Volvo 99 відгуків про Volvo XC60

динаміка, простір салону, якість збірки, дизайн кузова, керованість

вартість обслуговування

Дивитися всі вживані Volvo XC60
Volvo XC60 2019

Volvo XC60 2019

150 тис.км 5 л / 100 км Подорожі

Якість збірки на висоті,дизельні мотори міліонники,по трасі відчуття їзди як пливеш на яхті.Єдине авто це вольво з 2018х років де нереально зкрутити пробіг.Про безпеку я мовчу,адже вона одна з кращих у світі в цьому ціновому діапазоні.
Хтось пише про дороге обслуговування, дурня,всі запчастини коштують як на звичайний автомобіль, заміннків безліч,неоригінальні запчастини взагалі копійки коштують.Недешеві тільки кузовні запчастини адже вони міцні та безпечні тому і ціна.
Дуже задоволений дизельним 2л.дизель

Volvo XC60 2010

динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

вартість обслуговування

Машина потребує грамотного підходу і обслуговування, розраховувати, що 10-15 річний трупак з США або Європи не буде вам грати голову не варто. Комфорт підвіски - це жорстке авто, призначене для швидкої їзди по автобанах, для міст де розбитий асвальт - спочатку зробіть тест драйв, реально. Ходову можна зробити комфортною, але це буде коштувати грошей, доведеться змінити 4 амортизатори на "комфорт", оригінальні з/ч не дешеві, але і не настільки як розказують. Жорсткість оригінальної підвіски здебільшого відчутна при повільнії їзді в стилі пузотьорка повзе по ямах, дати газу і все ок. Ходова міцна, жоден сайлентблок, шарову, рейки, гідрач я не міняв. Двигун - навісне двигуна потребує уваги. Датчики і клапани по турбіні будуть грати мозок - замінив три! датчики тиску і два вакуумні клапани-актуатори, плюс герментизація впуску. Без грамотної діагностики ви самі не розберетеся. Потрібні фахівці по Volvo, ваговод вам не поможе і будете ходити кричати яке вольво погане. Часто рветься ремінь генератора. Може порватися навіть новий - причина - не пристає підкрилок правого колеса і камінці і часточки бітуму летять на ремінь. Потрібно звернути увагу. Салон - хороша шумоізоляція з заводу, скрипучий пластик панелі і дверей, потребує тотальної проклейки. Якщо ви високого зросту 190+ буде не ясно куди дівати ноги - подушка коротка, підтримка ніг відсутня, в дорозі затікатиме права і ліва нога від того що їх немає де приперти. Багажник - колосальних розмірів плюс пласка підлога. Влазить речі 180см при складених задніх сидіннях і довговимірні речі до 270см при складеному правому передньому сидінні. Надійний автомат, за три роки без питань. По самому двигину, жодних підтікань по форсунках чи прокладках. Все сухо і чисто. Витрата палива - у мене виходить 8.5-9 л/км, без різниці місто чи траса. Якби був автобан, де не треба гальмуватик кожні 300 метрів бо якийсь корч повзе 60 вийшло би менше. В статичному режимі на круїзі при 90км/год миттєва витрата 5.5л/100 км, при 140 км/год - 10л/100км. Повний привід дозволяє рухатися по любому дорожньому покриттю, по досить глибокому снігу висотою до порогів. Але це джип хоч і 21 сантиметр кліренс, пошкодуйте пластик. Для побутового виїзду до річки чи на пікнік, чи на дачу - жодних питань, жодних пробуксовок. Для офроуду є фіксація першої чи любої іншої передачі і асистент спуску з гори, система антибукс. При пробуксовці коліс придушує мотор, можна відключати частково. Динаміка - цифри говорять про 8.9 сек до 100, не рахував не знаю, але обгони виконуються в режимі, оцінив, натис газ в підлогу і готово. На трасі взагалі без проблем обганяти на любій швидкості до 180 км/год дуже швидко прискорюється. Але це при умові, що двигун не кидає чеки і всі системи в нормі. Також є спорт режим коробки, що дозволяє підняти обороти двигуна перед обгоном, щоб ще більше зменшити турбо затримку. Керованість. При штатній підвісці динамік на любій швидкості керованість дуже хороша. Після заміни на комфорт дещо збільшується валкість, але в допустимих межах без жахаючих розкачок. В цілому затрати за 3 роки на ремонт були мізерні, всі заміни здебільшого робилися бо хотілося щось змінити або природний знос гальмівної системи.

Volvo XC60 2011

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, шумоізоляція

Офіційне авто.215 к.с Я був 3 власником на пробігу 177 тис км. Автомобіль достатньо надійний та комфортний ї швидкий, попереднє авто БМВ х3 3.0д. без Сажового . Є з чим порівняти.
З болячок:
1. Підкачуючий насос в баку.машина не заводиться і помилок 0.
2. Акпп до 2016 року практично всі пинаютьсЯ і майстри запевняють що то норм від пробігу не залежить. Від 100тис км часті випадки. Ремонт 1200$ Тому і вирішив продати докласти і взяти з 2016 року.
3. Дренаж панорами затоплює авто по кісточки ніг Реально. Сморід якби авто утоплєнік.

1. Безпека. Реально сама встала як вкопана за 2см від машини в корку коли я задивився на красоту Львова.
2. Економія/ потужність ідеальний компроміс.
3. Кліренс і підвіска

1.0
Volvo XC60 2015

Volvo XC60 2015

дизайн кузова, дорожній просвіт

динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

Це просто жах, а не машина, особливо з Америки. Гірше машин я не бачив реально. Купляв на аукціоні, з пробігом 185тис км, по ромовам усіх для Вольво це не пробіг, АЛЕ для неї це завеликий пробіг, кусаю локті що купив її. Якщо її брати не з салона то це проблема нереальний. Мимо того що в місті в мене ними не займаються немає нормальних мастерів так запчастини на неї коштують як крило до літака. Багато чого немає в наявності в Україні і якщо наприклад зломився датчик якись низького тиску палива то машина може стояти більше ніж тиждень поки приїдуть з Європи на неї запчастини. На розборках теж проблеми з запчастинами так як всі вони оказується різні автомобілі і різні запчастини. Мало вони пересікаються між собою. Отже замовив я її в Америкі і в зв'язку з війною я за неї переплатив тисяч 3 доларів а також чекав її рік поки її довезуть в Україну. Удар був не великий, переднє ліве крило, накладка порога і все остальне все ціле. Насилу вона до мене добралась, я обрадувався вже думаю зроблю та буду їздити собі насолоджуватись. Як я помилявся... Весь пластик роздовбаний, все скрипить рипить, кріплення всі повідломувалися, пластик дерев'яний і це не пов'язано з експлуатацією Амереканців її просто воно таке і є, по якості салона це просто жесть гірше Китайця. Ідем далі, за цей період вона не погано так поржавіла Кажуть у Вольво крута якість кузова так от неправда! Жах, по зрівняню БМВ, Мерседес, Ауді типу конкурентів серед яких вони себе рахують просто не якісна, що збірка, що кузов! Ходовка... вона просто як табуретка, жорстка до неможу і із-за цього їдиш по ямах і воно в салоні все скрипить рипить, стукає просто немає слів... Так для розвитку оказується на неї 9 видів різних розмірів рульових тяг! І попробуй вгадатти який на неї ставиться, так же само і рульовий накінечник і все остальне. Ну цікаве ще тільки починається, висвітився ЧЕК помилка по датчику тиску палива високого тиску, я його вже ледь не купив, добре що одна людина підсказала що звичайна ОБД може брехати і потрібна тільки ВІДА офіційна якої в мене в місці немає. Знайшов електрика толкового продіагностували виявився датчик палива малого тиску... я його шукав 4 дня новий був тільки під замовлення з Європи аналогів немає і ціна 7тис я афігєл, найшов на розборкі за 4 тис грн бо не було часу чекати. Ідемо далі, потім вона мені показала пропуски запалювання 2,3 циліндр то є то немає, двигун троїть, свистить, тяги і динаміки немає. Поміняли місцями катушки се одно пропуски залишились в тих циліндрах що і були. Форсунки чищені і т.д. Залишається тільки одне або не тримають клапана ГБЦ або позалягали кільця на поршнях або йому просто тому двигуну хана наміті. Сьогодні виїхав почало щось стукати в торпеді хоч вчора все було нормально. Короче скажу одне! НЕ ризикуйте тим патче не замовляйте з Америки ці дришпалки. це наскільки геморна машина навіть просто по запчастинам що це просто жестяк, я 10 раз жалію що взяв і вляпався в це. Тепер я Вольво не навиджу сама гірша машина серед яких в мене були. Хюндай, Фольксваген, Нісан, Мазда

Volvo XC60 2013

Volvo XC60 2013

Гарний, надійний, найбезпечніший автомобіль. Це мій перший Вольво на який я пересів з японців, закохався як в марку так і в саму модель. 5+

1.2

Volvo XC60 2010

дизайн кузова, якість матеріалів, якість збірки, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, ціна

140 тис.км Сім'я

В автомобили бесит всё:
- салон - маленький, голова водителя и переднего пассажира упирается в потолок, сзади маленькое пространство для ног. Неудобное пространство для водителя, неудобное расположение руля, при езде затекают ноги и руки.
- кузов - гниёт
- ремонт - дорогой. При ремонте нужно разобрать пол машины, чтобы выполнить какие-либо работы и при этом нужно умудриться не сломать что-нибудь дополнительно.
- расход топлива - большой.

Volvo XC60 2009

Автомобіль шикарний для місцевості, як для жінки та для чоловіка, великий багажник , комфортна підвіска , комфортний в управлінь, РЕКОМЕНДУЮ.

Volvo XC60 2012

Не автомобіль а танк з емоціями! Після Вольво розглядаю тільки Вольво! Пригнав авто з Європи з пробігом поза 300 тисяч, 2.4 дизель D3 на повному приводі та автомоті! За пів року експлуатації жодних нарікань, жодної помилки, жодних зауважень! Зимою відїздив на літній резині, її просто непотрібно міняти на зимову... це тяжко обяснити але авто зимою на літній резині несідає ніде, небуксує, незаносить! Я впевнено можу заявити шо повний привід Вольво на одному рівні з Кватро у Ауді, а всім решта на голову вище! Авто безвідказне, знаю людей які відїздили по 800 тисяч і немають жодних проблем! Ліпшого кросовера для України і непридумаєш, за пів року нашої дороги ходова як нова, на солярку погану незвертає уваги, ніяких свірчків і скрипів по салону! Великий, високий, вмісткий, швидкий, динамічний, за рулем відчуваєш себе дуже впевнено, ні одна марка недає такого відчуття! Авто непадає в ціні як інші марки! Вартість обслуговування досить адекватна! 350$ -комплект ремнів грм та генератора, масло, фільтра та тормозні колодки по кругу! Рекомендую розглядати тільки дизельні Вольво! Один нюанс який мені несподобався це жорстка підвска, авто досить тверде, але для наших доріг воно і накраще-менше потрібно робити ходову!
Рекомендую всім цю Шведську красуню!

262 тис.км Сім'я

Купляв у Швейцарії з пробігом 243 тис. км. Комплектація SUMMUM. За півтора року проїхав 19 тис.км переважно по Києву, 2 рази їздив на море в Затоку. По авто не робив взагалі НІЧОГО! Продав позавчора з пробігом 262 тис.км. В авто все працює без проблем, перед покупкою новий власник приїхав на огляд з майстром, який займається ремонтом Вольво, зробили діагностику, поїздки на різних режимах, все без зауважень.
Коли зявиться знову фінансова можливість, знову куплю Вольво, на інші марки вже душа не лежить. Вольво є Вольво!

Volvo XC60 2012

Volvo xc 60 R-dising. Варто почати з того, що за допомоги даного автомобіля мені вдалось уникнути 3-ри ДТП, а це дуже важливо! Система автоматичного тормозіння City Safety 3-ри рази в пробках спрацювала. Можна дивитись в тел. чи заговоритись і зіткнутись з авто який з переду, а системи захисту від Volvo не допустить! Коли відбувається такий захист ти починаєш цінити даний автомобіль по справжньому!
Обслуговування даного автомобіля за 2-ва роки вийшло до 500$ замінив передні бліни, колодки, сайлінтблоки, суто одні розхідники й це нормально! Залежно де купляєте запчастини. Потрібно проводити детальний аналіз і шукати кращу ціну для себе, а не брати зразу в першому магазину.
2.0 дизель перед ведучий - мотор економний 7.5л на 100-км по трасі 8.5л на 100-км по місту
Класні враження від даного автомобіля, преміумсегмент, представницький, салон після 185.000 в дуже гарному стані;якісні матеріали які не можливо вбити! Рекомендую.

Volvo XC60 2008

Volvo XC60 2008

Лучшая модель у Вольво ! Динамика супер. Шумоизоляция отличная, расход топлива до 10 в городе, трасса 100 до 7 литров, если 140 будет до 10 это зимой, летом на литр меньше, рекомендую, аналогов просто нет.

Volvo XC60 2018

Volvo XC60 2018

вартість обслуговування, ціна

Перший власник 19 тис.км 10 л / 100 км

Сижу и думаю: - А что плохого бы рассказать за этот таз ?
Дизайн комплектация топчик, всё огонь куда ни плюнь, комфорт, шумка, динамика, управляемость в спорт режиме пневмы, расход, акустика, дизайн, качество отделки. Но всё же есть минусы:
Периодически ловит глюки ПО, выдало ошибку рулевого усилителя, хотя всё было ОК по ощущениям, и временный посторонний шипящий звук со всех динамиков, довольно сильный, до перезапуска.
- Зеркала заднего вида, внешние, это прям больное место, стоит похолодать - можно за механизм складывания забыть, лучше выключить сразу в настройках, отломать ограничитель легче просто.
- Сверчок в двери достал, так и не смогли исправить. Едешь такой 100+ ок да, тишина в салоне, легко играет музыка и тут на мелких неровностях "ЭТО" начинает тарахтеть, кил ми плиз, временно решаю это куском сложенного А4 между дверью и торпедой.
- Заглушки на дворниках вообще непонятно из какого пластилина сделаны, рассыпаются в руках, позор. Новые не купить, только с дворником или только верхние с резинкой, приклеил на супер -клей.
- Ну и цена естественно космос на всё, машина не для скупых.
- И ещё, мне кажется что садится батарейка в ключе, за 2 года использования, боюсь узнавать цену на сервисе.

Volvo XC60 2016

Коли чув вислів, що на Вольво їздять тільки кому за 50 дуже тішив.... казав собі не куплю. Але от я нею володію, і відчуття просто прекрасні. Просто прекрасний автомобіль, на ньому як на катері, дуже комфортно, але трохи жорстку авто. Комфортно, безпечно, динамічно, та стильно. Купив і дуже задоволений. Витирати на СТО як надзвичайний авто — ТО до 4000 грн. Заміна ГРМ - 2800 грн. Люблю Volvo ! Скажу щиро я зміню це авто тільки нове Вольво!

Volvo XC60 2016

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна, шумоізоляція

Залишаю відгук для тих, хто купуючи автомобіль керується реальними відгуками. Volvo XC 60 - авто яке я купив абсолютно випадково. Правда дизайн мені подобається давно. Побачив на площадці: посидів, поїздив і визначився, це то що я шукаю... Якщо коротко за 10 тис. Км: дизель 2.4 прекрасна динаміка, розхід траса - 6.8, місто з пробками та кліматом - 10, кліренс на будь-який бордюр можна заїхати. Комфорт просто супер, 700 км без проблем - 20 хв на каву. Якість салону прекрасно комплектація Ocean Race. Купа всіляких опцій — які дуже радують : поворотний ксенон, вебаста, підігрів лобового скла, електро багажник та інше. Дуже зручні та якісні рідні килими. Шумоізоляція — дуже добре. Вартість ТО: заміна масла та всі фільтра 3500 грн. Часткова заміна масла АКП -1700 грн. Вся сім\'я дуже задоволена, та з радістю їде на Любу відстань. Недоліки : трохи жорстка підвіска, але дуже гарно керується. Точно мій наступний автомобіль буде Вольво!

Volvo XC60 2014

Volvo XC60 2014

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, шумоізоляція

дизайн кузова, простір салону, ціна

Машина дуже сподобалася. Купляв з пробігом 150 тис. з Німеччини. Шукав з переднім приводом тому що для міста повного приводу не потрібно-лишня вага, більший розхід палива, і потенційні проблеми з муфтою після 200 тис. По місту розхід 7-8 літрів. По трасі розхід 5 літрів при 90 км/год, 6-7 л якщо 100-130 км/год. По мотору жодних проблем, заміна масла, лише фірмовий Фукс, кожних 15 тис. Сажовий поки що не турбує. Коробка 8 - ступенева дуже чітко працює, перед 200 тис. здійснив заміну масла в коробці.

Volvo XC60 2016

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

Перший власник 215 тис.км 8.5 л / 100 км

Всем привет.

Брал машину в салоне на Петровке по акции под закрытие модели за 52 К.
Комплектация Inscription, 2,4 D4 190 лс.
Езжу по 40-60 тыс.км./год
До этого за 4 года наездил 220000 на VW TIGUAN 2,0 TDI, 140 лс., который тоже брал новым.

Вкратце - машина супер.
Великолепная звукоизоляция. Для меня, как для человека, который много времени проводит в машине - это крайне важно. Только дизель шумноват, зато он старый мощный и надежный. Но в вышеуказанном Тигуане за 40К - я вообще не смог ездить, пока не сделал тотальную шумку у Фетуса. Тысячи за две, насколько помню.
Вообще с Тигуаном Вольво несравнима ни по одному из параметров. Ни по од но му. Земля и небо.
Управляемость - супер. А для кроссовера с клиренсом в 230 - наверное вообще космос. Абсолютно легковые ощущения.
Езжу аккуратно, но быстро. По трассе 150-170.
Двигателя 190 лс. мне достаточно. После Тигуана недели две - побаивался педали газа. Есть возможность заводской прошивки, благодаря которой станет 235 лс. - просто не вижу в ней смысла.
Устраивает практически все, а то что не устраивает - мелочи, типа отсутствия Apple CarPlay, и заниженного, по отношению к водительской двери подлокотника, что в длительной дороге крайне неудобно.
Из серьезных недостатков вижу только экологичную водную
и поэтому крайне нежную и чувствительную к царапинам краску.

Серьезных поломок за 210 тыс. не было. Расходники.
На 125000 поменял подшипники полуоси.
На 173000 задние амортизаторы.
Обслуживал только на родном сервисе.
Дизайн - штука субъективная, но я до сих пор любуюсь своей машиной.
Родной звук вполне приличный. Говорю как человек интересующийся.
Поскольку меня все устраивает, решил отодвинуть замену машины на 1-2 года и рубеж 300-350.
На электрический XC60

Volvo XC60 2012

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

Супер авто, знову купили таке ж тільки новіше.задовільняє по всіх параметрах.розхід не великий, висока, потужна, безпечна, прискорення миттєве, на швидкості не кидає, виїде будьте і не забуксує.безшумна чудова, двигун ледь чути.обслуговування недорого мастило і колодки.їздить роками не ламається.

2.6
Volvo XC60 2017

Volvo XC60 2017

динаміка, дорожній просвіт, об`єм багажника, гальма, керованість

дизайн кузова, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, ціна, шумоізоляція

Перший власник 60 тис.км 8 л / 100 км Сім'я

Покупали с салона в Киеве на Бориспольском шоссе.Через пару месяцев покупки появился шум и писк в колесе,уже 2 года не могут на официале определить из-за чего этот шум. Фары потрескались,на официале говорят,что это из-за того,что лили не фирменный омыватель,хотя фирменный есть только зимний.Автомобиль стоит дорого,обслуживание в среднем по 10 000 грн.На официале только деньги требуют,сервиса ноль.

Volvo XC60 2012

Очень надежный и комфортный автомобиль. Управляемость 5+, динамика 5+, безопасности 5+.
Очень хороший расход топлива для 215 лошадей.

Перший власник 200 тис.км 10 л / 100 км Сім'я

Автомобилем очень доволен. Теперь я понимаю, почему у VOLVO самый высокий индекс привязанности к марке. Ни одна другая марка не дает такого чувства, уверенности, безопасности и спокойствия. Отдельной похвалы заслуживают сиденья: Киев-Одесса с одной 10-минутной остановкой для зарядки. Покупая этот автомобиль, больше всего боялся больших расходов на его содержание, но он оказался насколько надежным, что этот вопрос меня вообще никогда не беспокоил. За весь период эксплуатации не было ни одной непредвиденной или неожиданной поломки. Все узлы и агрегаты выхаживают расчетный срок службы. По двигателю и АКПП вообще не возникало даже малейших нюансов. Но все вышесказанное является следствием качественного и регулярного сервисного.обслуживания. Также, хотелось бы отметить низкую потерю стоимости авто. За аналогичные период, немецкие или японские одноклассники премиум -сегмента теряют больше в цене. Следующим автомобилем будет только VOLVO!

Відгуки про моделі Вольво

Відгуки про Вольво ХС60 по рокам

Хочете придбати Вольво ХС60 та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Volvo XC60 від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 99 відгуків відгуків про Вольво ХС60 будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.