Kia 1 відгук про Kia ProCeed 2010 року

Кращий дизайн
Водіям подобається дизайн цього автомобіля

Висока ціна автомобіля
Водії вважають, що ціна на цей автомобіль завищена

Дивитися всі вживані Kia ProCeed 2010
Kia ProCeed 1.6 AT (130 л.с.) 2010

Kia ProCeed 1.6 AT (130 л.с.) 2010

Надежность. Простота в управлении и эксплуатации. Доступное обслуживание.

Отсутствует круиз-контроль.

Перший власник 30 тис.км 9 л / 100 км Сім'я

Рекомендую автомобиль как бюджетный вариант.
Отличный вариант для семьи с маленькими детьми (за счет отсутствия задних дверей).
И в целом автомобиль для души.

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 20 відгуків про Kia ProCeed
  • Kia ProCeed 2008

Kia ProCeed 2008

Kia ProCeed 2008

Всем привет. Скажу Вам так, машин было у меня много и разных. Но про Сид Киа одна из самых удачных машин своего времени, комфортная, мягкая, расход приятный несмотря на то, что у меня автомат 1.6 ...за год ничего не делал. Если думаете покупать себе или нет, то покупайте я остался очень доволен. Всем удачи.

Артур

Дивитися всі 4872 відгука про Kia
  • Kia Sportage 2007

Kia Sportage 2007

Kia Sportage 2007

об`єм багажника

гарна надійна машинка, за 16 років експлуатації на 162й тисячі поміняв стійку стабілізатора ліву, через пару тисяч і праву. нові стійки погані більш 5 тисяч не проходять, тепер знайшов посилені з гарантією до 50тис. буду ставити, скільки проїду напишу. своєчасна заміна масел, грм тобто розходніков. витрати пального по різному, залежить від якості пального, режиму їзди. бензин 9-10 місто, газ 10-11, змішаний і того менше. комфортна, дуже легко сідати і виходити, седіння високо і не потрібно вистрибувати щоб вийти з авто. гарний обзор. на повному приводі вилізе з грязюки. в снігу трохи важко, горне сніг защитою двигуна, піднімається вверх і колеса втрачають зацеп з грунтом. Вихід простий якщо пройти впереді протоптати під колію слід ногами, але снігу стало менше. на дорозі стійка, резина 235х60х16 корея виходжує не менш 80тис.добра машинка, але вже трохи старенька, в гарному стані, думаю ще стільки проживе, до 500тис. Як поставив газ, запасне колесо в багажнику зменшився обєм, але це не той недолік,що може бути як мінус... без фото. Зараз купив би такий новий, але вже не випускається.

дід

Відгуки про моделі КІА