як надзвичайний авто — ТО до 4000 грн. Заміна ГРМ - 2800 грн. Люблю Volvo ! Скажу щиро я зміню це авто тільки нове Вольво!

Volvo XC60 2016

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна, шумоізоляція

Залишаю відгук для тих, хто купуючи автомобіль керується реальними відгуками. Volvo XC 60 - авто яке я купив абсолютно випадково. Правда дизайн мені подобається давно. Побачив на площадці: посидів, поїздив і визначився, це то що я шукаю... Якщо коротко за 10 тис. Км: дизель 2.4 прекрасна динаміка, розхід траса - 6.8, місто з пробками та кліматом - 10, кліренс на будь-який бордюр можна заїхати. Комфорт просто супер, 700 км без проблем - 20 хв на каву. Якість салону прекрасно комплектація Ocean Race. Купа всіляких опцій — які дуже радують : поворотний ксенон, вебаста, підігрів лобового скла, електро багажник та інше. Дуже зручні та якісні рідні килими. Шумоізоляція — дуже добре. Вартість ТО: заміна масла та всі фільтра 3500 грн. Часткова заміна масла АКП -1700 грн. Вся сім\'я дуже задоволена, та з радістю їде на Любу відстань. Недоліки : трохи жорстка підвіска, але дуже гарно керується. Точно мій наступний автомобіль буде Вольво!

Volvo XC60 2014

Volvo XC60 2014

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, шумоізоляція

дизайн кузова, простір салону, ціна

Машина дуже сподобалася. Купляв з пробігом 150 тис. з Німеччини. Шукав з переднім приводом тому що для міста повного приводу не потрібно-лишня вага, більший розхід палива, і потенційні проблеми з муфтою після 200 тис. По місту розхід 7-8 літрів. По трасі розхід 5 літрів при 90 км/год, 6-7 л якщо 100-130 км/год. По мотору жодних проблем, заміна масла, лише фірмовий Фукс, кожних 15 тис. Сажовий поки що не турбує. Коробка 8 - ступенева дуже чітко працює, перед 200 тис. здійснив заміну масла в коробці.

Volvo XC60 2016

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

Перший власник 215 тис.км 8.5 л / 100 км

Всем привет.

Брал машину в салоне на Петровке по акции под закрытие модели за 52 К.
Комплектация Inscription, 2,4 D4 190 лс.
Езжу по 40-60 тыс.км./год
До этого за 4 года наездил 220000 на VW TIGUAN 2,0 TDI, 140 лс., который тоже брал новым.

Вкратце - машина супер.
Великолепная звукоизоляция. Для меня, как для человека, который много времени проводит в машине - это крайне важно. Только дизель шумноват, зато он старый мощный и надежный. Но в вышеуказанном Тигуане за 40К - я вообще не смог ездить, пока не сделал тотальную шумку у Фетуса. Тысячи за две, насколько помню.
Вообще с Тигуаном Вольво несравнима ни по одному из параметров. Ни по од но му. Земля и небо.
Управляемость - супер. А для кроссовера с клиренсом в 230 - наверное вообще космос. Абсолютно легковые ощущения.
Езжу аккуратно, но быстро. По трассе 150-170.
Двигателя 190 лс. мне достаточно. После Тигуана недели две - побаивался педали газа. Есть возможность заводской прошивки, благодаря которой станет 235 лс. - просто не вижу в ней смысла.
Устраивает практически все, а то что не устраивает - мелочи, типа отсутствия Apple CarPlay, и заниженного, по отношению к водительской двери подлокотника, что в длительной дороге крайне неудобно.
Из серьезных недостатков вижу только экологичную водную
и поэтому крайне нежную и чувствительную к царапинам краску.

Серьезных поломок за 210 тыс. не было. Расходники.
На 125000 поменял подшипники полуоси.
На 173000 задние амортизаторы.
Обслуживал только на родном сервисе.
Дизайн - штука субъективная, но я до сих пор любуюсь своей машиной.
Родной звук вполне приличный. Говорю как человек интересующийся.
Поскольку меня все устраивает, решил отодвинуть замену машины на 1-2 года и рубеж 300-350.
На электрический XC60

Volvo XC60 2012

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

Супер авто, знову купили таке ж тільки новіше.задовільняє по всіх параметрах.розхід не великий, висока, потужна, безпечна, прискорення миттєве, на швидкості не кидає, виїде будьте і не забуксує.безшумна чудова, двигун ледь чути.обслуговування недорого мастило і колодки.їздить роками не ламається.

2.6
Volvo XC60 2017

Volvo XC60 2017

динаміка, дорожній просвіт, об`єм багажника, гальма, керованість

дизайн кузова, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, ціна, шумоізоляція

Покупали с салона в Киеве на Бориспольском шоссе.Через пару месяцев покупки появился шум и писк в колесе,уже 2 года не могут на официале определить из-за чего этот шум. Фары потрескались,на официале говорят,что это из-за того,что лили не фирменный омыватель,хотя фирменный есть только зимний.Автомобиль стоит дорого,обслуживание в среднем по 10 000 грн.На официале только деньги требуют,сервиса ноль.

Volvo XC60 2012

Очень надежный и комфортный автомобиль. Управляемость 5+, динамика 5+, безопасности 5+.
Очень хороший расход топлива для 215 лошадей.

Volvo XC60 2011

Автомобилем очень доволен. Теперь я понимаю, почему у VOLVO самый высокий индекс привязанности к марке. Ни одна другая марка не дает такого чувства, уверенности, безопасности и спокойствия. Отдельной похвалы заслуживают сиденья: Киев-Одесса с одной 10-минутной остановкой для зарядки. Покупая этот автомобиль, больше всего боялся больших расходов на его содержание, но он оказался насколько надежным, что этот вопрос меня вообще никогда не беспокоил. За весь период эксплуатации не было ни одной непредвиденной или неожиданной поломки. Все узлы и агрегаты выхаживают расчетный срок службы. По двигателю и АКПП вообще не возникало даже малейших нюансов. Но все вышесказанное является следствием качественного и регулярного сервисного.обслуживания. Также, хотелось бы отметить низкую потерю стоимости авто. За аналогичные период, немецкие или японские одноклассники премиум -сегмента теряют больше в цене. Следующим автомобилем будет только VOLVO!

Volvo XC60 2015

Volvo XC60 2015

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, витрати палива, керованість, шумоізоляція

Прекрасный автомобиль: сделан добротно, изысканная внешность, эргономичный салон. Много инноваций. Расходы на ТО не больше и не меньше чем у конкурентов - 3,5-5,0 тыс. грн. Зато регламентный пробег составляет 20 тыс. км. Рекомендую. Общая оценка - 4.8, идеальных машин не бывает....

Volvo XC60 2010

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, гальма, керованість

витрати палива, вартість обслуговування, ціна, шумоізоляція

За 9 лет эксплуатации и 170.000 км пробега - заменил амортизаторы, подшипник редуктора 100$, передние подшипники, компрессор кондиционера, проклеил лобовое стекло. По ходовой пару рычагов заменил, уже не помню каких. Выводы делайте сами.

Volvo XC60 2011

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, витрати палива, гальма, керованість, шумоізоляція

Понравился автомобиль как концепция , реально не как у остальных . Управляемость, комфорт , расход топлива , мощность , клиренс, стоимость ТО - 6 тыс грн раз в 20 тыс.
Не понравилась стоимость запчастей и если поломка то уже нормально себе так.

Volvo XC60 2012

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, шумоізоляція

динаміка, якість збірки, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

Очень достойная машинка.
У ракеты не может быть маленького расхода.
Кто думает себе покупать или нет - пробивайте пробег.
150-170 тыс - это относительно нормальный пробег
больше 170-200 тыс - придется немного позаглядывать.
Старайтесь максимально использовать оригинальные запчасти
Удачи друзья-автолюбители

Відгуки про моделі Вольво

Відгуки про Вольво ХЦ60 по рокам

Хочете придбати Вольво ХЦ60 та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Volvo XC60 від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 97 відгуків відгуків про Вольво ХЦ60 будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.